Portal 2 oyuncu kıtlığı

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Başlık biraz tuhaf oldu, farkındayım :p

Ben bundan birkaç ay önce çok sevdiğim ve daha fazla korsan olarak oynamaya dayanamadığın "Portal 2" adlı oyunu aldım. Amaçlarımdan biri de, kooperatif mod adı verilen eşli oyun sistemiyle oynamaktı (Bkz: CO-OP)

Ancak her zamanki gibi, bilim-kurgu içeriğiyle diğer ülkelerde çokça oynanan bu oyun, bizim ülkemizde çok az oynanıyor.

İnternette Türkçe Portal 2 videoları arıyorum, parmakla sayılacak kadarlar.

Benim istediğim şu, bilim-kurgu şaheseri olan "Portal 2" oyunununa Türkiye'de sahip çıkmamız. Ben size oyunu biz yaptık deyin demiyorum, dediklerimi çarpıtmayın bu arada. Sizden tek isteğim şu oyunu hiç değilse bir deneyin, beğeneceğinize inanıyorum.

Elbette herkesin zevki farklıdır, ancak gerçekten bu durum beni üzüyor. Türkiye'de adı en az bilinen oyunlar neredeyse Portal 2 ve Portal. (Portal serisi)

Şimdi oyunla alakalı birkaç video ve parody paylaşıp, konumu bitireyim izninizle:

( Bu oyunun tanıtım videosu [Bkz: Trailer] )

Ayrıca bu oyunu oynayanlar, mümkünse buraya steam adreslerini atabilirler mi? CO-OP atarız bir ara :/

Son düzenleme:
En iyi cevaplar
0
bende var hatta 3 saat oynamışım ama skyrim,age of serisi felan varken portal 2 biraz daha arka planda kalıyor :/

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
beni adamdan saymadı bb :olgun:
Ben yazıyı yazarken seni görmedim :/ İşte sorun da burada, biz arkaplana atıyoruz, yabancı ülkelerde ise ön planlara çıkıyor bu oyun. Keşke Türkiye'de de ön plana çıksa diyorum ben de işte :/[DOUBLEPOST=1434537352,1434537319][/DOUBLEPOST]
İnternetten en son ne zaman oyun aldııııııım ???
Valla ben internetten hiç oyun almamışam
:(
Peki cracklı indirip kullandın mı? Ona da şükrederim artık :/ Hiç değilse deneyimlerimizi paylaşırız :/

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Ben yazıyı yazarken seni görmedim :/ İşte sorun da burada, biz arkaplana atıyoruz, yabancı ülkelerde ise ön planlara çıkıyor bu oyun. Keşke Türkiye'de de ön plana çıksa diyorum ben de işte :/[DOUBLEPOST=1434537352,1434537319][/DOUBLEPOST]
Peki cracklı indirip kullandın mı? Ona da şükrederim artık :/ Hiç değilse deneyimlerimizi paylaşırız :/
Bi kere internet kafede 15 dkka demo gibi bi şeyini oynamıştım :(

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana Portal2 al oynay"amerika" xd

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende severim, Portalı oynadım, bitirdimde. O yolladığın videoların kanalını biliyorum. Videolarını izledim. Kısmen bende Portal hayranıyım. Ama bir Minecraft değil. Senle oynamak isterim ama tek bir sorun var. Ben cracklisini oynadım :(

En iyi cevaplar
0
benim olayım orta çağ,orta dünya felan teknolojik şeyler ilgimi çekmez pek :/

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
1. oyununu oynayıp bitirmiştim. Ama crackliydi :( Çok sevdiğim bir oyun serisidir. Bana bağışlayan olursa oynarız beraber. *lel*

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hediye yolladığında galiba senden gitmiyordu

AkanCe Tarafından Gönderildi

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana portal 2 al birlikte oynarız :(

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok çok (500 saatten fazla) oynadığım için çoktan sildiğim bir oyun :D
Çok güzel bir oyun ama bir yerden sonra yapılacak şey kalmıyor. Daha zor bölümler istiyordum ben :/

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok çok (500 saatten fazla) oynadığım için çoktan sildiğim bir oyun :D
Çok güzel bir oyun ama bir yerden sonra yapılacak şey kalmıyor. Daha zor bölümler istiyordum ben :/
Portal için Conversion diye bir şey var DLC gibi ama DLC değil sanırım. Steamde bulabilirsin[DOUBLEPOST=1434538381,1434538161][/DOUBLEPOST]Cake was a lie...

(Söylemeseydim içimde patlardı.)