Arama sonuçlarınız

1. Hasanmasii

Server Kapandıı

Bi ss daha buyrun serverde rehber yok herkes küfür basıyor!!! disiplinsiz server..
  2. Hasanmasii

Server Kapandıı

evtBUDA BENDEN OYUNCULARI BIRAK KURUCU BİLE KÜFREDİYOR. DİSİPLİNSİZ BİR SERVER VE ADALETSİZ BOSS KESİYORUZ AZ CAN KALIYO VE KESİLDİKTEN SONRA DİĞER ADAMLAR İTEMLERİ ALIYOLAR.. BENCE İTEMLER KESEN KİŞİYE GELMELİ (BUDA Bİ BAŞKA SORUN GİBİ,GİBİ,GİBİ....) *ÇOĞU KİŞİDE HİLE VAR HERKES...
  3. Hasanmasii

Server Kapandıı

an ti x ray yükleyin!!!! !!! !!!
  4. Hasanmasii

Server Kapandıı

bence hemen xray yyüklemelisiniz !!! + skype ye bakmıyorsunuz!!! Herkeste set var bakın
  5. Hasanmasii

Server Kapandıı

6. Hasanmasii

Server Kapandıı

Serverde anti xray yok ve herkes kasılıyor benden söylemesi lütfen anti xray yükleyin!!!
  7. Hasanmasii

Server Kapandıı

GÜNCEL.... güncel...... güncel...
  8. Hasanmasii

Server Kapandıı

......................
  9. Hasanmasii

Society Gaming - 1.7.2 Survival - İlgili Yöneticiler - Emek Sunucu - societygaming.nitrado.net

Nickiniz: yaaduni10 <METİN> Gerçek isminiz ve soyadınız: Burak gülasar<METİN> Yaşınız: 18<METİN> Seçtiğiniz bölüm (Rehber/Mimar/Moderator): <METİN>moderator Size ulaşabileceğimiz bir iletişim adresi (Skype zorunlu): skyp : Burak32 Yönetim ekibi işleri için günde kaç saat ayırabilirsiniz...
  10. Hasanmasii

Konu Taşındı

Server Hileden geçilmiyor herkeste hile var http://www.facebook.com/l.php?u=http://www.youtube.com/watch?v=AdSC9zvTaUQ&feature=youtu.be&h=sAQFWHo9g
  11. Hasanmasii

YuNuSEmRe . 1.7.2. Survival Plugin Paketi . %100 Sorunsuz - Türkçe ve Ayarlı

oooo plugin paketi süpermiş eline sağlık. artık kurucular yararlanır(beğendim valla)
  12. Hasanmasii

Macro Survival 1.7.2 / Yepyeni 0 SUNUCU! / IP:MacroCraft.nitrado.net / Açılış Tarihi : 21.08.2014

gereksizz yere ban SAKIN GELMEYYİN SERVERE ADMİNLER GEREKSİZ YYERE BANLIYO 9 YIL MUTE NEDİR ARKADAŞLAR SAKIN GELMEYİNNSAKIN GELMEYİN ARKADAŞLAR ADMİN GEREKSİZ YERE BANLIYOR OYUNCULARLA İLGİLENMİYO... SERVERDE ANTİ X-RAY YOK HERKES DİA SETLİ SERVER BAYA KÖTÜ BİLGİNİZE...
  13. Hasanmasii

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Başvuru formu (Rehber, Reklamci, Mimar, Moderator) İsim:puddin1 Yaş:16 Aktif olarak seçiceğiniz bölüm:moderator Tecrübeleriniz:Daha önceki 4 serverde olmuştum moderator Günlük online süresiniz:sabah 10:00 dan 15:a kadar sonra akşamlarıda girerim Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız...
  14. Hasanmasii

güvenilir bir rehber ve reklamcı arıorum.

merhaba güvenilir bir rehber ve reklamcı arıyyorum serverimi geliştircek oyuncu getirecek 88.245.24.22 gelmek isteyen burdan gelebilir
  15. Hasanmasii

survival server açtın herkesi beklerim IP: 88.245.24.22

işte sen gel reklam yap reklamcılık verim sergün
  16. Hasanmasii

gel diyorumhediyeler var servere ilk gelenelre
  17. Hasanmasii

ilk gelenlere hediyelerimiz var...
  18. Hasanmasii

survival server açtım herkesi beklerim... işini iyi yapan rehber alımı vardır. küfür ve hile yasaktır... reklamcı alımı vardı... gelirseniz çok sevinirim...
  19. Hasanmasii

yeni server açtım gelirseniz sevinirim. işini iyi yyapan rehber alımı vardır. 88.245.24.22

yeni server açtım gelirseniz sevinirim. işini iyi yyapan rehber alımı vardır. 88.245.24.22
  20. Hasanmasii

bi sorun var

minecraftta at için eğer yapılmıor internetteki resimlere baktım onlar olmuyor... bi bakı verin lütfen...
  21. Hasanmasii

tabela kilit

ben serverime register yapamıyom link atarmsın plugin varsa
  22. Hasanmasii

yeni server açtım her şey kendi emeğim umarım gelir görürsünüz başarılar...[1.7.9]

yeni server açtım her şey kendi emeğim umarım gelir görürsünüz başarılar...[1.7.9]