Arama sonuçlarınız

1. eno4644

LEET.CC - MCPE realm / server

Merhaba Arkadaşlar , Sizlere Leet.Cc ile server kurmayı anlatacağım. Öncelikle by uygulamayı Google Play Market'ten indirmelisiniz . https://play.google.com/store/apps/details?id=cc.leet Uygulamayı açtıktan sonra resimdekileri uygulayabilirsiniz :
  2. eno4644

Minecraft Pocket Edition PocketİnvEditor Rehberi

PocketInvEditor Minecraft Pocket Edition için bir envanter editörüdür. Bu araç ile, tek bir onaltılık rakam yazarken veya bilgisayara bağlanmadan kendinizi daha fazla blok ve öğeleri verebilir. Bu uygulama Minecraft PE için yeni öğeler eklemek değil - bu sadece mevcut öğeleri verebilir...
  3. eno4644

Minecraft Pocket Edition Geliştiricilerden Güncel Bilgiler

Minecraft Pocket Edition'un geliştiricilerinden Johan Bernhardsson 0.10.0 'ın ilk adımı olan skin hakkında çalıştığunı açıkladı. Johan'ın başka bir söyleşisine göre Gelince yeni kodlar üzerinde çalışak ve Yeni sürümde performans sorunu halledilecek . Minecraft Pocket Edition'un diğer bir...
  4. eno4644

Minecraft Pocket Edition Android Mobların Skinini Değiştirme

Merhabalar bu sefer sizlere MCPE'de android versiyonunda ve 0.9.5.1 sürümü için nasıl mobların skinini değiştireceğimizi anlatacağım. Bunu sadece bilgisayardan denedim androidden denemedim yani bilgisayardan yaparsanız kesin olur . Öncelikle el değmemiş bir apk gerek ben link vermiyorum siz...
  5. eno4644

Benimle mcpe oynar mısınız

Benimle mcpe oynamak issteyen arkadaslar skypemi eklesin ve buraya yorum yazsın skypem:eno4644 ve de arkadas 14-15 yaslari arasnda olrsa cok iyi olur.
  6. eno4644

Benimle Minecraft Pocket Edition Oynar Mısin

Benimle minecraft pocket edition oynayacak arkadaslar skpemi eklesin skpem eno4644 skypem budur yzim kuralina uymadiysam k.b androiddeyim.Gelecek kisi mesaj atsnda kim oldgunu anlayayim :) Lutfen gelin skntidan ölücem simdi.Gelen yok mu yha
  7. eno4644

The walking dead hakkında

Acaba normal bilgisayarında (türkçr) the walking dead olan birisi oradaki dil dosyalarını atabilir mi androiddeki the walking deadı bir sekilde türkce yapicam.Atarsanız size dua ederim :))
  8. eno4644

Servere Nasıl Alan Adı Yapabilirim

Başlıkta belirttiğim üzere mcpeden server kurdum fakat kullanıcıların ip ile değil alan adıyla girmesini istiyorum bu nasıl gerçekleşebilir birisi yardım edebilir mi ?
  9. eno4644

No-İp Yardım

Mcpe için server açtım fakat 85.45.56.45 gibi olmasını istemiyorum örneksw.net gibi olmasını istiyorum nasıl yapabilirim yardım.Yardım edecek yok mu hiç .s
  10. eno4644

Minecraft Pocket Edition Plugin Yükleme

Merhaba Arkadaşlar Minecraft Pocket Edition Plugin Yüklemeyi Ayrıntılı Bir Şekilde Anlatmak İstiyorum Dikkatle Bakın Öncelilkle http://forums.pocketmine.net/plugins/ Buraya Girin Girdikten Sonra İstediğiniz plugine Tıklayın Tıkladıktan Sonra Mavi Punto İçinde Dowland Plugins'e Basın Sonra...
  11. eno4644

Minecraft Pocket Edition Türk Kanalı :)

Arkadaşlar Piyasada Fazla Pocket Editionla İlgili Türk Kanalı Yok Bu Yüzden Kanal Açmaya Karar Verdim Desteklerinizi Bekliyorum Destek Verin ki Türkiye Tanınsın Hep Yabancı Kanallar Pocket Edition Çekiyor Tek Yapmanız Gereken Abone Olmak 2 Dakikanızı Almaz Aboneliklerinizi Beklerim Şu An Abone...
  12. eno4644

Beraber Hunger Oynayacaklar MCSG İçeri

Beraber Hunger Oynayacaklar MCSG Varsa Mesaj Atsınlar Skype eno.4644 MCSG Oynayacağız Ama Şimdi Bekliyorum.Yaşım 14-15
  13. eno4644

