KayraCraft Mod Paketi

burak329

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
harika bir mod paketi kayra gece gündüz oynuyorum çok teşekkürler

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KayraCraft v164.0.2.2'ye güncellendi, güncellemeden önce bir problem ile karşılaşma riskine karşın dünya dosyanızı ve paket kurulumunuzu yedekleyiniz.

Mert u

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kayra mini de bana yetmedi kaldırmıyo 90 modluk kayraminimini yaparmısın

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kayra mini de bana yetmedi kaldırmıyo 90 modluk kayraminimini yaparmısın
Öncelikle problemin temelini anlamak için beni oku dosyasındaki soruların cevabını buraya yazmanı isteyeceğim. Problem eğer bilgisayarın ise, çıkartman için üç adet mod ismi vereceğim, elle çıkartıp çalıştırabilirsin.

HooLooVoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle problemin temelini anlamak için beni oku dosyasındaki soruların cevabını buraya yazmanı isteyeceğim. Problem eğer bilgisayarın ise, çıkartman için üç adet mod ismi vereceğim, elle çıkartıp çalıştırabilirsin.
Abi o 3 modun ismini yazarmısın ?

HooLooVoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rica ederim, keyifli oyunlar. Yakın zamanda KayraMini'yi de güncelleyeceğim o zaman performans açısından daha etkin olacak.
abi sana bir şey diyim kesin ramdan oluyo bu ya daha oyuna giremeden shuting felan diyo anlamadım sorunu .

HooLooVoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beni Oku dosyasını okuyup cevaplasan belkide tüm problemlerini çözebileceğiz.
tamam. minecraft sürümü 1.6.4 , orjinal değil , java sürümüm Version 7 Update 51 , ingilizce dilinde java , java 32 bit , işletim sistemi win7 , işletim sisteminin dili TR , mod paketi kayramini ve kayracraft , ek mod yüklemedim , minecraft launcher teamextreme ,java parametresi yok .

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam. minecraft sürümü 1.6.4 , orjinal değil , java sürümüm Version 7 Update 51 , ingilizce dilinde java , java 32 bit , işletim sistemi win7 , işletim sisteminin dili TR , mod paketi kayramini ve kayracraft , ek mod yüklemedim , minecraft launcher teamextreme ,java parametresi yok .

Java 32 Bit
Java 64 bit kullanman kesinlikle gerekli.

JVM Argümanları
JVM argümanlarını beni oku dosyasında bulabilirsin.

Türkçe İşletim Sistemi
JVM argümanları bu konuda yaşayacağın problemi giderecektir.

Team Extreme Launcher
Orjinal olmayan sistemlerde KayraCraft, KASA, Sihr-i Craft ve HezarfenCraft genel olarak problem çıkartmakta.

HooLooVoo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Java 32 Bit
Java 64 bit kullanman kesinlikle gerekli.

JVM Argümanları
JVM argümanlarını beni oku dosyasında bulabilirsin.

Türkçe İşletim Sistemi
JVM argümanları bu konuda yaşayacağın problemi giderecektir.

Team Extreme Launcher
Orjinal olmayan sistemlerde KayraCraft, KASA, Sihr-i Craft ve HezarfenCraft genel olarak problem çıkartmakta.
Java argümanlarını kullandım yine aynı peki sorun çıkartmayan launcher biliyormusun ?

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java argümanlarını kullandım yine aynı peki sorun çıkartmayan launcher biliyormusun ?

Aynı zamanda 32 bit olan Java'yı silip 64 bit olan Java yükledin mi?

Launcher için ise orjinal launcher'ı şiddetle tavsiye ederim.