Arama sonuçlarınız

1. mciltrot34

Dream Team | Mimar - Web Script Yapımcısı Alımları

DreamTeam yeni ekip üyeleri arıyor ! Kendini Mimar veya Web Script bölümüne uygun görüyor isen hemen başvur ! Discord Adreslerimiz Kemal ÖZEL#0858 LySoon#7963
  2. mciltrot34

CredSSP Hatası ve Çözümü [Yeni Gelen Windows Güncellemesi İle Uzak Masaüstü Bağlanmaması]

Eğer sizde böyle bir hata alıyor iseniz : Geçmiş olsun sizde çoğu kişi gibi aynı hatayı alıyorsunuz. Fakat bunun bir çözümü var ! Öncelikle : Başlat -> Çalıştır -> gpedit.msc yazıp enterliyoruz. Gerisini resimlere göre takip edin Artık sunucunuza rahatlıkla erişebilirsiniz ! Konunun...
  3. mciltrot34

Sağlam Projeye Sağlam Destek (Makine Sponsorluğu)

Merhaba arkadaşlar. Elimde bulundurduğum birkaç makine var ve boş bir şekilde duruyor. Bu yüzden anlaşmalı olarak düzgün bir projeye sunucu desteği çıkmaya karar verdim. Öncelikle projeniz hazır olmalı, yani ben sunucuyu size teslim ettiğimde sunucuyu 1-2 gün içinde açabilmelisiniz. Lütfen...
  4. mciltrot34

CraftTürkiye | Mimar Alımları

Merhaba arkadaşlar. Yenilenecek sunucumuz için kendimize yeni haritalar hazırlamaya karar verdik. Genel olarak mimar alım şartlarımız ; - Takımımız ile uyum sağlayabilecek - Online kalma problemi olmayacak sunucudan kaçıp durmayacak - Dedem doğurdu gibi mazeretler üretmeyecek - Build seviyesi...
  5. mciltrot34

CrafTTürkiye | 1.8 - 1.12 | Gelişmiş Boss - Gelişmiş OX ve Gelişmiş Özellikler | Kalitenin Adresi !

Bu ekip ile ilk adımımızı WeirdCraftTR ile atmıştık. Daha sonra bir yenileme sürecine girip adımızı AnadoluNW olarak değiştirdik. Sunucuyu belli başlı sebeplerden kapatmak zorunda kaldık ve artık aranıza CraftTürkiye adıyla girmiş bulunmaktayız. IP Adreslerimiz Sunucu Sürümü 1.8 - 1.9 - 1.10...
  6. mciltrot34

WeirdCraftTR Mod Ve Admin Alımları !

Merhaba arkadaşlar. Günlük +100 online çeken Ozan Berkil referanslı hub sunucusuna alımlar yapıyoruz. Kendine güvenip görevini dürüst yapacak arkadaşlar arıyoruz. Yaş Sınırı +13'tür. Başvuru Formu : Ad : Hangi Görevi Almak İstiyorsun?(Mod - Admin): Referansların (Daha önce görev yaptığın...
  7. mciltrot34

' WeirdCraftTR ' | Skyblock - Faction - EggWars - Rush - Survival - SkyWars ve Fazlası ! +100 Online

Merhaba, bu gün sizlere tam anlamıyla Yeni Nesil Faction 'WeirdCraftTR'yi sunuyoruz. Öncelikle sunucu bizim düşüncemiz ile tamamen olması gerektiğini düşündüğümüz şeyler ve oyuncuların bol fikirleri ile donatıldı. Yani sunucuda rahatça vakit geçirebilirsiniz :) Sunucu Websitesi ...
  8. mciltrot34

' WeirdCraftTR ' Sunucu Yetkili Alımları

Merhaba arkadaşlar. Yakında açacağımız sunucunun yetkili alımlarını başlatmış durumdayız. şu an sadece : - Mimar - Rehber Alımları mevcuttur. Sunucumuz 64 GB Dedicated üzerine kurulacaktır sunucunun 2 aylık ücreti ödenmiştir. Bu yüzden birazda olsa elit bir sunucu olmak adına yaş sınırı...
  9. mciltrot34

