Arama sonuçlarınız

1. CrafterMan24

Naber forum :C

Az sıkıldım, hal hatır sorayım dedim, naber forum :C Şu anda ne yapıyorsunuz yazın işte :C Maksat sıkıntı gidermek.
  2. CrafterMan24

[Programlama] Native Code ile Java Byte Code / MSIL Hakkında...

Merhaba arkadaşlar, bugün programlama ile alakalı bir konu açayım dedim. Native Code'a derlenen ve derlenmeyen diller hakkında birkaç bilgi vereceğim. Native Code'a derlenen diller, derleyicinin direkt olarak makine koduna dönüştürdüğü ve "Runtime Compilation" işlemine maruz kalmayan diller...
  3. CrafterMan24

Premium Aldım Sonunda :/

Arkadaşlar merhaba. Sonunda Premium satın aldım kendime. Çok mutluyum :/ Şimdi birkaç sorum olacak sizlere. Ben aceleye getirip nickimi GameLove yaptım, şimdi 1 ay sonra yeni bir nick belirleyeceğim, nick öneriniz var mı? Bir de skin ve sunucu önerileriniz varsa verir misiniz? Gerçekten...
  4. CrafterMan24

Portal 2 oyuncu kıtlığı

Başlık biraz tuhaf oldu, farkındayım :p Ben bundan birkaç ay önce çok sevdiğim ve daha fazla korsan olarak oynamaya dayanamadığın "Portal 2" adlı oyunu aldım. Amaçlarımdan biri de, kooperatif mod adı verilen eşli oyun sistemiyle oynamaktı (Bkz: CO-OP) Ancak her zamanki gibi, bilim-kurgu...
  5. CrafterMan24

Minecraft'ta hileleri az önce %100 olarak engelledim!

Mehaba forum üyeleri! Az önce 1 plugin ve 1 client ile hileleri engelledim. Mantık çok basit. Adam bir client ile giriyor diyelim. 2 aşama var. 1. Aşamada: Client önce sunucuya Ben Doğru Clientim mesajını gönderiyor, tabi giden mesaj "Ben Doğru Clientim" değil o bilgi içindi :D Normalde...
  6. CrafterMan24

Kendi Minecraft client'imi yapıyorum

Ve sonunda indirilebilir sürüm geldi! O üstteki yazı tam sürüm çıktığında kalkacak, merak etmeyin. Şimdi eklemelere bakalım: -> Minecraft'ın render hesaplamalarındaki yavaşlığa neden olan class'lar Java ve Minecraft forumlarındaki konulara uygun bir şekilde düzeltildi. -> Opti-Mod adı...
  7. CrafterMan24

[Öğretici Yazı] Arduino'yu breadboard'a yerleştirin!

Herkese merhaba. Ben de dahil olmak üzere birçok kişi (bu forumdan bahsetmiyorum birkaç kişi var bu forumda arduino ile uğraşan) bunu arıyordu. Ben sonunda yaptım merak edenlere de anlatayım dedim. Gerekenler: Atmel Atmega 328p işlemci 16 mhz kristal Jumper kablolar. (Erkek-Erkek) Öncelikle...
  8. CrafterMan24

Arduino UNO hakkında birkaç sorum var.

Bende bir adet arduino UNO boardı var. Sadece bundaki işlemciyi kullanarak çalıştırmam mümkünmüş (Aşırı minimal yani) Kristal osilatör falan kullanmadan. Sadece işlemciyi breadboard'a oturtarak. Ve yeterli miktarda güç vererek. Nasıl yapılacağını araştırdım ama bulamadım. Yardımcı olursanız...
  9. CrafterMan24

Doğrulanmamış paypal ile premium alınabilir mi?

Merhaba herkese. Benim paypalımda yaklaşık 70 tl var eklenti satarak kazandığım. Ancak kart olmadığı için paypalım doğrulanmamış bir paypal. Dolayısı ile bu para ile premium almak istiyorum ama alamıyorum. Doğrulanmamış paypal ile premium almak mümkün mü? Mümkün ise bunu satan siteler neler...
  10. CrafterMan24

Bir Silahlı Hunger Games Sunucusu Açacağım.

Herkese iyi günler! Ben Forumdan @CrafterMan24. Uzun süredir konu açmıyorum. Adı SHGTeam Silahlı Hunger Games olan bir sunucu açıyorum. Burada yakında açılacak olan hungergames sunucumdan konuşmak istiyorum. Sunucunun tamamlanmasına az kaldı. İnşallah oldukça güzel bir sunucu olacağına...
  11. CrafterMan24

Portal 2 Aldım.

Merhaba arkadaşlar! Bugün steam kütüphaneme yeni bir oyun ekledim: Portal 2. Hafta ortası indirimindeydi ve direk aldım 7.5 liraydı. Benle beraber orijinal portal 2 alanlar varsa beraber oynayabiliriz. (CO-OP) Neler düşünüyorsunuz yazın aşağıya :D Co-Op oynayacaklar bilgilerini de yazsın.