Arama sonuçlarınız

1. Krumb069

Geri döndüm

Geri döndüm
  2. Krumb069

Plague İnc Prion Taktik

bilmiyorum ama belirtileri azaltan bir şey olması lazım. Zaten mutasyon durumunda farkedilmesin diye
  3. Krumb069

Plague İnc Prion Taktik

Prion'da şiddeti hafifletme özelliği var.(Yeteneklerdeydi sanırım) Onu son seviye yap ben öyle yaptım tüm dünyayı hasta ettiğimde bile hastalık fark edilmemişti.
  4. Krumb069

Çakma Lobi Aktarma

Aktarım derken oyuncunun kendisinin doğrudan sunucuya gönderilmesi. Yoksa verileri aktarma zaten mümkün
  5. Krumb069

Hic Bir motd Plugini Calısmıyor?

ServerListPlus dene
  6. Krumb069

Mojang accounts was changed back lütfen yardım.

https://account.mojang.com/changeemail/request Bu linkte yeni epostanı gir request email change de, yeni epostana eposta adresini değiştirmek için mail gelecek o maildekileri yap (güvenlik soruları soruyorlar zaten)
  7. Krumb069

Client > Yeni 1.8 Client mi Cıktı ??

sunucunun tek bir sürümü vardır tüm 1.8 sürümleri girebiliyordur yivesmirror dan indir 1.8.8 kullan
  8. Krumb069

Client > Yeni 1.8 Client mi Cıktı ??

sunucu sürümü tam olarak ne 1.8.8 mi ?
  9. Krumb069

Çakma Lobi Aktarma

büyük ihtimalle bir dünyadan başkasına aktarıyorlardır
  10. Krumb069

Minecraft Premium 15 TL, GTA V 30 TL, Overwatch 60 TL İnanılmaz Fiyatlar Onlarca Mutlu Müşteri!

Kesinlikle yoktur. Hesabın e-posta adresini değiştirmeniz için biz onay veriyoruz. Üstelik ismi, şifresi gibi tüm bilgilierini kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz. konuya bunu yazmışsınız ancak buna rağmen satın alan kişi geri alabilir hesabını
  11. Krumb069

Paypal Yurtdışından Hesap Açmak

Türkiyedeki gibi değil sanırım Türkiyedekinde kartsız para alınabiliyordu bunda alınmıyor onu nasıl yapacabilirim
  12. Krumb069

İntikam Soğuk Yenen Bir Yemektir

Rootlu telefonun varsa Whatsapp toolbox ile yapabilirdin bedavaya
  13. Krumb069

Harita Oyunu

ikiside oldu
  14. Krumb069

Minecraft komutları

// yöntemini bilmiyorum evet confige "" bunlar varken yazcan
  15. Krumb069

Minecraft komutları

Bukkit.dispatchCommand(getServer().getConsoleSender(), komut); --> Konsoldan komut uygulatma bu şekilde olur. Komutta " işaretleri var onları çözmek için komutu confige yazabilirsin bu sayede " işaretleri karışmaz. Komutta locationlar yerine %x %y %z yazıp; String komut =...
  16. Krumb069

Plugin Yazanlar İçin Yararlı Bir Bilgi

skriptteki wait olayı bunu mu kullanıyor
  17. Krumb069

Zam Zam Zam

istersen pluginleride alıyor configden. zaten ayarlı halde veriyor batıhost
  18. Krumb069

Zam Zam Zam

Gene Batıhost. Backupları kendileri almıyorlar ama plugin alıyor AutoSaveWorld sanırım
  19. Krumb069

VipÖzellik - SimpleVIPPerks'teki özellikler türkçe komut ve mesajlar ! [cooldown eklenmiştir]

orda yetkiler var vip.hız vs. diye kime verirsen yetkiyi o kullanır
  20. Krumb069

Whatsapp Çökertme (Arkadaşlarınızı Trolleyin)

Whatsapp webde çok uzun mesajlar ı yapıştırtmıyor
  21. Krumb069

Nedir Bu Anime Tutkusu?

ne zaman dedim hatırlamıom ama
  22. Krumb069

Windows 10 Web Tarayıcı sorunu

Yok gene olmadı.
  23. Krumb069

Denedim birkaç kez chromium da kurdum ancak aynı durum. Google'a giriş yaptığımda bir dahaki açılışta problem olduğunu söylüyor bu da başka bir sorun Olmadı aynı hala
  24. Krumb069

Windows 10 kurdum bilgisayara (temiz kurulum) ancak web tarayıcılarında sorun var.(Chrome ve Opera'da test ettim.) Tarayıcı sorunsuz çalışıyor, bir siteye girince şifre vs. kaydediyor ancak tarayıcıyı kapatınca tüm kayıtlı şifreler, oturumlar, çerezler vs. gidiyor. Windows 8'de bu sorun yoktu...
  25. Krumb069

Java Devs dostlar tekrar bir sorun var :)

Buna benzer bir konuda (vip pluginindi sanırım) kod atmıştım konu linkini bulamadım ordaki kodu buna uyarlayabilirsin