Arama sonuçlarınız

1. RepublicanSensei

kilit

kilit
  2. RepublicanSensei

[1.9+] Despica.com | Yabancı Lonca Sunucusu, Türk Savaşçılarını arıyor...

+16 yaş kitlesi için açtığımız yabancı survival/guild wars sunucumuza Türk minecrafterları arıyoruz.Orta seviye ingilizce bilmeniz ve takım savaşlarına tutku olmanız tek aranan kriter.Sizi merakla sunucumuzda Amerikalı arkadaşların yanında görmekten mutluluk duyarız...
  3. RepublicanSensei

oyunbaz.network | CRACK mi? PREMIUM mu? oylaması.

Herkese merhaba, size yakında açılacak oyunbaz.network adlı sunumuz için crack mi olsun premium mu olsun karar veremedik ve oylarınıza sunduk. ANKET HALA DEVAM EDİYOR. http://www.strawpoll.me/10807407 ADRESİNDENDE SİZDE OY VEREBİLİRSİNİZ. Sunucu Ekibimiz: @AtomTR (Turkiye-Amerika Sunucusu)...
  4. RepublicanSensei

Skript Öğrenmek İstiyorum?

Türkçe eventlerin effectlerin ve benzeri tüm dökümanları %100 türkçe bulabileceğiniz kendi bloğuma bakabilirsiniz. http://minecraftskriptdersleri.blogspot.com.tr/
  5. RepublicanSensei

SUPERSKYWARS ULTIMATE için tester (test edecek kişi) aranıyor.

SuperSkywars adlı eklentimi yeniden yazmaya başladım. birçok saçma şeyleri düzeltip tonlarca yeni şey ekledim eklemeyede devam ediyorum. Bu eklenti bitince dünyanın satışta olan/paylaşılan en iyi skywars eklentisi olacağını düşünüyorum. Her neyse test etmek isteyenler bu IP'den katılabilir...
  6. RepublicanSensei

Spigot için skript ekibi oluşturuyorum...

Arkadaşlar zaten bir küçük ekibimiz mevcut @Krieger08, aradada olsa @Enderiatus ile birlikte spigot'da olan premium eklentilerimizi güncelliyoruz, geliştiriyoruz. Artık daha fazla kişiye ihtiyacımız olduğunu düşündük o yüzden yeni takım arkadaşları arıyoruz. Katılmak için aşağıdaki Discord...
  7. RepublicanSensei

Ramazan Bayramı | Oyuncularınızla oruç tutun. | Gerçek iftar vakitlerine göre ayarlı...

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir ücretsiz script paylaşımı yapamıyordum. Sizlere bu küçük hediyemi taktim etmek istiyorum. Özellikleri: - Gerçek iftar saatlerine göre ayarlı. Yani sizin belirlediğiniz iftar saati 20.30 ise sunucudada 20.30'da iftar oluyor. - Oyuncuların açlık barı yarısına...
  8. RepublicanSensei

[Chrome] MinecraftTürk Bildiricisi

MinecraftTürk Habercisi arkada çalışan ve sizi bildirim& mesaj geldiğinde uyaran bir chrome eklentisidir, ayrıca menüden toplam mesajlara, bildirimlere bakabilirsin, hızlıca sitelere ulaşabilirsin. Bu eklenti KESİNLİKLE sizden forum bilgilerinizi istemez. Sadece foruma giriş yapmanız yeterli...
  9. RepublicanSensei

OyunbazNW - Yetkili alımları ve tartışma konusu

Hepinize merhaba Forum MinecraftTürk ailesi, Bugün açmış olduğum bu konuda ileride açılacak olan "Oyunbaz Network" sunucusu için görüşlerinize ve isteklerinize ihtiyacım olacak. Öncelikle sunucu youtube.com/Oyunbaz.Tivi adlı youtube kanalının sunucusu olacak. Yani sunucuda birçok insan...
  10. RepublicanSensei

OYUNBAZ > Krallık Sunucusu | Türkiye'de tek KRALLIK sunucusu! > oyna.kralliksunucusu.com

Türkiye'de ilk ve tek krallık sunucusu tanıtımına hoşgeldin, aşağıdaki makalelerde sunucu ile ilgili birçok bilgiyi bulabilirsin. Krallık sunucusunun içinde 4 tane krallık bulunuyor. Bunlar; Svadya, Kergit, Rodok, Nord krallıklarıdır. Bu krallıklara katıldığınız zaman amacınız krallığınızın...
  11. RepublicanSensei

Krallık Sunucusu - Erken gösterim - Yetkili alımı

Arkadaşlar merhaba, yeni açılacak Türkiye'de ilk ve tek olan KRALLIK SAVAŞLARI sunucumuza takım arkadaşları arıyoruz. Ama öncelikle "krallık" sunucusu nedir vb o konuları tanıtmak istiyorum. Sunucumuz ile bir survival / faction sunucunun kıyaslaması; Bir survival/faction sunucunun eksileri...
  12. RepublicanSensei

server açmalımıyım?

