Arama sonuçlarınız

1. Xeonen

Torque Mod Paketi ve Serisi

Torque mod paketi ve serisi, Rotarycraft üstüne odaklanmaktadır. Mod paketi ve seri içerisinde diğer modlardan mümkün olduğunca az yararlanılmaya çalışıldı ve vanillaya olabildiğince yakın bir çerçeve içerisinde diğer modlardan mümkün olduğunca az etkilenen Torque ortaya çıktı. Gerçekten zorlu...
  2. Xeonen

Hezarfen Craft

Hezarfen Craft, büyü ve teknolojinin mekanik birleşimini temel alan mod paketimiz. Adını aldığı Hezarfen Çelebi gibi binbir çeşit mucitlik yaparken açlık ve yoğun zombi tehdidi ile karşı karşıya kalacağınız, bir yandan da sihrin derinliklerine ineceğiniz mod paketimiz. Hezarfen Craft paketinin...
  3. Xeonen

Sihr-i Craft

Sihr-i Craft, paketinin bir sunumunu da bu forumda bulunacak. Tüm paketlerde genel olarak yaşadığınız problemler için öncelikle kurulum dosyaları içerisinde bulunan Beni Oku dosyasını okumanızı rica ediyorum. Beni oku dosyasındaki yönergelere göre sorularınızı bu başlığın altında sorunuz. Bir...
  4. Xeonen

KayraCraft Mod Paketi

Karakal Forum'a Taşındık Başlığın Yeni Adresi
  5. Xeonen

KayraCraft, Sihr-i Craft ve Kayra Mini

KayraCraft, Kayra Mini ve Sihr-i Craft mod paketleri kendi başlıklarına kavuştu, sorularınız ve bilgi için sabitlenen başlıklara bakınız. KayraCraft, Sihr-i Craft ve Kayra Mini paketlerinin bir sunumunu da bu forumda bulunacak. Tüm paketlerde genel olarak yaşadığınız problemler için öncelikle...