[+] OlymposSurvival [+] |> Farklı Bir Deneyime Ne Dersin ? [1.7 - 1.8] <| [Tekno-51 Onaylı]

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1

Merhaba arkadaşlar ben Kemal. Sizlere yeni nesil bir survival sunucu nasıl olur onları öğretmeye geliyoruz.
İnanıyor ve biliyoruz ki bizim yaptıklarımız " taklitlere " neden olacaktır.

Olympos tarafından kurulan bu survival serverde her dakika içerisinde çeşitli tadlar alacaksınız.

BİLGİLER

Öncelikle serverimiz kesinlikle diğer survival serverlerden farklı tasarlanmıştır. Öz Survival kavramına kesinlikle uymaz. Şuanki survivaller arasında en cins survival sunucusu diyebilirsiniz.

Sunucu Bilgileri

İp ; Survival.OlymposCraft.Com
Sürüm : 1.7 - 1.8
Site ; www.olymposcraft.com
Ram ; 8 GB

Server Bilgileri
----------------------------

Nasıl Para Kazanılır ?

Arkadaşlar sunucumuzda para kazanmanın en iyi yöntemleri , görevler , ham madde. İçerisin de kazana bilirsiniz.
Ham madde içerisinde sadece " Taş ve Bal kabağı ; anahtar rulesi " kasarak da para kazana bilinir.

Yaratıklardan düşen + basma yada görev itemleri'ni pazar ' da satabilirsiniz.

Rpg Sistemleri
--------------------------

Islaklık ; Orman başlangıç ve server meydanında kurulmuş olan kamp ateşlerinde ıslandık dan sonra kuruyup can doldura bilirsiniz.

Demirci ; Demirci ile +0 olan tahta kılıcınıza +1 ' e basarak +3 saldırı gücü alıyorken , +1 ' de +6 saldırı gücü alabilirsiniz böylece sizler için hazırlanmış bosslar arenasında kendinizi 1. olarak ilan edebilirsiniz.
Takım Savaşları ; Takımınızı kurun ve bu eğlenceli serüvene katılmaya hazırlanın +50 user olunca (Fix) Takım savaşları arenasında tüm takımlara karşı zafer kazanın ve 100TL + Oyun içerisinde 1 haftalık sürecek vip liğin tadını çıkartın.
Görevler ; Serverimiz de ki görevler ile kendi kaderinizi yaratın tüm görevler ile kendinizi ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuza bakın. 1. köy ' de yapacağınız görevler sizi 10. Seviye en yüksek ise 15. Seviye ' ye kadar destekleyecektir.

Her bir seviye de sizler için yeni zindanlar yeni yerler ve keşif yerleri açılacaktır. Bunun yanı sıra gizemler sandığı ile kendinize p3 , p4 set çıkarabilir.
Oto ev kur paketi ile kendinize muhteşem bir takım evi veya gelişmiş ev sandığı paketinden krallık yarata bilirsiniz.

GÖREVLER
[Sunucuda daha fazlası bulunmakta]

1. Görev ; Örümceğin lanetli kesesini bana getir !
2. Görev ; Gizli sandığın mührünü getir.
3. Görev ; Zindanın haritası.
4. Görev ; 60dk içerisinde 120 Tane iskelet kes.
5. Görev ; Ukte'nin babasına mesajı ver.
6. Görev ; 10adet elmas ver.
7. Görev ; Şehir deki hırsızı bul.
8. Görev ; Atını bul.
9. Görev ; Olymposun kemerini bul.
10. Görev ; 50 kişiyi pvp de yen.

Sunucu Map Tamamen OlymposBT ekibine aittir.

Yönetim Ekibi
-----------------------
Kemal895 => Kurucu
TheKinq1998 => Kurucu
Tekno_51 => Kurucu
bydemir06 => Kurucu

REHBERLER

Son düzenleme:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
# Rez sunucu bilgileri ve videoları gelecek yer :D

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@bydemir06 şimdi hakkını yemeyeyim buildler harika ötesi olmuş ama bir kere forum konusu çok basite kaçılmış ve tam 4 tane kurucu da hiç iyi durmuyor ayrıca senin gibi tüm sunucuların altında bir şikayet mesajı atan birinden devasa bir çekirdek sunucu beklerdim. Hiç hoşlanmadım sunucudan.

Başarılar dilerim. :şapka:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
@bydemir06 şimdi hakkını yemeyeyim buildler harika ötesi olmuş ama bir kere forum konusu çok basite kaçılmış ve tam 4 tane kurucu da hiç iyi durmuyor ayrıca senin gibi tüm sunucuların altında bir şikayet mesajı atan birinden devasa bir çekirdek sunucu beklerdim. Hiç hoşlanmadım sunucudan.

Başarılar dilerim. :şapka:

Çekirdek de açtık :) Forumda arama motorunu kullandırtcam sana ama hatta :) Forumexe ile sonra kendimiz kurduk elimize yüzümüze bulaştırdık ama bakalım bu iyi gidiyor teşekkür ederim. Forum konusunun basit ' e kaçmasının sebebi oynamamak ayriyetten 4 tane kurucu olma sebebi Toplam => 49 Kişilk ekibim arasından en iyiler bunlar o yüzden başkada yetkili aramadık. :)

r102

Marangoz
En iyi cevaplar
0
olymposcraft.com bu ip den giriyorum ama girmiyor servere server kapandımı bakımdamı belirtirseniz sevinirim veya başka ip adresiyse söylermisiniz ??

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Yorumlarınız için teşekkürler :)

Rehber videolar eklenmeye başlandı.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ödüllü klan savaşları v.s ilginç. Başarılar.