Arama sonuçlarınız

1. kaptanpizzaeren

[1.8-1.12] Mc.HubTurk.net | Conconcraft | Faction | Skyblock | SKYWARS | Anti Hile Aktif!

Gerçekten çok kaliteli bir sunucu Helal olsun hergün yeni bir güncellemeyle karşılaşıyoruz yenilikler çok iyi BUİLDİNİZ HARİKA HELAL OLSUN pluginlere gelince açıkçası ne çok bunaltıcı nede çok sadece tam bir minecraft Hub serveri helal olsun öneririm 10/10
  2. kaptanpizzaeren

furkancım merhabalar skript konusunda yardımcı olurmusun skype:erenerbasi18 büyü bir server için...

furkancım merhabalar skript konusunda yardımcı olurmusun skype:erenerbasi18 büyü bir server için ücret alırsan veririz.
  3. kaptanpizzaeren

bSK | Store+ | Oyun İçinden Düzenlenebilen Market Sistemi!

kardeşim skript'ine güveniyorsan bizimle çalışmak istermisin istersen ücretinide vereceğiz.
  4. kaptanpizzaeren

/Görev Sistemi

Merhaba arkadaşlar,Yakında açılacak büyük çaplı serverimiz için görev skripti yazabilecek arkadaş arıyoruz ÜCRETİ NEYSE VERMEYE HAZIRIZ örneğin 10 görev olacak görev 1 3000 kızıltaş bloğu kırmak görev bitince ödül para veya her neyse skype adresinizi yazarsanız ordan konuşalım
  5. kaptanpizzaeren

[Alımlar Aktif] HUBTURK Yetkili Alımları Genel Sorumlu & Moderator & Grafiker & Skripter & Builder

# Mimar (Deneyimli) # * Ad;Eren Premium Ad (Varsa);yok * Yazın online süresi:minimum 10 saat aktif kalabilirim * Skype;[email protected] * Yapılar;skype verir iseniz yapıtlarımı daha düzenli atarım Kendiniz hakkında bilgi;Yaşım 17 yaklaşık beta sürümünden beridir minecraftı biliyorum 3-4...
  6. kaptanpizzaeren

luckymc.rabisu.com | FFA+1VS1

Başarılı Tebrikler
  7. kaptanpizzaeren

GreenPVP | Yetkili Alımları

Adınız ve soyadınız nedir?:Eren Ertuğ Yaşınız kaç?:17 Oyunda kullandığınız nickname, isim, takma ad?: Fr3aKGHG Size ulaşabileceğimiz herhangi bir adres (Skype, Facebook, Curse vb.): [email protected] (skype) Kullanılabilir bir mikrofonunuz var mı?:Evet Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz?:5...
  8. kaptanpizzaeren

Server için ortak arıyorum!!

Adınız: eren Soyadınız: ertan Yaşınız: 17 Skype : erenerbasi1
  9. kaptanpizzaeren

Game of Crafts Alım Konusu

İsim :eren İstenilen Görev :moderatör Yaş :17 Daha Önceki Tecrübeler : Ben minecraft'ı bir oyun değil kendi mimarimi,kodlama yeteneğimi geliştirmek amaçlı bir uygulama olarak görüyorum 5 seneye dayanan bir tecrübem var şu an burada anlatamayabilirim fakat benim ile tanışınca gerçekten başımdan...
  10. kaptanpizzaeren

İÇ MİMARİ-BUİLDER-ALIM

İç mimaride kendine güvenen 1 kişi arıyorum cidden önemli bir iş için kendine güvenen 15+ kesinlikle yaş sınırı vardır İç mimarisi güzel olan medieval olursa süper olur ?
  11. kaptanpizzaeren

İç Dekor-Builder Alımı

üzgünüm buildinizi yetersiz buldum yaptığımız buildler türkiyeye hitap edecek şekilde düzenlenecek.
  12. kaptanpizzaeren

İç Dekor-Builder Alımı

Direk konuya değinmek istiyorum yakında süper bir server açamayı planlıyoruz ama öyle özük bozuk değil zaten ekibe alınınca bizim ne kadar iyi olacağımızı anlayacaksınız BİZE LAZIM OLAN İÇ DEKOR BUİLDER: yaş sınırı 16 ve üzeri karakteri oturmuş birisini arıyoruz kesinlikle ayrıntısına kadar iç...
  13. kaptanpizzaeren

KONU İPTAL

açmayın paranıza yazık nediyim hahaha:D
  14. kaptanpizzaeren

Builder Alımı ! Çok İyi Olanlar Konuya

Merhaba arkadaşlar Survival server kurucam bunun için çok iyi buildere ihtiyacım var İsim:Eren Soyisim:ereb yaş:17 skype:erenerbasi1 mikrofon varmı evet Builderliğinizi gösterecek resimler:http://hizliresim.com/O7QrLA
  15. kaptanpizzaeren

BEKLENEN O AN GELDİ MİNA FACTİON HİZMETİNİZDE 7/24 CANLI DESTEK

sunucu daha girmedim ama konu ortalama güzel +1 nezaman açılacak saat kaç gibi
  16. kaptanpizzaeren

megasurvival.serv.nu ADMIN ALIMI !!!!!!!!

Moderator: -Kaç Saat Online:8 -Kayıtlı Olduğun Forum Sayısı:3 -Üslubun: kaba/orta/saygılı:yaşım gereği saygılı kişiye göre aşırıya kaçmadan yardımcı olabilirim -Komutlar hakkında bilgin: (10/10) -Buildin: kötü/orta/mükemmel:mükemmel -Buildinin resmi: http://hizliresim.com/O7QrLA -Servera 3...
  17. kaptanpizzaeren

Builder Alımı Vardır Konu İçerde

İsim:eren skype:erbaşı yaş:17 kod bilgisi:%100 wg/we kullanımı:gayet iyi profesyonelce survival buildleri yapıyorum medieval gereği gibi eski çağ evleri vb. Builderliğinizi gösterecek Resim [Zorunlu]skype adresinden atmak istiyorum skype:erenerbasi1 ekleyiniz bu konuda çok ciddiyim 4 senedir...
  18. kaptanpizzaeren

AdonCraft MegaSW //\Boss\\ //Lapis\\ //DAHA FAZLASI\\ !!!!

süper olmuş başarısız diyenlere bakıyorumda kendilerinden haberi yok kardeşim böyle devam
  19. kaptanpizzaeren

MolisTürk Deneyimli Ekibini Kuruyor - Admin / Manager / WebAdmin / Moderatör / Scripter / Builder /

Moderatör; Isim Soyisim;eren erbasş Yaş;17 WG bilgin ne derece;%90 Sorunları nasıl halledersin?;öncelikle benim tecrübem yaşım ve oynadığım süreye paralel olarak fazla insanları anlarım gerek konuşmalarından olsun gerek hareketlerinden anlarım iletişimim çok iyidir. Moderatör Komut bilgin ne...
  20. kaptanpizzaeren

Bu konu kapanmıştır

yetkililer,herzamanki gibi ego kasmış ve müşterilerler veya oyuncularla haddini aşarak konuşup yetkili sıfatıyla bizleri aşşağalama gibi bir düşünceleri var nedense anlamıyorum MİLLETİN PARASINI YEMEYİN !
  21. kaptanpizzaeren

********* > Hayatta kalma sunucusu - EKİP KURULUYOR, İÇERİ!

başvuru yaptım bakarsanız sevinirim :)