Arama sonuçlarınız

1. EnderEge63

Mod Pack Fatally Missing Blocks or Items sorunu

kendi modpaketim kendi sunucum giremiyorum bunu diyor server dosyasında ne varsa aynısı benim clientde de var. Server Loga baktığımda da şu mod eksik falan da dememiş. Çıldırıcam beyler...
  2. EnderEge63

Mod Paketi Server Dosyası

Merhaba bir mod paketi yaptım ben adı Skala eğer Twitch uygulaması üzerinden aratırsanız kolayca bulabilirsiniz. Sorunum şu ki ben bunun için uygun bi server dosyası yapamadım ne kadar denesem yapamadım tüm client modları kaldırdım ancak her seferinde crash ve her seferinde crashı başka bi modun...
  3. EnderEge63

İnfinity Evolved Server Crash

Ben İnfinity Evolved'ı ve server dosyasını indirdim. Oyun açılıyor ancak server açılmıyor. Server dosyasında eula'yı true yaptım start'a tıkladım o bittikten sonra FTBserver'a tıkladım açıldı 2-3 dk içinde daha server açılmadan (modları falan yüklerken) kapandı hep böyle oluyor...
  4. EnderEge63

Minecraft 1.7.10 Hamachili Server'a girince Crash Sorunu

Merhaba. Hamachili server kurdum 1.7.10 modlu. Her şey tamam bendeki de arkadaşımdaki de mod paketi aynı. Serverda da kurulu. Ben 4 gb ram verdim kendime severa ise 6 gb verdim. Ben sorunsuz giriyorum fakat arkadaşım girmeye çalışında ilk başta oyuna katıldı diyor sonra atıyor. Arkadaşıma ne...
  5. EnderEge63

Yardım Gerek [Komut Bloğu]

Şİmdi ben arkadaşlarım ile oynamak için bir minigame yapıyorum ancak bir komut aklıma takıldı. Şimdi ben köylü koysam ve o köylü ölünce kırmızı takımdan biri öldüğünde o kişinin specdator moduna geçmesini nasıl ayarlarım? Egg Wars gibi düşünün. Peki ben bunun aynısnı enchanment table kırırınca...
  6. EnderEge63

2016 MODLU SERVER KURMA

Hamachili hamachisiz fark etmez biri bana beleşe modlu server kurmayı iza etse ?
  7. EnderEge63

Mod Paketi Crash veriyor

Ben kendim bir mod paketi yaptım ancak bazı sevdiğim modlar hata veriyor ve ben de düzeltemedim.bir hatayı düzelttim başka hata oluştu. yaklaşık 150 mod var ve 1.7.10 bilgili bir arkadaşa özelden mod packi atsam o da çözse çok makbule geçer ^^ up
  8. EnderEge63

Devrem ile ilgili yardımınız gerekiyor

Ben kendi çapımda bir map hazırlıyorum ve ona Egg Warstaki Generator sistemini yapmaya çalışıyorum.Bir şey yaptım ancak biraz tuhaf.Şalteri çekince tıkır tıkır iron spawnlıyor şalteri çekince duruyor.Bazı sorunlarım var.İlk olarak bunun hızını nasıl azaltırım?İkinci olarak buna nasıl atma limiti...
  9. EnderEge63

[Yardım] Ölünce İtemların yok olmasını sağlamak

arkdaşlar birisi ölünce otomatik olarak /kill @e[score_ItemToRemove_min=1] bu komutu aktif etmemin bir yolu var mı?Ya da itemların ölünce yok olmasını sağlayabilir miyim?
  10. EnderEge63

Mİnecraft Hamachi Modlu Server ''Zaman Aşımına Uğradı'' Sorunu

Arkdaşlar şimdi ben ve arkadaşım beraber Hamachi'de modlu sevrer oynayacaktık. Kurdum ben server'ı.Modlar falan hem bende hem de arkadaşımda var.Forge sürümleri de aynı. Ben sorunsuz giriyorum server'a. Arkadaşım da giriyor.5-10 saniye severda kalıyor sonra ''Timed out'' adlı mesaj ile serverdan...
  11. EnderEge63

Minecraft PE jailbreak olmadan mod indirmek (İOS)(İpadAir2)

Arkdaşlar jailbreak yapmadan nasıl ipad'ime nasıl mod yüklerim? Bilgisayara falan bağlamaya bile razıyım ama jailbreak yapamam :) Lütfen yardım edin :):notch::ecehver::altın:
  12. EnderEge63

TechnicLauncher ModPack önerisi

Arkadaşlar ben technic launcherin otomatik olarak verdiği paketlerin hepsini bi de sim-u-kraft simcity ve the sims'i oynadım.Ben canavarları pek sevmem.Daha çok eğlenceli ve uğraştırıcı modlar arıyorum ama çok ağır teknoloji olayları olmasın ama hafif ondanda olsun :D yogbox tarzı (şehir kurma)...
  13. EnderEge63

Map İstek

SkySurvivor ya da Solar Survivor tarzı (CubeSurvivor tarzıda olabilir) bir map arıyorum yardım eder misiniz??
  14. EnderEge63

Waypoint Modu-Mod Sorusu

2-arkadaşlar hani Tekkit lite'ta falan waypoint var ya o hangi mod? Bilen varsa söyleyebilir mi? 1-Bide bir mod var adnı bilmiyorum enerji üretiyorsun depoluyorsun aletler var onlara enerji veriyorsun falan o hangi mod ? mümkünse ikisinede link koyabilir misiniz?
  15. EnderEge63

MİNECRAFT MOD PACK ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar bende premium technic launcher var. İçindeki tüm mod packleri oynadım yenisini yüklemek istiyorum.Öneriniz var mı?
  16. EnderEge63

Garip Forge Sorunu

Öncelikler herkese merhaba forumda yeniyim adım Ege, Bir sorunum oldu ve bunu sizinle paylaşmak istedim.Sorunum: Şimdi ben yaklaşık 2 ay önce 1.7.2'ye 4 5 tane mod yükledim.Çalışıyord.Dün o modları sildim.1.7.2 için başka modlar yükledim.Sonra oyunu açmayı denedim profilden forge'u seçtim...