Arama sonuçlarınız

1. I

Left4Craf2-ÖlüMerkezi Bölüm-1| Gerçekçi Zombiler, Gerçekşi Düşme Efektleri...

Al işte böyle bir şey olamaz ya :) Gel o kadar emek ver fikir yap. "Adam" ın biri gelsin bütün fikirlerini çalsın. Çok güzel. Devam et.
  2. I

[Left 4 Craft 2]::[Buraya varan hayatta kalir]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 2]

Bu haritayı "berbat" bulan arkadaş. Haritanın hangi yönlerinin "berbat" olduğunu yazarsan 3. harita da o hataları düzeltiriz.
  3. I

Karlı Dağlar - Yarı Korku, Yarı Heyecan !

@CanCeLTR kesinlikle katılıyorum. Virüstotali bile ite kaka koyuyosun. Haritaya özen gösterilmemiş. Ayrıca ada haritanın sınıfındaki diğer haritalara bir bak bakalım nasıl uğraşılıyormuş. sıkılıp sıkılıp harita koymuyodun demi.
  4. I

[Left 4 Craft 2]::[İstikbal Göklerde]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 1]

Gördüğüm kadarıyla çok iyi bir adventure map olucak. Bide finalmış. Umarım map yapmaya devam edersin. Bu işte gerçekten çok iyisin :) (Yağcı mod on :P )
  5. I

Kaslarına kurban :)

Kaslarına kurban :)
  6. I

[Left 4 Craft 2]::[Buraya varan hayatta kalir]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 2]

Oha 3. haritaya ne zaman başladın? Çok merak ettim fotoğraf bilgi felan paylaş. Bide final olcakmış kesin çok iyi olucaktır. Ellerine sağlık kardeşim.
  7. I

Tamam o zaman skypeden ekledim. Bir şeye ihtiyacın olursa seve seve yardım ederim.

Tamam o zaman skypeden ekledim. Bir şeye ihtiyacın olursa seve seve yardım ederim.
  8. I

Kardeş 3. mapına ortak olmak istiyorum. Sana yardım edebilirim. Sistem hakkında felan.

Kardeş 3. mapına ortak olmak istiyorum. Sana yardım edebilirim. Sistem hakkında felan.
  9. I

Bugün arkadaşlarla bitirdik mapı kardeş. Çok güzel bir map ellerine sağlık çok eğlendik. Ayrıca sakladığın Daryl 'ın Arbaleti nide buldum çok işime yaradı. Biraz zor olmuş ama olsun eline sağlık.
  10. I

Kardeşim körmüsün zahmet edip yukarıdaki yazıları okusana! @CanCeLTR kardeş müthiş bir map gibi gözüküyor. Hemen arkadaşları toplayıp oynuyoruz. Ellerine sağlık 3. mapı bekliyoruz :ASD:D: :D
  11. I

[Left 4 Craft 2]::[İstikbal Göklerde]::[Türkçe Adventure Devam Map]::[1.7.2 +]::[Episode 1]

Oha görev sistemi, zombi ve sırf gece olması çok iyi olmuş. Çok oldu kardeş bitir şu mapı artık.
  12. I

Kardeş v1.2 demişsin ama linkteki eski versiyon. Spawn sorunu devam ediyor.
  13. I

Oww çok güzel bir map olmuş kardeşim. 1. mapı bitirdim 2. mapı bekliyorum. Ayrıca bir TWD ci olarak 2. mapteki Woodbury beni çok sevindirdi. Umarım 2. map 1. mapten daha da güzel olur.