Minecraft Türkçe Skript: Ders #1 (Videolu)

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır tutorial video çek vb gibi yorumlarla karşılaşıyorum. Bugün çekmeye karar verdim. İlk videom acemiyim azcık ama umarım bilgilerimi aktarmışımdır. Basit tutmadım videoyu direk kodlama ve değerlere girdim.

Video kötü sese sahip olduğu için kaldırıldı. Bu gece yenisini çekeceğim ^^

Son düzenleme:

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet hoş ve başarılı bir video olmuş, bilmiyenler için gayet iyi mesela ben biraz öğrendim senin sayende.İyi forumlar.

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ses kayması, hem de bir buçuk dakikalık :( Neyse, yine de bu konuda yeteneklisin ve bu yeteneğini insanlara yardımcı olarak iyiye kullanıyorsun; çok teşekkür ederiz :)

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
bidaki videoda satırları birazcık büyütürsen çok memnun olurum; malum ttnet abimiz sayesinde 144pde izleyenler var :(

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Ya tam beceremedim. İlk sesi ayrı kaydettim. Ondaki gürültüleri, nefes almaktır vb. onları temizledim. Sonra video ile birleştiriken 5 sn geri olduğunu farkettim. O yüzden video 5 sn geç başlıyor konuşmaya :/

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Ya ücretsiz video çekme programı önerebilecek varmı? :D, boyutu az olacak videoların

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Video kaldırılmış, bu gece çekeceğim denilmiş, videonun çekilip çekilmediği yazılmamış. Bir açıklama bekleniyor...