Minecraft Pocket Edition Serverime Builder Arıyorum

Öncelilkle Merhaba , MCPE server açıçam 26 Martta. Builder olmak isteyenler İsim - Soyisim : Yaş : MCPE'den Anlıyor Musun : Evet/Hayır Benle Beraber Video Çekebilir Misin : Evet /Hayır Kanala Abone Oldun Mu ? : Evet/Hayır Bunları Yazıp Aşağıya Mesaj Atın İnş. Çok Güzel Bir Hg Server Yapıcaz :)...
  14. eno4644

MCPE Servere Builder Aranır

Arkadaşlar Minecraft PE servere yetkili alımı adli bir forum olmadığı için konuyu buraya açtım server açıçam 26 Martta. Builder olmak isteyenler İsim - Soyisim : Yaş : MCPE'den Anlıyor Musun : Evet/Hayır Benle Beraber Video Çekebilir Misin : Evet /Hayır Kanala Abone Oldun Mu ? : Evet/Hayır...
  15. eno4644

Crack Hunger Games Server Yardım

Crack Hunger Games Server Bilen Varsa Söyleyebilir mi (Ben Bulamıyorum.)Özel Mesajdan.Beraber de Oynarız .
  16. eno4644

Yardım Minecraft X Y Z nedir yardım

Minecraft X Y Z nedir yardım bunlar nedir anlaöış değilim bu kordinatlar bir nokta için mi verilir ? Örneğin yaptığım bir evin x y z sini nasıl çıkarırım ?
  17. eno4644

Minecraft Pocket Edition Nether Reactor'a Gitme Rehberi

Nether Minecraft PE de PC ye göre (bilgisayarda) biraz farklıdır. Nether'e gidilmez nether kulesi gelir. sadece kule değil, bir sürü eşya gelir. Block of quartz, karpuz tohumu (ki ben en çok buna sevindim),glowstone. Kule nether stone den oluşur o blokları kırarak yeni ev yapabilirsiniz. Ya da...
  18. eno4644

MCPE Gibi Bir Oyun Survivalcraft

Arkadaşlar size MCPE gibi bir oyun önermek istiyorum MCPE'den daha güzel. Haritalar Sonsuz Bir Sürü Hayvan vb. Şeyler Var. Bence Bu Oyunuda Bir Deneyin Derim Minecraft Texturesini yükleyerek oyunu Minecraftın PC Versiyonuna Benzetebilirsiniz. MCPE'den Daha Fazla İtem Var. Bakır Vb. Madenler Var...
  19. eno4644

Minecraft Mineshafterden Oynama ?

Minecraft'ı Mineshafterden oynuyorum bilgisiyarıma her hangibir virüs vb. bulaşma olasılığı var mı ve ücretsiz mojang hesabımdan mineshaftere giriş yapınca normal serverlere girebilirmiyim acaba ? Cevaplarını bekliyorum arkadaşlar.
  20. eno4644

Bugün Maraş'ın Kurtuluşu

Bugün Maraş'ın Kurtuluşu başlıktaki gibi okullar tatil :D Sizin de düşüncelerinizi alabilir miyim Maraşın Kurtuluşu Hakkında.
  21. eno4644

MyAdventure Server Açıldı

Server v0.9.0 geldikten bir süre sonra deneyimli kadrosuyla hizmete sunulacaktır. Fakat kanalımda 100 Aboneye gelince açılacaktır. Şimdi 30 Abonedeyiz lütfen abone olun. Olun ki server açılsın. Pluginleri bile türkçe olacak. Videolara başladık bile yeni bir arkadaşlarla işte kanalım. Knalımın...
  22. eno4644

Minecraft Pocket Edition v9.0.0 Gelebilecek Yenilikler

-Tall Grass Eklendi. -Minecraft 1.8.0 Geldikten Sonra Minecraft PE ile ilgilenilecek Yani Nisan-Mayıs Arası Minecraft Güncellenecektir. -Dünyalar Sınırsız Yapıldı. -Mağralar eklendi. -Köyler ve köylüler eklendi. -Tapınaklar eklendi. -Dünyanın tipi ayarlanabilecek(Düz vb.) -End ve nether...
  23. eno4644

Programsız MCPE Serveri Açma + Port Yönlendirme

TP-LİNK TD854W Port Yönlendirmeyi Anlatacağım Aslında Bilene Çok Basit Yazı ve bazı Resimlerle Anlatacağım Anlatacağım. Diğer Tp-link'lerde buna benziyor yöntemi. 1- Bilgisayardan yapıyorsanız Çalıştır(Ara) Kısmına ''cmd'' yazalım sonra ''ipconfig'' yazalım.Default Getawaydaki İp Adresini...
  24. eno4644

MCPE Türk Server

Yeni İlmite Server İle Karşınızdayım. Daha Dün Açıldı. Laglar Düzeltildi. Ve Çok Güzel Bir Server İşte İP: 85.104.146.65 Port: 19132 Güvenilir,Hergün yeteri kadar giriş yapacak Moderatör Aranıyor. Herkesi Bu Türk Yapımı Servere Bekliyorum. Server Şu An Aktiftir. Saygılarımla eno4644... Server...