Arama sonuçlarınız

1. Mert_Kurt

İstek Irk Sistemi

Benim aradığım skripte benziyor aslında
  2. Mert_Kurt

İstek Op skyblock için Zamanla gelişen Tavuk skripti

Ücretli yapabilecek arkadaşları /msg ye bekliyorum. İsteğim skriptle kodlanması ancak skript karşılamazsa pluginde olabilir. 2 mob'a sandık ekleyip işi bitirecem diyenler varsa hiç mesaj atmasın daha iyi. Çünkü oldukça kapsamlı bir sistem. O kadar çok kademeli sistem var ki konu biraz karmaşık...
  3. Mert_Kurt

Balıkçılıktan gelen itemler skripti

Balıkçılık yaparak kazanılan itemleri bir skriptle düzenleyebilrmiyiz.Örneğin ben spawner eklemek istiyorum ve olasılığıda zor olsun.Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar Şöyle bir forum buldum bu olabilir mi https://bukkit.org/threads/change-the-item-caught-when-fishing.162921/
  4. Mert_Kurt

Teolojiyle ilgili kitap yazıyorum

Boş işlerle uğraşmayın
  5. Mert_Kurt

Arkadaşlarınızla Takılmalık Herobrine Mansion Serveri Herşeyi Hazır Kurulu !

Selam arkadaşlar ben Mert bugün sizlere minecraftda arkadaşlarınızla süper maceralı bir şekilde oynayabileceğiniz HerobrineWars(Mansion) serverinin hazır kurulu standart(Değiştirilmemiş) halini paylaşıyorum. Linki vermeden önce birkaç resimle olayı özetlemek istiyorum. İndirdiğinizde ilk önce...
  6. Mert_Kurt

Minecraft 1.7.2 Mod Yükleme (Mo'Creatures-TooManyİtems-Shaders)

eklemiştim o konumu admin sildi.Şimdi eklerimMerak eden arkadaşlar varsa.Gifleri yüklediğim program ulead gif animator programıdır. Güncel!
  7. Mert_Kurt

Yeter artık sıkılmadınız mı?

Şu minecraft denilen oyundan sıkılmadınızmı şahsen ben sıkıldım beyler hep aynı senaryo bıkkınlık geldi sizde durumlar nasıl?
  8. Mert_Kurt

Painten PixelArt Yapmak :D ?!?!?

REZALET D
  9. Mert_Kurt

Silinsin

SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU SİLİNSİN KONU...
  10. Mert_Kurt

kaç yıldır forumda yokum ne diyosun

kaç yıldır forumda yokum ne diyosun
  11. Mert_Kurt

İNTRO DENEMEM (BLENDER , TEMPLATE)

Hoşuma gitmese bile burda bir emek yok.Hazır templeri alıyor bizim türk youtuberler alın size ben süper bir kanalım bakın introma cart curt.After effects a'sını bilmezler.
  12. Mert_Kurt

Painttol sai,Mypaint'i unutun Serif PhotoPlusa geçin!

Program güzel denedim photoshopun kırpılması diyebiliriz.
  13. Mert_Kurt

asdasdasdas

asdasdasdas
  14. Mert_Kurt

İMDAT ÖDEV

Sıtığın = sığıtın Nörde = rönde Hamiye = himaye
  15. Mert_Kurt

Bu site saldırıya uğramış olabilir?!

Bilgisayarlarin belasi avasttır girdigi pcnin içine eder yavaşlatır bir haltada yaramaz yavaş tarama yapar kisacasi Sülük gibi pcyi boşuna yorar.Eger laptopsa arkaplanda birsürü gereksiz programlarini calistirarak bataryanında düsmanıdır.Sana tavsiyem avast kullanma.
  16. Mert_Kurt

OYUN PC'ler hakkında.

Hayatı intel işlemcilerinden sanıyor çok yazık
  17. Mert_Kurt

Rush Nasıl Oynanır ?

Eren git indir abicigim gözün kaldıysa
  18. Mert_Kurt

Yeni Bilgisayar

Bak 1200liraya hp pavilion serileri var 8gb 2gb ram ati islemcili taş gibi bilgisayarlar tek eksigi ne biliyormusun bu bilgisayarlar boş geliylr sana işletim sistemini sen kuruyorsun ve işletim sistemi fiyata dahil olmadigindan 200-300lira arası bi kar elde ediyorsun.Yanj bu fiyata güzel bi...
  19. Mert_Kurt

Yeni Bilgisayar

Baban hatayı casper almakla yapmis 2sene sonra çöp
  20. Mert_Kurt

DayZ - Çekirgeyi Salıverdim

İzlerken işedim
  21. Mert_Kurt

Rush Nasıl Oynanır ?

Yürü be kardesim isine hadeee baskasi seni ilgilendirmez
  22. Mert_Kurt

Rush Nasıl Oynanır ?

Hilesiz oynamak zaman kaybından başka birsey degildir suan rushta 40kyım