Arama sonuçlarınız

1. A

skript loop isteği

Küçük bir isteğim var; tüm oyuncuları looplayıp ardından oyuncuya /komut <tümoyuncular> şeklinde bir komut yazdırmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz???
  2. A

Skript playsound yardım

Skript yazmaya çalışıyorum, ses eklerken play raw sound şeklinde yapınca tüm oyunculara ses gidiyor. Ben sadece bir oyuncuya gitmesini istediğim için execute console command "/playsound mob.guardian.curse %player%" kullanıyorum. Ama bu şekilde yapınca konsoldan "Oyuncu bu sesi duyabilmek için...
  3. A

Sunucu .bat dosyası

Sunucumda konsoldan restart yazınca stop komutu girilmesini ardından .bat dosyasının tekrar başlatılmasını istiyorum. Bunun için https://minecraft.gamepedia.com/Tutorials/Server_startup_script böyle bir şey buldum ama ne yapacağımı anlayamadım. Yardımcı olur musunuz?
  4. A

Bunge permission

Sunucumda bedwars arenasındaki bir oyuncu vip ise diğer arenadada (bungeecord ile bağlı ayrı sunucu) vip olmasını istiyorum. Bunu mysql ile sağlayacağımı düşünüyorum ama tam olarak nasıl olacağını bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?
  5. A

Bu mavi panel nasıl yapılıyor?

Bu bir plugin mi yoksa minecraftın kendisinde olan birşeymi? Nasıl ekleyeceğim hakkında yardımcı olabilir misiniz http://prntscr.com/hwyboo
  6. A

Komut engelleme skript isteği

a,b,c ve d komutu dışındaki komutları "AndRoGeoR" isimli kişiden başka kimsenin yazamamasını istiyorum yardımcı olur musunuz?
  7. A

Minik Bir Event

Yaklaşık yarım saattir şu basit eventi bulamadım yardımcı olur musunuz? "oyuncuda a yetkisi varsa işlem iptal edilsin
  8. A

2 küçük skript isteği

Merhaba 2 adet küçük skript isteğim var. Ama ben şimdilik yapamıyorum bu küçük skriptleri.. Müsait olan varsa yardımcı olabilir mi? 1- Edvanterde &ba isimli stone varken oyuncu edvanterine 2. &ba isimli taşı alamasın 2-Her 15 saatte bir konsola /a komutu yazdırılsın
  9. A

Küçük skript istek

oyuncu çubuk'a sağ tıkladığında işlem gerçekleşsin 3 saniye içinde tekrar tıklarsa işlem iptal edilsin ?? Buldum. başka arayan varsa set {_difference} to difference between {spam.%player%} and now if {_difference} is less than 2 seconds: set {_difference} to difference between...
  10. A

Skript Çalışmıyor

Elmas Kırınca %5 İhtimalle Elmas kılıç düşmesini istiyorum on break of diamond ore: chance of 5%: cancel event set block to air drop diamond sword bu çalışmadı sorun nedir ?
  11. A

basit sk istek

Oyuncu spawner blogunu kırınca / on break of monster spawner Kırdıgı alette ipeksi dokunuş büyüsü yoksa / ? İşlem iptal edilsin / cancel event Soru işareti yerine ne gelmelidir ?
  12. A

Skript Yardım pls

Merhaba. Küçük bir isteğim var. kırıktaş kırınca %10 ihtimalle minecraftta olan bir müzik çalıp etrafda 2-3 tane renk değiştiren koyun olsun yapabilen varmı ?
  13. A

Skripte Şans ekleme

Skripte şans ekleme nasıl oluyor ? Mesela ben skyblock sunucum için kırıktaş kırınca %10 ihtimalle zombi doğmasını %2 ihtimalle o blogun elmas blok olmasını %5 ihtimalle elmas ore olmasını %3 ihtimalle kırıtaşın lav olmasını %80 ihtimalle direk kırıktaş gelmesini istiyorum bu nasıl olacak ?
  14. A

Mobspawner

Skript plugini üzerinde spawner hangi isimle geçiyor ? ne denersem deneyim bulamadım spawner mobspawner mob_spawner monsterspawner monster_spawner bunları denedim olmuyor .s Edit : çözüldü monster spawner ayrıymış hiç aklıma gelmemişti skriptte ayrı kelime bozar sanıyordum. ---- Başka bir...
  15. A

Skript İstek

Yeni yeni skript öğrenmeye başlıyorum. 3 adet skript isteğim var. 1.si Açlık azalmaması skripti 2.si Oyuna girişde edvantere eşya vermek Örnek olarak oyuncu oyuna girdiğinde 3. slota Sunucu Seçimi isimli bir pusula versin. 3.sü Bir iteme sağ tıklayınca komut yazması Örnek olarak oyuncu bir...
  16. A

SahteLobi

SahteLobi Eklentisi Satın Alınacaktır. LoginGUI ile uyumlu olsun lütfen. Ödeme Yolu paypal skype androgeor
  17. A

Banner

Ücretli Reklam Banner i Yaptırmak İstiyorum. Ödeme Yolum Paypal. İstediklerim : GIF olacak. Minecraftla ilgili olacak. 728x90 olacak. Güzel Bir Font ile yazılacak. Malzemeler : Skyblok Faction KitPVP SurvivalGames play.StarTurk.org StarTurk Factionda Herobrine Skype AndRoGeoR Forumda Satış...
  18. A

ÇakmaLobi Yardım

@GreenArrow 'dan Çakma Lobi Satın Aldım Sorunsuz Çalışıyor. (Arkadaş Güvenilir Bu Arada) Ama Bir Sorunum Var Authme Şifre Girmeden /lobi Yazılabiliyor Bunu Nasıl Engellerim ? @emrah4434 @Nexima @IRFN
  19. A

GreenArrow

@GreenArrow Nekadar Güvenilir Eklenti Satın alan varmı bu arkadaştan ?
  20. A

Item Gelmeme Sorunu

HubEssentials Plugini Kullanıyorum. Oyuncular Ilk Girişinde Hiçbir İtem Verilmiyor Ancak Oyundan Çıkıp Girdiğinde Veriliyor. Sorunun World Ile Alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü world değiştirmeden önce sorun yokdu
  21. A

Skin Sorunu

Skin im Skin Search'da Çıkmıyor. Şuanki Skinim Üzerinden Editlemek istiyorum skinimi nerden bulabilirim ?
  22. A

Sentry

Sentry Plugininde /trait Sentry yazdıgımda Plase Report this error : (See Console) java.lang.NoClass.DefFoundError : net/minecraft/server/v1_7_R3/World Hatası Alıyorum Çözümü nedir
  23. A

BungeeCord SlashServer Sorunu

Oyuncular Authme Yapmadan /server yapabiliyorlar bunu düzeltme şansım yokmu ?
  24. A

Minecraft Skript

Cogunuz Skript Kodları Paylaşıyorsunuz, Ama ben Skript den hiç anlamıyorum bu kodları nereye yazcam veya nasıl yükliyeceğim ?