Serverimizi Ziyaret Ettiniz mi

• Evet.

Kullanılan: 10 40.0%
  • Ziyaret Etmeyi Düşünüyorum.

Kullanılan: 15 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bu kadar emek bu kadar uğraşa değmiş diyebilirim.İlk reklamı gördüğüm zaman abartılıyor kesin bu kadar olamaz imkanı yok dedim fakat servera girince reklamından bile daha iyi olduğunu anladım.Server içerisindeki insanlar gerek rütbeli gerek rütbesiz hepsi çok cana yakın neye ihtiyacım olduysa anına yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar.Serverın harıtası özenle ayarlanmış ve her bir warp bölgesi ismine en layığı olmaya çalışıyor.Çok hata aradım ilk başlarda fakat serverda hiçbir hata eksik yok tamamen özene bezene yapılmış.Özelliklede faction ismini tam deyimiyle anlatan bir server.Oynayan üzülmüyor oynamayan üzülüyor.Herkese tavsiye ederim.
Düşüncelerinden dolayı teşekkür ederim.

kaptanpizzaeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yetkililer,herzamanki gibi ego kasmış ve müşterilerler veya oyuncularla haddini aşarak konuşup yetkili sıfatıyla bizleri aşşağalama gibi bir düşünceleri var nedense anlamıyorum MİLLETİN PARASINI YEMEYİN !

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yetkililer,herzamanki gibi ego kasmış ve müşterilerler veya oyuncularla haddini aşarak konuşup yetkili sıfatıyla bizleri aşşağalama gibi bir düşünceleri var nedense anlamıyorum MİLLETİN PARASINI YEMEYİN !
Oyunda ki nickinizi verebilir misiniz? Gocunmanızın nedeni sizin bir hatanızdan dolayı ban yiyip burada haykırmak olabileceğini düşünüyorum. Gün içerisinde 50 kişi birden ekleyip saçma saçma sorular sorunda insan iyilik meleği gibi de davranamaz, bunu çok iyi yaşadıgınızıda düşünmüyorum. Neyden şikayetçi oldugunuzu tam anlamıyla söylersenizde yinede yardımcı olabilirim.

Evet anladım kim olduğunuzu, benim yetkili olma şartlarını kabul etmeyip yorum yapmak istemediğnizden rehber olmak isterken olamayınca birden bire dönerek buradan kinle davranmışsınız. Yinede farklı serverlarda başarılar tekrardan dediğim gibi. Bizim kurallarımızı daha rehber olmadan kabul etmeyen insanlarla işimiz yok.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı forumda gelmiş geçmiş en iyi tasarım. Içerikte hoş, yapılar da yeterli, gerçekten ziyaret edilmesi gereken bir sunucu. 7/10

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Hakettiği yerlerde değil be. Önceden doluyordu sürekli fakat şimdi her baktığımda 10 kişi felan var. Güncel atmayı unutma emeğin çok fazla çok beğendim serveri de.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir zamanlar buralar hep dutluktu...

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen öyle, full çeken server artık 4 online çekiyor...

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türk sunucularının gelişmesi güzel. Konu düzeni harika beğendim. ^_^ Fakat faction sunucusunu değilde başka bir tarz sunucu yapsanız daha güzel olabilirmiş. Telefondan giriyorum. Pcye geçtiğimde en yakın zamanda serverinizi ziyaret edeceğim. Başarılarınız daim olsun, başarılar.

MaddogerMB

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
BEYLER SERVERİMİZ HALENDAHA DEVAM EDİYOR BİRİSİ SERVERE KÖTÜ BİŞEY ATTI SONRA BİZDE YENİ PLUGLER YAPIP SERVERİ YENİDEN AÇTIK SÜRÜM : 1.7 1.8 HERKEZİ BEKLERİZ

SnipeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
BEYLER SERVERİMİZ HALENDAHA DEVAM EDİYOR BİRİSİ SERVERE KÖTÜ BİŞEY ATTI SONRA BİZDE YENİ PLUGLER YAPIP SERVERİ YENİDEN AÇTIK SÜRÜM : 1.7 1.8 HERKEZİ BEKLERİZ

Çalıntı ip ile ne yapmaya çalışıyorsunuz? Bende mineblack tekrar açıldı sandım :p

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizim adımız ile sahte bir sunucu açmış kendisi, emek hırsızlıgı yapıyorlar bundan dolayı da sunucuya girmemenizi öneriyorum. Olurda vip felan alırsanız sorun olmasın.