Arama sonuçlarınız

1. FuatÇelik

login panel yapimi / acill \

Bi projem var bi panel yaptim ama panele login ekrani yapamiyorum login sizden bilen arkadaslar login yerini nasil yaparim birde login olmadan panele girisi nasil engellerim.
  2. FuatÇelik

ZirveSunucum İnternet Hizmetleri Ve Bilişim Teknolojileri | Minecraft Kaliteli Paketler |

2012 Yılında hosting hizmeti sektörüne giriş yaparak projesini çizmeye başlayan firmamız. 2016 Yılında çok daha iyi bir yere geldi ve hizmetde oldukca kaliteli bir firma. Amacımız her geçen gün, sizlere daha iyi, kaliteli, sağlam ve büyük çaplı ağ çözümlerini, internet hizmetlerini en uygun...
  3. FuatÇelik

Skript istek - ölünce 30 saniye bekleyip yeniden doğma

ölünce 30 saniye bekleyip yeniden doğma ve ekranda sayaç çıkma yapabilirmisiniz =
  4. FuatÇelik

Skript İstek

merhaba arkadaşlar sizlerden isteyeceğim skript mesela belirlediğim yerlerde odun var o odunu kırınca yeniden kırıldığı yere gitsin
  5. FuatÇelik

| Acil | Skript İstek | EGGWARS

Merhaba arkadaşlar hemen konuya girmek istiyorum eggwarsı oynamayan kalmamıştır eggwarstaki mantık gibi iron block'un içinden nasıl iron ingot çıkartabilirim ?
  6. FuatÇelik

ZirveSunucum.com | Size Özel HUB Paketleri | VDS'ler | TEAMSPEAK3 Server Hediye !

2012 Yılında hosting hizmeti sektörüne giriş yaparak projesini çizmeye başlayan firmamız. 2016 Yılında çok daha iyi bir yere geldi ve hizmetde oldukca kaliteli bir firma. Amacımız her geçen gün, sizlere daha iyi, kaliteli, sağlam ve büyük çaplı ağ çözümlerini, internet hizmetlerini en uygun...
  7. FuatÇelik

Muzik Çalar

Bir menü oluşturulup içinde muzik diskleri olsa ve o disklerine basınca default muzik çalabilirmi yapılırsa aşşağıya yazarsanız çok minnettar kalırım.
  8. FuatÇelik

/kiyafet

Arkadaşlar Şu Resimde Gördüğünüz Blok'a Nasıl /kiyafet komutunu veririm . ?
  9. FuatÇelik

LOGO TASARIMI

Selam Millet ZirveSunucum.com İçin Hazırladığım Minecraft Logo Sizce Nasıl
  10. FuatÇelik

Tıklayınca istediğim kodun yazması

arkadaşlar elimde kod var örneğin /kiyafet ve hub sunucuda kozmetik menu var ve ordan kıyafet için adadığım bi blok var oraya tıklayınca istediğim kodun yazmasını nasıl sağlarım
  11. FuatÇelik

KIYAFET SKRİPTİ

arkadaşlar bi komut yazınca random bi deri set giydirse renkli felan yapabilirmisiniz ?
  12. FuatÇelik

BUNGEECORD KREDİ SİSTEMİ İSTEK

bungeecord üzerinden skript olarak kredi sistemi olabilirmi krediyi bungeecordtaki tum sunucularda harcayabilecek
  13. FuatÇelik

|SKRİPT| Chat Temizleme /sil

SKRİPT : http://hastebin.com/anigaxocur.sm 'ALINTIDIR'
  14. FuatÇelik

Server Sitesi | ZirveSunucum.com için hazırladığım html bi script

Firmamız İçin Hazırlağım Bi Script Görüşlerinizi Bekliyorum Yakında Server Alan Herkeze Vericeğiz ..
  15. FuatÇelik

Acill İstek

/takim yazınca takim olup bungee serverde istediği oyuna girip takımca oynuyabilecek
  16. FuatÇelik

SKRİPT | Advanced AFK - [TR]

skript alıntıdır Gerçek Yapımcısı @M3LIH Skript Link : http://hastebin.com/pawijacove.vbs Skript Videosu :
  17. FuatÇelik

Coins Skript [İSTEK]

arkadaşlar bungee sunucum için coin skripti arıyorum örneğin siteden coins alıcak onu tüm sunucularımda kullanabilmesini sağlamam lazım Şimdiden Teşekkürler
  18. FuatÇelik

LOBİ EKLENTİLERİ [İSTEK SKRİPT]

Arkadaşlar merhaba hemen istek'ime geçeyim lobide sandık a tıklayınca kozmetik menüsü açılıcak ordan eşya vb efektler kullanıcak
  19. FuatÇelik

[SKRİPT] Rütbe Scripti

Merhaba Arkadaşlar pvp serverim için rütbe scripti atabilirmisiniz Her 10 Öldürmede rütbe atlasın ve rütbelerin isimleri olsun komut /rütbe
  20. FuatÇelik

[YARDIM] Diamond satma skript

merhaba arkadaşlar dimondları /puanal yazınca satmasını istiyorum 5 dia 50 $ olara
  21. FuatÇelik

[BETA] PİXELPVP SERVER İP: play.minecraftserveral.com

WEBSİTEMİZ : TIKLA 1.7 - 1.8 Uyumlu. Play.minecraftserveral.com 149.202.240.192 Kaliteli Eklentiler Oyunu daha oynanabilir kılan skriptler İlgili adminler. Kullanışlı ve oturtulmuş PVP Sistemi Hile ve Spam koruması Bugsuz bir oyun keyfi. 15 Dakikada bir sunucumuzdaki tüm veriler...
  22. FuatÇelik

Chestcommands YARDIM

Öncelikle Hayırlı Akşamlar bi yardım edebilirmisiniz chestcommandda item adıyorum mesela chestte tıklayınca menu açılsın ama olmuyor
  23. FuatÇelik

Bu Kodu nereye yapıştırıcam

skript hakkında hiçbirşey bilmiyorum ve böyle bi kod gördüm bunu nereye atıcam yada yapıştırıcam on death of player: execute console command "money give %attacker% 100" execute console command "money take %victim% 50" command /puan: trigger: send "Paran...
  24. FuatÇelik

ChestCommands İle İtem Alma

Öncelikle Merhaba Serverimde ChestCommands ile 5 Diamonda Elmas Bot Satmayı ayarlayamadım lütfen yardım edin
  25. FuatÇelik

Acill Yardım Bunları Nasıl Editliyeceğim

Şu iki resimde gözüdüğü gibi dosyalarını bulamıyorum editlemem lazım lütfen yardım