Arama sonuçlarınız

1. MertXDDX

Spigot için Chest Commands GUI

Merhaba. Biliyorsunuz ki son zamanda konularım destek bölümünde baya arttı. Kusura bakmayın, yapamayınca soruyorum :) [SORUNUM] : Minecraft Spigot 1.8.3 serverim var. Bu server daha önceden Bukkit olduğu için sorun yoktu. ancak Spigot'a ve 1.8.3'e geçince birtakım sorunlar çıktı...
  2. MertXDDX

EchoPet Human ve Essentials sorunu

Merhaba Gençler. İşim acele olduğu için özet geçmem gerek. Server'da hayvan ve canavarları kapattım ancak bunu ne ile yaptım hatırlayamıyorum. Sonra EchoPet'i kurdum. EchoPet kurulmadı. ne klasör, ne de komutları çalıştı. /plugins de bile pluginden eser yok. Hayvan ve canavar doğma sorunundan...
  3. MertXDDX

ShopKeepers Çalışmamakta

Merhaba ! ShopKeepers, köylüler aracılığı ile ticaret yapmakta kullanılıyor. Bilen arkadaşlarıma sorum şu : -Shopkeppers çalışmamakta. /shopkeeper ve /shopkeepers komutları'nı denedim. -En güncel versiyonu indirdim ancak pluginin daha bi klasörü bile yok. Ve eksta olarak : Tüm pluginler...
  4. MertXDDX

Türkiye'nin Server durumu

Selam Minecraft Türk Üyeleri ! Sizlere serverlar hakkında birkaç düşüncelerimi belirtmek istedim. Hepinizin bildiği gibi çoğu Factions yani savaş türü serverlarda LAPİS sistemi bulunmakta. Bu LAPİS denilen sistemi araştırdım ve Bunun neredeyse sadece Türkiye'de bulunduğunu öğrendim. Lapis...
  5. MertXDDX

Server başlangıç noktası belirleme ?

Merhaba arkadaşlar. Daha önce açmış olduğum konu kaybolmuş, o yüzden buraya yeni konu açtım, özür dilerim. Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi oyuncunun hep belirli bir yerde doğmasını istiyorum. Yani şöyle ki : -Yeni bir oyuncu girer, -Oyuncu haritadaki evin yakınlarında çıkar, -Servera...
  6. MertXDDX

AngelNW Yetkili Arıyor !

Merhaba Minecraft Türk üyeleri ! Bu aralar yeni bir projeye imza attık. Ekip arkadaşlarımızla ortak bir proje oluşturup bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik ancak bir sorunumuz var. Takımımızda ekip arkadaşları eksik. Bizde yeni ekip arkadaşları aramaya karar verdik. Aradığımız Yetkiler ...
  7. MertXDDX

Silah Sistemi

Merhaba :) Serverda çalışmalar son hızla devam ediyor :) Takıldığımız zaman soruyoruz arada sırada da geziyoruz buraları :) Aklımızda bir proje var ama bu proje oyunu oyunun içine, yani minecraft'a aktarmak :) Sorun şu ki, bu projenin içinde silahlarda var. Minecraft'ta silahlar yok. Ayrıca ses...
  8. MertXDDX

Karakterin Üstündeki İsme TAG verme

Merhaba arkadaşlar. Daha önceden de belirttiğim gibi server gelişmeye devam ediyor. Yetkililerin karakterinin üstünde TAG olsun istiyorum. Misal [KURUCU]MertXDDX gibi. Yani şöyle : ? (KONU AÇILMIŞSA ÖZÜR DİLERİM, ARAŞTIRDIM AMA BULAMADIM :( )
  9. MertXDDX

Tek tek blok kırmak istemiyorum...

Merhaba , Sorunuma baktığınız için teşekkür ederim. Benim sorunum çok ciddi bir sorun ; İndirdiğim hartiada beğenmediğim bloklar var. Bende bunları başka bir blokla değiştirmeye karar verdim. Ancak bu işlem çook uzun zamanımı alır. Bunun daha kısa bir yolu yokmu ? Yani Şöyle ki : -Haritada...
  10. MertXDDX

Tek tek blok kırmak istemiyorum...

