Arama sonuçlarınız

1. Metin2TR

Loop-Veriable-İf-Else ayrıntılı lazım içeri gel.

öncelikle Selamun Aleyküm ben Metin2TR. skript öğrenmeye taktım kafayı yapacak skriptlerim var haliyle yetersiz bilgim var ne kadar araştırsamda yapamıyorum bazı konuları. ders videoları çeken arkadaşlar örnek şunu anlatmıştı birisi süper anlatmış ama eksik yani hemen veriyorum örneğini on...
  2. Metin2TR

Çılgın Tohumlar acil gel ufacık bir istek

merhaba forum halkı benim isteğim özel bi tohum yapmak tüm tohumlar için geçerli deil mesela Çılgın Buğday adında bi tohum olucak bunu ektiğimizde gözle görülür bi büyüme olucak ilk 10 saniyede büyümesini istiyorum şu şekilde ektik boy attı sonra bida boy attı ve büyüdü böyle nasıl desem...
  3. Metin2TR

IP: FizzySurvival.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | BOSS | UCRETSIZ VIP ALMA | INEK SISTEMI | YENILIKCI SW

Ip Adresi: FizzySurvival.Nitrado.Net Sürüm: 1.7/1.8 Kapasite: 32 Ram: 4 GB Serverden banlı itemler: Oyuna yeni girdiginizde verilen hediyeler: * Balkabağı yetiştirip satarak para kazanabilirsiniz. * kaktüs farmı yaparak para kazanabilirsiniz. * tavuklardan...
  4. Metin2TR

[SORUN DEVAM EDIYOR] BUNGEECORD Server Bot Sorunu Bilgisi Olan Acil Baksın.

Selamun Aleyküm Öncelikle. 1.7/1.8 Survival sunucumuza saldırı yapılıyor. Server özelliklerimizi alta yazıcam Çakma Lobi özellikleri Sürüm: 1.7/1.8 PaperSpigot Kapasite: 8 Kişilik Ram: 2 GB Survival Server Özelliklerimiz Sürüm: 1.7/1.8 PaperSpigot Kapasite: 64 Kişilik Ram: 8 GB Sunucu...
  5. Metin2TR

KAPANDII Konu Kilit = Tekrar Acilcak.

YENI IP ADRESİMİZ: no ip (+) Server Bilgileri (+) İp Adresimiz: no ip :bayrak: Sürüm: 1.8.x :cay: Ram Miktari: 4 GB :keyif: Kapasite: 34 Kisiliktir (Artirilacak. :şapka: ) (Para Nasıl Kazanılır) Kaktüs,Balkabağı,Karpuz,Şeker kamışı farmları yaparak çok fazla...
  6. Metin2TR

|SimarikOyuncu.Batihost.Com|1.7/1.8|Boss| Yeni Gelenlere Verimlilik 10 Kazma HEDIYE :) Aktif

(+) Server Bilgileri (+) Ip Adresimiz: SimarikOyuncu.Batihost.Com Kişi Sayısı: 70 (Artırılacak+) Ram: 5 GB (Artırılacak+) Sürüm: 1.7/1.8 Serverimizdeki SkorBoard,Top10 ve Bazı Menulermizden fotolar paylaştık. (Para Nasıl Kazanılır) /jobs mesleklere giriş...
  7. Metin2TR

[Bilgi Verin] Bi skript planlıyorum yazma için aradıgımı bulamıyorum yardım edin.

merhabalar mc-türk ailesi, konu başlığındada belirtdiğim gibi bir skript yazmak istiyorum örnek verirsek. kelepce skripti yazıcam başlıyorum ayn şu şekilde command /kelepce ver: permission: polis.kelepce trigger: give lader named "&3&lPolis &c&lKelepce" to player buraya...
  8. Metin2TR

IP: KaptanBlack.Nitrado.Net 1.8.X |BOSS-P4-P5-P6 | KASALAR | RUTBELER | EDIT ITEMLER | YENI NESIL +

Ip: KaptanBlack.Nitrado.Net Sürüm: 1.8/1.9/1.10 Kapasite: 32 Ram: 3 GB Sunucumuzun başlangıç kiti. Verimlilik 10 Kazma veriyoruz. vede burda yok ama anahtarda veriyoruz. vede özel takım kutularımız. ♢ /jobs browse yazarak mesleklere bakabilirsiniz ve mesleklere...
  9. Metin2TR

|HarzemSah.Nitrado.Net |Fırsat| Boss|Ipeksi | Oyun Parasıyla Spawner Alma | 1.7/1.8 | AKTIF | 7/24

(+) Server Bilgileri (+) İp Adresi: HarzemSah.Nitrado.Net Sürüm: 1.7/1.8 (1.7 Onerilen Sürümdür) Ram Miktari: 3 GB (Artırılacak) Kapasite: 22 (Artırılacak) (Para Nasıl Kazanılır) /jobs join (madenci,avci,vb) mesleklere katılarak para kazanabilirsin. marketimizde...
  10. Metin2TR

(Soru) İtem İdlerine göre texture pack yapılabilirmi ?

Selamun Aleykum forum haklı. Sorum şu araştırdım ama bulamadım. Mesela item idlerine göre texture pack yapılabilirmi nasıl diyorum yani. Örnek bir elmas kılıcım var ve bunun ismini (Parçala Behçet) yaptım ve id si degişti elmas kılıcın kodu: 276 ama ismini degiştirince şöyle bir şey oluyo ...
  11. Metin2TR

Tum Faction Sunucularına. Teklifim Var gir içeri.

Selamun Aleykum tum forum halkı. Faction sunucu sahiplerine teklifim şu şekilde. 1.7/1.8 bitirelim artık. Gerçekten gelişmeliyiz yabancılar 1.8/1.9/1.10 geçmeyen kalmadı. Canım türkiyem halen 1.7/1.8 ile ugraşıyo. Hep birlikte bi adım atıp 1.8 geçelim. Ben kendi adıma konuşayım 1.10 geçicem...
  12. Metin2TR

=Yardım= Merhabalar 3D Resource pack yapıyorum oyunda hatalı gözüküyor

Öncelikle Selamun Aleyküm. Arkadaşlar ben 3d resource pack yapmaya karar verdim 2 gündür ugraşıyorum mantığını felan kaptım. ama yaptığım 3d pack ler mor-siyah karışımı bi blok olarak gözüküyo. yani hatalı blok olarak gözüküyo. her şeyi doğru yapmama rağmen bu hata nedir. :( altdaki resimlerde...
  13. Metin2TR

BabyCraft.Nitrado.Net = 1.7/1.8 PvP|Boss|Verimlilik10 Kazma Hediye Yeni Gelenlere. +50

(+) Server Bilgileri (+) Ip Adresimiz: BabyCraft.Nitrado.Net Kişi Sayısı: 65 (Artırılacak+) Ram: 8 GB (Artırılacak+) Sürüm: 1.7/1.8 Serverimizdeki SkorBoard,Top10 ve Bazı Menulermizden fotolar paylaştık. (Para Nasıl Kazanılır) /jobs mesleklere giriş...
  14. Metin2TR

McSpam SpamBOT yardım konsol burda anlayan gelsin çözüm lazım.

Merhabalar bazı server düşmanları sunucumuza saldırıyor bıktık artık serveri whiteliste alıyoruz gine çökertiliyor konsola baktıgımızda giriş yapmaya çalışan botlar konsola aynı anda girdigi için server çöküyor çözümünü bulabilirmiyiz buyrun konsol. [22:30:24 INFO]: [22:30:39 ERROR]...
  15. Metin2TR

[ISTEK] Elektronik Rehber 7/24 aktif bir rehber istiyorum :) yapabilcek buyursun.

Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleykum. Serverimde 7/24 aktif güvenilir rehber bulmak imkansız. Bunun içinde elektronik bir rehber olsa 7/24 destek verse süper olur. İstesigim özellikler. ============================== * Rehber-Rehber varmı-Aloğ Rehber gibi yazılar yazınca efendim canını yediğim...
  16. Metin2TR

[ISTEK] Elektronik Rehber 7/24 aktif bir rehber istiyorum :) yapabilcek buyursun.

Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleykum. Serverimde 7/24 aktif güvenilir rehber bulmak imkansız. Bunun içinde elektronik bir rehber olsa 7/24 destek verse süper olur. İstesigim özellikler. ============================== * Rehber-Rehber varmı-Aloğ Rehber gibi yazılar yazınca efendim canını yediğim...
  17. Metin2TR

[ISTEK] Skript-Plugin Anlayan gelebilirmi biraz zor ama. :(

Merhabar bi sorunum var ben bi sistem yapmak istiyorum ama olmadı şimdi itemspawner plugini var elimde. bilmeyenler için söyleyim itemspawner plugininden istediginiz her item spawnlanıyor. ama bu spawnerleri silkspawner plugini ile kırınca gelmiyor elimize biraz çözdüm onuda ama silkspawner...
  18. Metin2TR

TorpilSky.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss Sistemi | Çoklu-Ada | Nether | Ultra-Market | Online

[+] Sunucu Bilgileri [+] İp Adresi: TorpilSky.Nitrado.Net Kapasite: 34 (Artırılacaktır) Ram: 5GB (Artırılacaktır) Hosting: Nitrado (Para Nasıl Kazanılır) * Para Kazanmak Mob Keserek mobdan düşen itemleri markette satabilirsin. kırıktaş kazarak cevher elde edip...
  19. Metin2TR

[ISTEK] SkyBlock Fly Sistemi acil gelin ufak bi yer var.

elimizden geldigi kadar internetten bulup yaptıgımız skript command /fly: permission: is.fly permission message: "&8[&bServer&8] &6Bu Komutu kullanabilmek icin &cVip Olmalisin&7!" trigger: if world is "ASkyBlock": execute console command "essentials:fly %player% on" send "&8[&bServer&8]...
  20. Metin2TR

(Spigot 1.7.2 Tanıtım) Kapı Bugu çözüldü + Spigot Sadece 1.7.2 çıktı gel :).Indirme Link içerde

Merhabalar arkadaşlar. Ne zamandır bekledigim spigotun 1.7.2 versiyonu çıkmış. beni çoook mutlu etti şimdi onu tanıtacagım. Avantaşlarını. Yazım hatalarım olabilir hatam varsa affola. Bildiginiz üzere Spigot 1.7/1.8 versiyonunda kapı sorunu vardı. *Bu bugg spigot 1.7.2 versiyonunda kalktı...
  21. Metin2TR

[ISTEK] Rica ediyorum skripten anlayan gelebilirmi.

Selamun aleykum öncelikle ufak iki isteyim olcak. Kodlayacak arkadaşların elleri dert görmesin.şimdiden kg :) 1-) Lobiye 1 kişi girdiginde 10 saniye içinde atılmasını istiyorum. Şöyle olcak yani. (bu şekildede mesaj yollayacak oyuncuya) ======Lobi Kicker===== Sayın [Oyuncu] 10 Saniye içinde...
  22. Metin2TR

Konu Kilit Kapanabilir.

konu kapatılsın serveri devrettik.
  23. Metin2TR

MortalMC.Nitrado.Net 7/24 Online Faction PVP Server 1.7/1.8 Kalitede Son Nokta.

(Bilgilerimiz) İp Adresimiz: MortalMC.Nitrado.Net Sürüm: 1.7/1.8 Kapasite: 34 Ram: 6 GB Arkadaşlar öncelikle bu açıklama bizim niyetimizi anlamanıza yarayacak. Amacımızı Belirtmek İstiyorum Yazım Hatalarım Olabilir. Arkadaşlar Amacımız Serverimizde Eşit,Adaletli,Saygı...
  24. Metin2TR

Minecraft Server Durduruldu Hatası Kesin Çözüm İçeri Gir :D

Son zamanlarda bazı minecraft kullanıcıları ellerine geçirdikleri kötü amaçlı bir minecraft versiyonu kullanarak sunucuları çökertiyorlar. Bu korumayı kurduktan sonra sunucunuzda ekstradan bir TAB plugini yoksa TAB oyuncularınız aşağıdaki gibi renksiz, beyaz görünecektir. NameTagEdit gibi...
  25. Metin2TR

Herkezin İstedigi Boss Plugini Anlatimi herkes Boss Yapabilecek :)

Merhaba Arkadaslar Bildiğiniz Uzere Minecraft Canini Gucunu Tipini ve duşecegi itemi ayarlayabilen guclu canavarlar yapabilirsiniz. Bunu Nasil Yapilir Hepsini En Kolay ve anlaşılır yoldan anlatacagım birçok kişi bunu bilmiyor asil amacim onlara yardimci olmaktir. saygilarimla başlıyorum UYARI...