EchoPet Human ve Essentials sorunu

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Gençler.
İşim acele olduğu için özet geçmem gerek.
Server'da hayvan ve canavarları kapattım ancak bunu ne ile yaptım hatırlayamıyorum.
Sonra EchoPet'i kurdum. EchoPet kurulmadı. ne klasör, ne de komutları çalıştı.
/plugins de bile pluginden eser yok.
Hayvan ve canavar doğma sorunundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum ama :/

Sorum şu :
1: Hayvan ve canavarları nasıl aktifleştirebilirim ( yani misal /petim yazdı. sadece onun hayvanı doğacak. gereksiz hayvan doğsun istemiyorum.)
2: EchoPet'i nasıl düzeltebilirim ?

Not : EchoPet' i yüklemeden önce Spigot 1.7.9 geçtim. Bukkit pluginlerinin neredeyse hepsi çalışıyor. Şimdi de 1.8.3'e geçmeyi planlıyorum.

[GUNCELLEME]
  • Spigot 1.8.3'e geçildi.
  • Bu geçiş esnasında Essentials plugini çalışmadı.
  • Echopet çalışmakta ancak Human versiyonu çalışmamakta.
[İYİ HABER]
  1. Spigot 1.8.3'e geçtikten hemen sonra pluginlerin çoğunu ayırt ederek yükledim. Hayvanlar sadece yumurta ve Pet sistemi ile doğuyor.
  2. EchoPet çalışmakta.
[KÖTÜ HABER]
  1. Essentials çalışmıyor. Essentials çalışmadığı için çoğu plugin de çalışmamakta.
  2. EchoPet'in Human Versiyonu çalışmamakta.

Son düzenleme:

Sezy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun içinden mi yaptın yoksa sunucunun dosyalarından mı? Eğer sunucunun dosyalarından yaptıysan server.properties dosyasından o ayarı tekrar açabilirsin.

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Multiverse plugininin world configlerindende kapatmış olabilirsin,onada bak.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
önce server.properties e bakmalısın sonra multiverse core pluginine bakmalısın eğer sunucun server.pro ise panelden kapatmışsındır. iyi günler

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
[GUNCELLEME]
Oyun içinden mi yaptın yoksa sunucunun dosyalarından mı? Eğer sunucunun dosyalarından yaptıysan server.properties dosyasından o ayarı tekrar açabilirsin.

server.properties'de zaten hepsi açık. Dosyalarla da ayarladım pluginlere komut da yazdım.

Multiverse plugininin world configlerindende kapatmış olabilirsin,onada bak.

Evet. Fark ettim ve düzeltmeye çalıştım. Dosyada düzelttim, plugini komutla yönettim ancak olmadı. Yani sorun başka bir pluginde.

önce server.properties e bakmalısın sonra multiverse core pluginine bakmalısın eğer sunucun server.pro ise panelden kapatmışsındır. iyi günler

-_- . Server.properties akla gelen ilk şey. Multiverse-core' da ayarlama yaptım ancak olmadı.

[İYİ HABER]
  1. Spigot 1.8.3'e geçtikten hemen sonra pluginlerin çoğunu ayırt ederek yükledim. Hayvanlar sadece yumurta ve Pet sistemi ile doğuyor.
  2. EchoPet çalışmakta.
[KÖTÜ HABER]
  1. Essentials çalışmıyor. Essentials çalışmadığı için çoğu plugin de çalışmamakta.

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
[GUNCELLEME]

server.properties'de zaten hepsi açık. Dosyalarla da ayarladım pluginlere komut da yazdım.

Evet. Fark ettim ve düzeltmeye çalıştım. Dosyada düzelttim, plugini komutla yönettim ancak olmadı. Yani sorun başka bir pluginde.

-_- . Server.properties akla gelen ilk şey. Multiverse-core' da ayarlama yaptım ancak olmadı.

[İYİ HABER]
  2. EchoPet çalışmakta.
[KÖTÜ HABER]
Essentialsı 1.8 versionuna desteği olan sürümüne güncelle.

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Essentialsı 1.8 versionuna desteği olan sürümüne güncelle.

Aslında 1.8' e değil de Spigot 1.8'e güncelledim. Artık Essentials çalışıyor ancak, neden EchoPet'de human çalışmıyor ? Verdiği hata şu :

Human pet type is not compatible with this server version. (İnsan hayvan türü bu sunucu sürümü ile uyumlu değil.)

Herneyse. EchoPet yerine başka bir plugin kurmayı planlıyorum.