gençler beni tanırsınız özledim şöyle sunucu ortamlarını tüm eklentiler benim tarafımdan kodlanmış çok özel bir survival/clans sunucu açmayı düşünüyorum. fikirlerinizi alayım. DIPNOT: son dönemlerde forumda pasif ve troll olduğumu biliyorum.
  13. RepublicanSensei

Spigottaki Skriptterden Veda

WTF zaten bırakmıştım herneyse konuya dönelim :p Iıı "Eklentiler" kısmını görüp burayı spigot gibi olacağına inandığım için buraya geri dönüş yaptım. Fakat yinede yöneticiler akıllanmadı ki şansa iyi yöneticilerde bıraktı bende bırakıyorum. İyi günler efendim esenlikle kalınız :)
  14. RepublicanSensei

[ÇOK ACİL] Basit bir eklenti

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi çoğu eklentide auto update (otomatik güncelleme) var. Benim sunucumda DDoS koruması niyetine Yabancı IP'lere kapalı olduğundan autoupdate kontrol ederken sunucu time out olup çöküyor. Tüm configten update kapatılabilen eklentilerin kapattım ama bazıları...
  15. RepublicanSensei

:)

16. RepublicanSensei

17. RepublicanSensei

18. RepublicanSensei

Minecraft Türkçe Skript: Ders #1 (Videolu)

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır tutorial video çek vb gibi yorumlarla karşılaşıyorum. Bugün çekmeye karar verdim. İlk videom acemiyim azcık ama umarım bilgilerimi aktarmışımdır. Basit tutmadım videoyu direk kodlama ve değerlere girdim. Video kötü sese sahip olduğu için kaldırıldı. Bu gece...
  19. RepublicanSensei

zeoNNN Minecraft Sunucusu | YETKİLİ ALIMLARI AÇILDI! | BİZE KATIL!

Merhaba arkadaşlar, öncelikle bu alımları sağlam bir ekip oluşturmak için yaptığımı söyleyebilirim. Zaten başvuru formu biraz ayrıntılı. Necati Akçay adına full minigames sunucu açıyoruz. Bu sunucuda farklı olan ve bize ait olan birçok oyun olacak: MC:GO, Loncalar (aka SuperGuilds), Walls...
  20. RepublicanSensei

MC:GO | Minecraft: Global Offensive | BETA 0.1 | Türk yapımı!

Merhaba arkadaşlar, Necati "zeoNNN" Akçay'ın isteği üzerine yapımına 2 gün önce başladığım. MC:GO'nun durumu fotoğraflardaki gibidir. Özellik eklendiği zaman konuya fotosunu eklerim. Bu sadece bir minigames değildir, sunucuya sadece bunu kurmanız yeterlidir. (sunucu premiumsa). Daha çok basit...
  21. RepublicanSensei

[TANITIM] SUPERGUILDS - "Türk yapımı LONCA eklentisi!" (TÜRKİYE'YE ÖZEL İNDİRİM!)

[ SUPERGUILDS, Skript ile çalışır. ] “SUPERGUILDS, yapı olarak Factions'a benzesede 10 kat daha iyisidir.” Açıklama: Yıllardır süregelmiş, kendini yenilemeyen, sıkıcı Factions eklentisinden bıktınız mı? O zaman SUPERGUILDS tam da size göre. Tamamen menülerden kontrol edebileceğiniz...
  22. RepublicanSensei

Bilgisayarımda her hangi bir dosyayı nasıl FTB haline çevirebilirim?

Arkadaşlar bugün 2 günlük skript çalışmam silindi. Baştan başlamam gerekiyor. Her neyse plugins/Skript/scripts dosyasındaki belgeleri direk webe yükleyecek. Yani o dosyadakiler direk Filezillaya atılmış gibi olacak olabilirmi?
  23. RepublicanSensei

SuperGuilds için BETA tester aranıyor...

Merhaba arkadaşlar, türk yapımı FACTIONS için tester arıyorum. Bu testerin her özelliğini test etmesini istiyorum. Test sonuçları sonunda bugları bana yazacak. Yardımları için onu spigot alan listesine ekleyeceğim istediği zaman istediği sürümü indirebilecek :) Herkes tester olabilir bu arada...
  24. RepublicanSensei

Skript: Türkçe Eventler, Conditions, Effectler

Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda skript'e ilginin arttığını görüyorum forumda. Malum türkçe kaynak az o yüzden kendi çevirmiş olduğum skriptin tüm eventleri effectleri conditonslarını paylaşıyorum umarım herkes eklenti aramak yerine kendi eklentisini bir şekilde yazar iyi oyunlar. BİR KAÇ...