Arama sonuçlarınız

1. PoligonTR

Wat

Wat
  2. PoligonTR

Enerji Skript'i

Konsepti bi yerden ibliyorum sanki
  3. PoligonTR

Visual Studio'dan Anlayan içeri!

He doğru c# olunca uzantı .cv oluyodu :D
  4. PoligonTR

Kod_adı Bidaha bu işlere Bulaşma!

Onu ben de anladım de azure ne,rion bilişim neden kapanmış,kim cc kredi kartı kullanmış :D
  5. PoligonTR

Olsun ya bi özet geçin :D
  6. PoligonTR

Bu konuyu yeni gördüm.Rionbilişim neden kapanmış?
  7. PoligonTR

Visual Studio'dan Anlayan içeri!

.vb dediğine göre sanırım visualbasic?
  8. PoligonTR

[İstek] Bir oyuncu küfür edince sistem oto ban atacak UYARILI BAN

Bu tür skriptlerin bi sorunu var.Yani contains diyorsunuz iyi hoş ama 2 dezavantajı var(bug da diyebiliriz) 1-)mesela küfürünü engellediniz.Eğer adamın mesajı normalse ve bu mesajın içinde bu iki harf yan yana gelirse yine uyarı alacak. 2-)Ben bir sürü kombinasyonla aynı küfürü...
  9. PoligonTR

Bukkitin alt yapısı ve tüm pluginler değişiyor !

Peki biz yeni bukkit eventlerini vs nasıl öğreneceğiz
  10. PoligonTR

Süreli item ekleme

Olm öyle değil.eğer aralık 3 saat ise çalıştır şimdiye eşitle diyor Ve mesela 1 saniye geçsin.o değişkende 1 seconds yazar.Yanlış değilAyrıca every 3 seconds'ta player demişim düzelttim :D
  11. PoligonTR

Süreli item ekleme

Kılıcın üzerine yazamam fakat sağ tıklıyınca yazabilirim chate Komutlar(tab kendine ekle). command /kilical: trigger: give 1 iron sword named "<aqua>Editli Kilic" set {kalan.%player%} to now on every 3 seconds: loop all players: if difference between now and {kalan.%loop-player%} is 3 hours...
  12. PoligonTR

Bukkit yazıp craftbukkit e girdiğimde böle bir ekran geliyor [İngilizce Bilenler İçeri] Yardım!!

İnanmamak değil.Sanırım o linkler dediğini destekliyor gibi.Link gerçi iniglizce bi şey anlamadım içinden
  13. PoligonTR

Bukkit yazıp craftbukkit e girdiğimde böle bir ekran geliyor [İngilizce Bilenler İçeri] Yardım!!

http://www.spigotmc.org/threads/our-dmca-response.28772/ Snaırım burda bu konu hakkında bi şeyler diyorhttp://dl.bukkit.org/dmca/notification.txt Burda da wesley wolfe'un bir notu var
  14. PoligonTR

inventoryde item varmı diye bakma

if player has 1 stone named "Gorev Itemi": eger dumduz istiyorsan if player has 1 stone:
  15. PoligonTR

Yardım [SORU]Kızıltaş Karıştırıcı Ne İşe Yarar ?

Üst düzey devrelerde önemli rol oynuyor.Mesela; herhangi bir eylem gerçekleştiği zaman karşılaştırıcı koyarsak onun önüne.Karşılaştırıcı yanar Anlamadın muhtemelen. Bir örnek: Bir cd müzik bloğu koydum.Önüne karşılaştırıcı koydum.Eğer müzik çalarsa karşılaştırıcının torcu yanar. Yada komut...
  16. PoligonTR

Kırılmayan İtemler Yapılabilirmi?

rpg items kullan direk uğraşma skriptle durability infinite komutu var rpgitemsin
  17. PoligonTR

Kırılmayan İtemler Yapılabilirmi?

Aslında olay şöyle.Normalde skripte ihtiyaç yok bu konuda.Çünkü zaten rpg_items yolu ileyapılabiliyor.Fakat skriptle yapmak isteseydik mantık şu olurdu: İtem hasar aldığında -> itemin durabilitysini yani kırılma sayısını 100 olarak ayarla Böylece her hasar aldığında 100 e dönecek mantıken...
  18. PoligonTR

Yaratıcı moddaki oyuncuları öğrenme ÇOK ACİL LÜTFEN !

./whois kouyla essentials ile de gm goruluyor diye biliyorumO calisti dedigin kod herkesi deop yapmaz mi
  19. PoligonTR

[İSTEK] Otel Skripti

Görmedim :D Ayrıca koordinat kısmını dediğim gibi denemedim yanlış olabilir
  20. PoligonTR

[istek] su içme susama

Yazım hataları derken
  21. PoligonTR

[ İstek ] Permission ekleme

Görmedim
  22. PoligonTR

[ İstek ] Permission ekleme

on rightclick on player: player has the permission "en.b": open the clicked entity's inventory for the player else: send "Yetkin yok!"