Arama sonuçlarınız

1. savboray

TeamEnderS Skyblock v3 | 1.15.2 | Emek Skyblock | Sunucu Başarımları | Sandık Sistemi | teamenders.keyubu.com

Sunucudan Görseller: Sunucu Videosu: IP Adresi: teamenders.keyubu.com Sunucumuzun Facebook Sayfası: Bana Tıkla Sorularınız için Discord sunucumuza bekliyoruz! Discord Davet Kodu: phpqyFv
  2. savboray

TeamEnderS Skyblock v3 | Sunucu Başarımları | Sandık Sistemi | 1.14.4 | teamenders.bth.st

TeamEnderS v3.1 Sürüm: 1.14.4 Efsanevi SkyBlock Sunucusu geri dönüyor. Hemde eski kadrosundan oyuncularla! Sunucunun Slot Sayısı 25'tir. (arttırılabilir) Sunucu IP Adresi: teamenders.bth.st Sunucumuzun Facebook Sayfası: Bana Tıkla Discord Sunucumuz: Bana Tıkla 2 yönce bitirdiğimiz bu macera...
  3. savboray

Alımlar Bitti TeamEnderS Skyblock Sunucusu için Builder (Mimar) aranıyor

Hepinize selamlar, eski TeamEnderS Skyblock Sunucusunu yeniden açıyoruz. Doğal olarak bi haritaya ihtiyacımız var. Bunun için kaliteli yapılar oluşturabilecek 1 veya 2 tane Mimar (Builder) arıyoruz. Sunucuya girişler kapalı olduğu için bize aşağıdaki Discord sunucumuzdan ulaşabilirsiniz...
  4. savboray

TeamEnderS SkyBlock v2.4 | Demir Yaratıcısı | Sandık Sistemi | Tanıtım |1.9.4 | mc.teamenders.net |

TeamEnderS v2.4 SkyBlock Sunucusu Sürüm: 1.9.4 Sunucu Slot Sayısı 34'dır. Sunucu IP Adresi: mc.teamenders.net Alternatif IP Adresi: play.teamenders.net Sunucumuzun Web Sitesi: Bana Tıkla Sunucumuzun Facebook Sayfası: Bana Tıkla Sunucu Destek Birimi: Bana Tıklada Gidelim Oyunda Demir Golem...
  5. savboray

[FACTION]UzmanCraft 1.7.x Faction-Minigames Server

*****************************UzmanCraft 1.7.2 Server __ÖZELLİKLER__ - İlgili adminler - 0% lag - 50 kişilik kapasite - Minecraft Spigot - 2GB RAM __Server Ekibi__ Kurucu : DiegoLarson Skype : ferhat.kara34 Admin: DarkJoya Skype : savboray SüperMod : l_Crafter __BİLGİLENDİRME__...
  6. savboray

[ALIM VAR] 1-2 REHBER 2-3 REKLAMCI

Server ip BAKIMDAYIZ SERVERE GIRMEYI DENEMEYIN LUTFEN. ALIM VAR uzmanonline.batihost.com uzmanonline.batihost.com ALIM VAR
  7. savboray

[ALIM VAR]

Sunucumuz Yeni Açıldı Alım Mevcut. 2 reklamcı 2 rehber alımı var SERVER İP : 85.95.252.63 alın adı coming soon... Yoruma minecraft nickname,adınızı ve yaşınızı yazarsanız daha iyi olur
  8. savboray

UzmanCraft 1.7.x Faction Server [P4 Set Başlangıç]

UzmanCraft 1.7.x Faction Server Oyun Başlangıcı P4 Set Veriyoruz. AÇILIŞ TARİHİ : 07.07.2015 20:40 Kurucu : DiegoLarson Admin : DarkJoya *--uzmanonline.batihost.com--* Arkadaşlar size kısaca anlatayım amacı veya düşünceleri ; P4 set sadece 1 kere veriliyor hani hep oyuna girince yeni p4...