Merhaba , Sorunuma baktığınız için teşekkür ederim. Benim sorunum çok ciddi bir sorun ; İndirdiğim hartiada beğenmediğim bloklar var. Bende bunları başka bir blokla değiştirmeye karar verdim. Ancak bu işlem çook uzun zamanımı alır. Bunun daha kısa bir yolu yokmu ? Yani Şöyle ki : -Haritada...
  11. MertXDDX

MertPlayGaming

Merhaba, Kanalıma hoş geldiniz. Biliyorsunuz ki bu aralar sınav var bu yüzden hiç aktif değilim. Ancak sınavlar bittiğinde aktifliğim yükselecek. Günlük 1 video atacağım. Kanalımda yeni projeler var. Buda sizin hoşunuza gidecek :gg: Diğer kanallardan farkımız olacak merak etmeyin :) Kanalıma...
  12. MertXDDX

Minecraft Sunucu Açanlar Okumalı

Merhaba MinecraftTurk Forum Üyeleri, Bildiğiniz üzere son zamanlarda "Minecraft Server Açma" olayı iyi bir arttı. Herkes artık server açmak istiyor. Ve malesef serverdan geçilmiyor. Şimdi hepiniz diyorsunuz ki : "Ne yani bu kadar bilgi boşa mı gitsin ? " Hayır. Boşa gitsin demiyorum. Demek...
  13. MertXDDX

Bildiri

Merhaba Yaratıcı Minecraft Sunucu Çalışanları ve MinecraftTURK Forum ekibi, İlk cümleden de anladığınız gibi neden iki ayrım yaptım ? Aslında bu soru size sorulmadı bence. Böyle forumların çoğu bir server'a bağlı olmakta. Misal mc.com diye sitemiz var diyelim. Bunun bir serveri oluyor. bu bir...
  14. MertXDDX

Minecraft Web Sitesi

Merhaba, Baştada gördügünüz üzere ben minecraft server açmayı planlıyorum... Server websitesindeki sıkıntılar şunlar: -Market bölümü 3 e ayrılır. 1.: Hakkinda,2.: Odeme ve 3./Form. Bunlar 1. Den 3. Ye atlıyorlar.Bunu nasıl engelleyeceğim ? -uyelik sistemi de olcak ancak yine atlama var. -Tum...
  15. MertXDDX

SUNUCU LAZIM.Büyük bir Minecraft Serveri Açacağım.

Merhaba. Hedefim Türkiye'nin en büyük Minecraft Serveri olmaktır.Biliyorum.Bilgili olmam gerek,basitten başlamam gerek,kolay bir şey değil,işlerin ters gidebilir vb. vs. Merak etmeyin biliyorum. İlk önce basit bir factions server açacağım.Ordan bu fışkırıyo kendini besliyo yok lapis falan yok...
  16. MertXDDX

Kaliteli,Adam akıllı sunucu arıyorum

Herkeze merhaba arkadaşlar.Şöyle Adam akıllı bir sunucu arıyorum.Aynı Sonoyuncu gibi. Son Oyuncu nerden aldığını falan bilsem iyi olcakta bilmiyorum işte.Yapacağım iş çok ciddi iş.Önceden bilip yavaş yavaş yani 15-200 Kişilik servelardan başlayacağım fakat sunucu ayarları olmuyor.Şöyle ki ...
  17. MertXDDX

!TheFactiGames Yetkili Arıyor! Builder-Reklamcı-Pluginer!Hemen Başvur !

THEFACTIGAMES GamerTeleVision serveri Yetkili Arıyor ! Kurallar : -Tecrübeli Olan -Kesinlikle Server ile ilgili İpucu vermeyen -13-14-15-16 Yaşlarında olan -Sizden Üst yetkililer Sıze Abi kelimesini demiyecektir.(Kurucu,Kurucu Yardımcısı ve BaşAdmin) -Günde 2 Saat Aktif Olabilecek -Ve Formu...
  18. MertXDDX

TheFactiGames Yetkili Arıyor ! Adminlik ! Hemen Başvur !

THEFACTIGAMES GamerTeleVision serveri Yetkili Arıyor ! UYARI ! YETKİLİ OLAN herkes AYLIK 25TL ÖDEMESİ GEREKTİR !(2015 YAZI) Kurallar : -Tecrübeli Olan -MADDİ DURUMU IYI OLAN -Kesinlikle Server ile ilgili İpucu vermeyen -13-14-15-16 Yaşlarında olan -Sizden Üst yetkililer Sıze Abi kelimesini...
  19. MertXDDX

TheFactiGamesGTV Yakında Sizlerle ! [1.7.2] GamerTeleVision un Hem Factions Hemde Minigames Serveri!

HERKEZE MERHABALAR ! GamerTeleVision un Yapımı Olan TheFactiGamesGTV serveri yakında sizlerle olucak.Serverdaki Bildirimler http://www.gamertelevision.esy.es/forum sayfasında olacak! İşte Serverdan Birkaç Görüntü: LOBBY/SPAWN PVP ARENA BANKA LAPİS! FAZLA TANITMAYALIM.GELİN VE EĞLENCEYİ...