Nedir Bu Anime Tutkusu?

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumdaki anime Krallarından biriyim bilen bilir .s ve önrilerim;

Öncelikle Romantizm istersen;
Nisekoi,
GoSick
To Love Ru (Ecchi; Sapık sahneler içerir)

Eğer Aksiyon macera veya komedi istersen;
Nanatsu no Taizai;
Dimension W

Eğer Fantastik istersen favorilerim;
No Game No Life
Mondaiji Tachi ga isekai kara kuru so desu yo?
Madan no ou to vanadis;

Daha izlediğim binlerce anime var. :3
To Love Ru (Ecchi; Sapık sahneler içerir) onu alayım ben :D Ergenlik ne yapacan :S

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Kesinlikle Anime İşine Bulaşma Eğer Bulaşırsan Ailen Tarafından Odan Sığındığın Bir Mağara Oluyor Bende Başlayacaktım Şükürler Olsun ki @Krumb069 Söylemişti Galiba Hiç Bulaşma Falan Demişti Bende Dokunmamıştım Animeyi Napacaksın Git Kitap Oku Müzik Dinle Dışarda Maç Falan Yap
Eğer Başlayıcaksan [Ama Başlama] Yanında 4 Numara Gözlük Bulundurmanı Tavsiye Ederim Nedeninide Sonra Anlarsın , Hastalık Gibi Yayılacaktır Vücuduna
ne zaman dedim hatırlamıom ama

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle Anime İşine Bulaşma Eğer Bulaşırsan Ailen Tarafından Odan Sığındığın Bir Mağara Oluyor Bende Başlayacaktım Şükürler Olsun ki @Krumb069 Söylemişti Galiba Hiç Bulaşma Falan Demişti Bende Dokunmamıştım Animeyi Napacaksın Git Kitap Oku Müzik Dinle Dışarda Maç Falan Yap
Eğer Başlayıcaksan [Ama Başlama] Yanında 4 Numara Gözlük Bulundurmanı Tavsiye Ederim Nedeninide Sonra Anlarsın , Hastalık Gibi Yayılacaktır Vücuduna
Hocam biraz abartmadınmı ? Eğer bişeyi sevdiysen yapmalısın yani. Bişeyi çok sevip bağımlı olmayı bir hastalıktan çok mutluluğa benzetiyorum. İlk başladığımda bende çok bağımlıydım, sence ben öyle çok garip bir insanmıyım ? Hayır tabikide. Tam tersine animeler sayesinde; piano , çizim gibi hobiler edindim. Kısacası sizi deliye çeviren şey anime değil, bilgisayara bağımlı oluşunuz. Sonuçta hepimizin yaptığı tek şey monitöre bakmak.

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam biraz abartmadınmı ? Eğer bişeyi sevdiysen yapmalısın yani. Bişeyi çok sevip bağımlı olmayı bir hastalıktan çok mutluluğa benzetiyorum. İlk başladığımda bende çok bağımlıydım, sence ben öyle çok garip bir insanmıyım ? Hayır tabikide. Tam tersine animeler sayesinde; piano , çizim gibi hobiler edindim. Kısacası sizi deliye çeviren şey anime değil, bilgisayara bağımlı oluşunuz. Sonuçta hepimizin yaptığı tek şey monitöre bakmak.
Konuşmamda Abartma Yapmış Olabilirim Öyleyse Kusura Bakmayın Anime İzlemediğimden Dolayıdır Tabikide Kimsenin Eğlencesine Karışmıyorum Karışmamda Zaten Animenin Bağımlılık Yapan Bir Video [Film Vesaire Ne Olduğunu Bilmiyorum :) Çizgi Film Demekte Olmaz Tabikide ] Olduğunu Düşünerek Böyle Şeyler Söyledim Bu Benim Şahsi Görüşümdür Herkes Tabikide Farklı Şeyler Düşünebilir Bu Duruma Karışmıyorum Ve Ben Anime İzleyenler Gariptir Onlar özür dilerimdır Hüloğğğğ Diye Tabirler Kullanmadım Herkesin Eğlenme Alanı Farklıdır Fakat Ben Sadece Bu Eğlenme Alanını Önermiyorum Ve Senin Bence Piano Çizim Gibi Hobiler Edinmenin Sebebi Yeteneğini Keşfetmek Ve Bu Yeteneğinin Eğlenceli Olduğunu Düşünmektir Anime Sadece Bunları Dolaylı Yoldan Edindirtmiştir .

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuşmamda Abartma Yapmış Olabilirim Öyleyse Kusura Bakmayın Anime İzlemediğimden Dolayıdır Tabikide Kimsenin Eğlencesine Karışmıyorum Karışmamda Zaten Animenin Bağımlılık Yapan Bir Video [Film Vesaire Ne Olduğunu Bilmiyorum :) Çizgi Film Demekte Olmaz Tabikide ] Olduğunu Düşünerek Böyle Şeyler Söyledim Bu Benim Şahsi Görüşümdür Herkes Tabikide Farklı Şeyler Düşünebilir Bu Duruma Karışmıyorum Ve Ben Anime İzleyenler Gariptir Onlar özür dilerimdır Hüloğğğğ Diye Tabirler Kullanmadım Herkesin Eğlenme Alanı Farklıdır Fakat Ben Sadece Bu Eğlenme Alanını Önermiyorum Ve Senin Bence Piano Çizim Gibi Hobiler Edinmenin Sebebi Yeteneğini Keşfetmek Ve Bu Yeteneğinin Eğlenceli Olduğunu Düşünmektir Anime Sadece Bunları Dolaylı Yoldan Edindirtmiştir .
Normalde konuşmayı pek uzatmam ama şu an canım sıkılıyor uzatıcam.
yada vazgeçtim :/

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Another ve Mirai Nikki'nin üzerine tanımam (Another birinci tabii ki :))

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
anime kralı nedir, bitch please

Konuya cevabım:
Anime Kralı Nedir;
Anime kralı sadece anime izlemek ile aval aval etrafa bakınmak yerine animeyi bilinçli bir şekilde izleyip iyi hobiler/uğraşlar edinen kimselere denir.

Kutsal nedir? (Bazı anime resimlerinin altındaki)
Kutsal; gerçekte hristiyan dinin bilmem nesi olmasına rağmen insanların onla dalga geçmek için kullandığı ''Anime'' yerine konulan sözcük.

Kusura bakma cehaltin dibine vurmuşsun bari bir/iki şey öğrende gel.

Forumdaki favori anime kralı senpaim; @Kovalski :3

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bleach gibi uzun soluklu animeler hoşuma gidiyor.

Haricinde kısa ama doğaüstü güçleri konu alan Mirai nikki,Death note,Fullmetal alchemist gibi animeleride beğeniyorum.

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
Bleach gibi uzun soluklu animeler hoşuma gidiyor.

Haricinde kısa ama doğaüstü güçleri konu alan Mirai nikki,Death note,Fullmetal alchemist gibi animeleride beğeniyorum.
Fma +100 bölüm 5-10 specialden oluşuyor. Neresi kısa? :D

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sao Mahouka Gun Gale Online No game No Life Gibi Animeleri İzlerim Ama Bleach Ve Naruto nunda Herşeyini İzlemişimdir 16 17 Anime İzledim Şu Ana Kadar.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi