Arama sonuçlarınız

1. mhakanki

FabledSkyBlock Plugin Tanıtımı | Özel SkyBlock Ada Plugini, Upgrade, Spawner, Border, Gelişmiş Özellikler

Öncelikle hepinize merhaba oyun severler. Bana göre en gelişmiş minecraft skyblock pluginini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum. tabii ki plugin üreticisi songoda firmasının da bana sponsor olması cabası :) FabledSkyBlock Pluginine ait resmi web sitesi için burayı tıkla.. Hızlıca...
  2. mhakanki

EpicFurnaces ve EpicHoppers Plugin Tanıtımı | Çok Gelişmiş fırın ve huni sistemi ile serverleriniz coşacak

Öncelikle hepinize merhaba oyun severler. Bana göre en gelişmiş fırın ve huni pluginlerini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum. tabii ki plugin üreticisi songoda firmasının da bana sponsor olması cabası :) EpicFurnaces ve EpicHoppers Pluginine ait resmi web sitesi için burayı tıkla...
  3. mhakanki

EpicSpawners Plugin Tanıtımı (videolu) | Mükemmel Bir item ve Mob Spawner Plugini, aynı zamanda spawner market

Öncelikle hepinize merhaba oyun severler. Bana göre en gelişmiş item ve mob spawner plugin paketini sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyorum. tabii ki plugin üreticisi songoda firmasının da bana sponsor olması cabası :) Epic Spawner Pluginine ait resmi web sitesi için burayı tıkla.. Hızlıca...
  4. mhakanki

HDOCraft Ultra Op SkyBlok V1 Kış Sezonu Plugin Paketi + Map + Skriptler (Videolu)

Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün sizlere hazırlamış olduğum HDOCraft Ultra Op SkyBlock V1 (Kış Sezonu) versiyonunun Hem Pluginlerini, hem configlerini, hem maplerini hemde skritplerini paylaşıyorum. Plugin paketi hakkında youtube kanalımda videolu anlatım bulunmaktadır. Plugin paketi ile...
  5. mhakanki

Announcer Plugini Ayarları ve Türkçeleştirme (Videolu ve İndirme Linkli)

Bu plugin sayesinde serverinizde otomatik duyurular yayınlayabilirsin. Pluginin orjinal sitesilerinden indirmenizi tavsiye ederim. SpigotMc Announcer Download Bukkit Announcer Download Announcer config.yml dosyasının Türkçeleştirilmiş Hali (sağ tıkla bağlantıyı farklı kaydet de) DAHA...
  6. mhakanki

Minecraft Türkçe Plugin Tanıtımları | Citizens | CommandNPC | Köylülere Görev Verme Skin Verme

Citizens ve CommandNPC Citizens ve CommandNPC Plugini (Eklentisi) Ne İşe Yarar? Serverinizde köylülere görev vermenizi, köylülere istediğiniz skinleri verebilmenizi ve aslında çok daha fazlasına yarar. Citizens ve CommandNPC pluginini diğer tanıtım yapan arkadaşlardan farklı olarak videolu...
  7. mhakanki

Türk Youtuberler neden birlikte hareket etmiyor!

Merhaba arkadaşlar. beni bilen bilir tanıyan tanır. gerçekten üzüldüğüm bir şey bu biz türklerde ciddi bir dayanışma yardımlaşma malesef yok. Burada hemen hemen hepimizin bir youtube kanalı var. kiminin 10 abonesi kiminin 100 kiminin 1000 hatta daha fazlası. ama neden birlikte hareket etmiyor...
  8. mhakanki

Minecraft Sky Survival Map versiyon 2.3 tanıtım, indirme ve videoları

Minecraft Survival Haritaları serisi Sky Survival ile devam ediyor. Üstelik yanımda Burak kardeşim de var. Ben video çekerken çok zevk aldım. Sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Harita İndirme Linki ...
  9. mhakanki

Minecraft Cube Survival Map versiyon 1.1, tanıtım, indirme ve videoları

Merhaba arkadaşlar. Cube Survival bence gayet güzel ve eğlenceli bir survival haritası. Gökyüzünde başlıyorsunuz. Etrafınızda 7 adet küp var. Hepsi ayrı biomlardan oluşmuş. İçlerinde gizli sandıklar itemler vb.. Tüm küplerden 14 adet obsidyen topladıktan sonra nether portalı yapıyorsunuz ve...
  10. mhakanki

Minecraft Mod Tanıtımları 1 : Lucky Block – Şanslı Blok

Minecraft Mod Tanıtımları 1 : Lucky Block – Şanslı Blok Tanıtımı Yapılan Mod Lucky Block – Şanslı Blok Mod Hakkında Bilgi Oyuna çalışma masasında üretebileceğimiz aynı zamanda dünyamızda rastgele bir şekilde çıkan şanslı bloklar eklemektedir. Bu blokları kırdığımızda içerisinden bize sürpriz...
  11. mhakanki

Minecraft Kurulum Rehberi, Java Kurulumu, Minecraft Kurulumu, Ayarları, Texture Pack Kurulumu, Forge

Minecraft Kurulum Rehberi, Java Kurulumu, Minecraft Kurulumu, Ayarları, Texture Pack Kurulumu, Forge Kurulumu Anlatım Videosu Merhaba arkadaşlar. birçok kişiden minecraft kurulumu nasıl diye mesaj almaya başladım. özelikle Oyun Dalgını nickli arkadaş mesaj bombardımanına tuttu beni. ya bu...
  12. mhakanki

Minecraft Technics Pack Blightfall Mod Paketi Hakkında Türkçe Kaynak

Minecraft Technics Pack Blightfall Mod Paketini çıkardı. sanırım duymayan kalmadı. ama pek fazla bilen yok. gerek mod paketinin sisteminin zor olması gerek teknik olması gerek her pc de çalışmaması gibi nedenler. biraz oynayayım dedim. olmadı çok zor. dedim youtuberlere bakim o hiç olmadı...
  13. mhakanki

Türk Youtuberler Birlikte Hareket Etmeli

Merhaba arkadaşlar. çoğunuz tanırsınız beni. Hemen hemen hepimizin bir youtube kanalı var. kendi çapımızda uğraşıyoruz. kimimiz az kimimiz çok aboneye sahip. Ancak kimse anasının karnından 10bin abone ile doğmadı. Ben inanıyorum ki birbirimizi destekleyerek çok daha iyi yerlere gelebiliriz...
  14. mhakanki

TeknoCraft Mod Paketi v1.2 çıktı

Merhaba arkadaşlar. kendi hazırladığım birçok youtuber tarafından da serisine başlanmış olan TeknoCraft Mod Paketinin v1.2 si çıktı. Sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beyenirsiniz.. TeknoCraft Mod Paketi nedir neler var veya indirmek oynamak isterseniz çekinmeden .minecraft klasörünü...
  15. mhakanki

TeknoCraft ModPack v1.0 hazır

Merhaba arkadaşlar. bir süredir üzerinde çalıştığım TeknoCraft ModPack'in versiyon 1 'ini hazırladım ve ilk videosunu çektim. Video linki Oynatma Listem için https://www.youtube.com/playlist?list=PLRKvmyLglS7TjGF63_mV38URFSXcSJRH4 bir kaç bölüm daha çektikten sonra mod paketini sizlere...
  16. mhakanki

Madenlerle ilgili bir soru (Sorun Çözüldü isteyen çözüme bakabilir)

Arkadaşlar bu hexxit tekkit bigdig gibi mod paketlerinde biliyorsunuz elmas vb.. Şeyler çok yükseklerde de çıkabiliyor ayrıca bolca çıkıyor. Kendi hazırladım modpaketinde bunu nasıl sağlarım. 1.7.10 da hazırladım bana 1.8 deki kişiselleştiri söylemeyin lütfen. Modlu yada modusuz elmas altın vb...
  17. mhakanki

Benimle oynarmısın (Süper bir ekip işi olacak)

Yaşım 36. 2 yıldır minecraft oynuyorum. survivalle başladım daha sonra modlara heves saldım. teknik bir sürü moda hakimim. daha sonra skyblok ve survival serverileri açtım bukkit spigot şeklinde. hala aktif açık serverlerim. Modlarla oynaya oynaya kendi mod paketimide hazırladım. çok güzel savaş...
  18. mhakanki

Minecraft 1.7.10 Tüm Modların Tanıtımı + Destek + İstek Mod söyleyin onuda tanıtalım

Merhaba arkadaşlar. Teknoloji Platformu TeknoManyak olarak çektiğim minecraft hayatta kalma (survival) serisine göstermiş olduğunuz için teşekkürler. Sizlerden gelen yogun ilgi üzerine mod tanıtımlarına geçtik. Şu anda 25 mod tanıtımı yaptım. Tek tek ayrıntılı inceleme. Seri sürekli...
  19. mhakanki

Minecraft Mod Tanıtımı - Bölüm 1 - Lucky Block- Şanslı Blok

Minecraft Mod Tanıtımları Videolu Anlatım (Kaçırmayın) Merhaba arkadaşlar. Minecraft hayatta kalma serme gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. İkinci seri olarak mod tanıtımlarına başlıyorum. Yüzlerce tanıtım yapacağım. Daha sonra içlerinden en çok beyenilenler ile bir mod pack yaparak sizlerle...
  20. mhakanki

Minecraft Atack Of The B Team Oynuyacak Kişiler Aranıyor

Merhaba arkadaşlar. Atack Of The B Team videosu çekmeyi planlıyorum. Hem video hem eğlence. Ancak amacım sadece oynamak değil. Atack Of The B Team içeriğindeki modlarında ayrıntılı tanıtımını yapmayı planlıyorum. Bu konuda bilgili var ise veya sırf eğlencesinede olsa katılmak isteyen var ise...
  21. mhakanki

MineCraft Hayatta Kalma Rehberi Videolu

Merhaba arkadaşlar. Minecraft 1.8.1 sürümü için Hayatta Kalma Survival rehberi çekmeye başladım. 2 bölüm yükledim youtube'ye. Umarım yeni başlayan arkadaşlara bir parçada olsa yardımım dokunur. Linkleri alt kısıma yazacam. Bilen arkadaşlarda görüş ve önerilerini belirtirsede kendilerine...