' Pay and Win ' Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim :) [Sunucu Destek Hizmetleri]

Öncelikle, ' Pay and Win ' nedir? şu an herkezinde bildiği gibi şuanda olduğumuz çağ insani bir biçimde para yatıranların her zaman kazandığı bir çağ. Bizde buna uygun bir şey düşünerek ' Pay and Win ' ismini keşfettik. Şuanki duruma çok uygun olmasada şuanki çağda rahatça anlaşılabileceğini...
  10. mciltrot34

[+] OlymposSurvival [+] |> Farklı Bir Deneyime Ne Dersin ? [1.7 - 1.8] <| [Tekno-51 Onaylı]

Merhaba arkadaşlar ben Kemal. Sizlere yeni nesil bir survival sunucu nasıl olur onları öğretmeye geliyoruz. İnanıyor ve biliyoruz ki bizim yaptıklarımız " taklitlere " neden olacaktır. Olympos tarafından kurulan bu survival serverde her dakika içerisinde çeşitli tadlar alacaksınız. BİLGİLER...
  11. mciltrot34

|> MonsterPvP <| [- GappleDrop -] [- 1vs1 -] [- Donor -] [- NoLag&NoLoss -]

Biz Kimiz, Neyiz, Kime Hizmet Ederiz ? Biz, Olympos takımından 3 kişiyiz. Amacımız asla kar elde etmek amcıyla server kurmak değildir. Amacımız sizlere doğru olarak hizmet edebilecek ve eğlenceli bir server oluşturmaktır. Sanıyoruzki sonunda bu amaca ulaştık :) Sunucunun Başlıca Temel...
  12. mciltrot34

TTSHosting | Uygun fiyata kaliteli hizmet | Vds & Vps & Dedicated & WebHosting

TTSHosting.com.tr TTS Hosting Nedir Ne Değildir? TTSHosting sizlere 2005'ten beri Contabo partnerliği üzerinden hizmet veren bir firmadır. Hizmetlerimiz VDS & VPS Dedicated Sunucu Web Hosting Reseller Hosting Web Tasarım Alan Adı cPanel & WHM Lisansımız...
  13. mciltrot34

Anime Wallpaper Paketi [Fan Wallpaperler Dahil [By KemaL895]]

Evet arkadaşlar daha önce yaptığım bir paketi buldum ve sizlerlede paylaşmak isterim. İçinde hem orjinal animelerden hemde fan animelerden resimler bulunmakta. Devamını isterseniz beğen tuşuna basabilirsiniz. 100+ Wallpaper Bulunmakta Link : https://yadi.sk/d/HTXvwVgibfBwQ İçindeki resimlere...
  14. mciltrot34

<> WeirdCrafTR <> IP : weirdcraftr.com <> Hardcore Faction <> 1.8.x <> Beta <>

Öncelikle herkeze Merhaba. Ben WeirdCrafTR Kurucusu Kemal. Bu gün sizlere belkide Faction server çağında yeni bir dönem açacak olan sunucuyu tanıtıyorum. Öncelikle sunucuda emek oranı fazladır. Yani hazır eklentiler vb kullanılma oranı %5'dir. Sunucuyu sizlerin istekleri doğrultusunda düzenledik...
  15. mciltrot34

Sünger Claim Plugini

Arkadaşlar süngeri koyunca 30x30 veya belirli bir alana claim atan eklentiyi biliyormusunuz? Yorum atarsanız sevinirim.
  16. mciltrot34

-> | DCTurk | <- | Kalitenin Yeni Adresi ! | Birçok Yenilik ! | 1.7 - 1.8 | 7/24 Factions !

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar ! Sizleri kalitesiz 3-5 günlük serverlerden kurtarmaya geldik ! Gerçekten ahlakı olan yönetici ekibimiz ile sizlere en iyi eğlenceyi yaşatacağımıza eminiz ! Burada ayrımcılık - saygısızlık ve şahısa özel küfürler yok ! Sizde bu güzel servere bizimle beraber ortak...
  17. mciltrot34

[Skript] Gelişmiş Event - Tamamen Türkçe - Made By Mciltrot34

ÖZELLİKLER Tamamen NPC kontrollüdür. Metin2'deki Uriel tarzı çalışır. Neredeyse tüm buglar kapalıdır. Oyunculara ve OP'lara özel menüler bulunmaktadır. BUGLAR NPC hareket edemez fakat oyuncular ittirebilir. O yüzden sabit bir yere koyun. KURULUM İlk önce bir NPC oluşturun. Bunun için...
  18. mciltrot34

CentOS İşletim Sistemi Üzerine MC Server Kurulumu | Made By Mciltrot34

Kısaca ne yaptık: Javayı yükledik / güncelledik. Screen Eklentisini yükledik. WGet eklentisini yükledik. Server Klasörü açıp yapılandırdık. PaperSpigot kurulumunu yaptık. Baslat.sh oluşturduk. Ayarları yapıp serveri açtık. Serveri açtınız ama açık görünmüyormu? Sonlara doğru şarkı açmıştım...
  19. mciltrot34

[Skript] Rapor - Tamamen Türkçe - Made By Mciltrot34

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlerin karşısına rapor skriptim ile çıkıyorum. Öncelikle skript menü desteklidir. Bu yüzden SKQuery yüklenmesi zorunludur. Resimler Komutlar /rapor > Rapor Menüsünü Açar /raporet > Manuel Rapor Komutu Bilgi Biri rapor edildiğinde, eğer sunucuda op oyuncu var...
  20. mciltrot34

[Skript] Gelişmiş Parkur - Tamamen Türkçe - Made By Mciltrot34

Merhaba arkadaşlar. Bugünkendi yapımım olan parkur skripti ile karşınızdayım. Öncelikle hiçbir serverde denenmemiş olup direk konsola bakarak paylaşılmaktadır. Herhangi bir bug söz konusu olur ise lütfen konuya yorum olarak yazın. KOMUTLAR /parkur kur > Parkurun başlayacağı yeri belirlemenizi...
  21. mciltrot34

CS:GO Video Çekecek Eleman Arıyorum :)

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle 1-2 hafta önce Hosting işine atıldım. Artık gerek vps - vds, site vs kurulumlar yapıyorum fakat şu an sizin için bu mühim değil. Serverlerin kalitesini göstermek için referans amacı ile oyun serverleri kurmaya başladım, gerek minecraft gerek cs go gibi serverleri...
  22. mciltrot34

Karne günü kopuyoruz !

Konuya girdiğinizden itibaren @Justsas'ın odasına davetlisiniz ! https://plug.dj/obaley
  23. mciltrot34

[Tanıtım] Faction 1.8.x Özel Eklenti Paketi

Merhaba millet, bu gün sizlerle özel olarak tasarlanmış 1.8.x eklenti paketini sunmaktayım. Paketin Özellikleri Şunlardır : Özel Olarak Ayarlanmış - Renk Değiştiren Tablo : Factionlar İçin Bayrak Sistemi : Basit, göze hoş görünen motd : Havaya yazılabilen özel yazılar : Skin...
  24. mciltrot34

Selam :)

Merhaba, bu gün forumda iken forumda kendimi tanıtmamış olduğumu farkettim. Öncelikle adım Kemal, 18 yaşındayım. Sanda & Wushu sporu ile uğraşıyorum. Anime izlemeyi her şeyden çok seven bir insanım. Sabah akşam farketmez yeterki anime izleyecek ortamım olsun. Daha çok java ve skript'in üzerine...
  25. mciltrot34

Çakma Lobi > Lobi Skript'i

Merhaba arkadaşlar. Dün bazı skript bile bilmeyen arkadaşlarımın çakma lobi paylaştığını gördüm ve skript tamamı ile çöptü. Gereksiz kodlar özel yetkiler vs vs bulunduruyordu. Bu gün bunu paylaşmamın sebebi o kişilere kanmamanız ve işi en basit hali ile yapmanız gerektiğini göstermektir...