[Yardım] Ölünce İtemların yok olmasını sağlamak

EnderEge63

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkdaşlar birisi ölünce otomatik olarak /kill @e[score_ItemToRemove_min=1] bu komutu aktif etmemin bir yolu var mı?Ya da itemların ölünce yok olmasını sağlayabilir miyim?

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha kolayı var. Önce keepInventory yap, sonra deathKillCount ile ölümünü say ve ölünce /clear diyip de DeathKillCount u da sıfırla.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EnderEge63

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
komut blokları ile nasıl yapıcağım? ayrıntılı anlatırsan çok sevinirim bu konuda daha çok yeniyim :) teşekkürler

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha kolayı var. Önce keepInventory yap, sonra deathKillCount ile ölümünü say ve ölünce /clear diyip de DeathKillCount u da sıfırla.

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Daha gerçekçi yolları da var ama oyunu biraz kastırır. Mesela adama sürekli bir ArmorStand ışınlarsın senin dediğin şekilde öldüğünü anladığında sistem armorstand'in 5 blok yarıçapındaki bütün itemleri öldürür. Ama dediğim gibi oyunda fps düşüşü yaşarsın.

EnderEge63

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha gerçekçi yolları da var ama oyunu biraz kastırır. Mesela adama sürekli bir ArmorStand ışınlarsın senin dediğin şekilde öldüğünü anladığında sistem armorstand'in 5 blok yarıçapındaki bütün itemleri öldürür. Ama dediğim gibi oyunda fps düşüşü yaşarsın.
sorun olmaz bilgisayarımın özellikleri gayet iyi

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onun yerine health skoru 0 olan kişinin etrafındaki item'ları da silebilirsin aslında. Ama fill clock benzeri hızlı bi clock kullanman lazım.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onun yerine health skoru 0 olan kişinin etrafındaki item'ları da silebilirsin aslında. Ama fill clock benzeri hızlı bi clock kullanman lazım.
Şu an sistem hazır :). Biraz buglu ama iş görür, çok uğraşmadan hızlıca yaptım da :). Yüklüyorum internete save'i, bitince link'i atarım.[DOUBLEPOST=1440970502,1440970183][/DOUBLEPOST]
Bunu saves dosyasına atıp çalıştırırsın artık umarım işine yaramıştır.

EnderEge63

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an sistem hazır :). Biraz buglu ama iş görür, çok uğraşmadan hızlıca yaptım da :). Yüklüyorum internete save'i, bitince link'i atarım.[DOUBLEPOST=1440970502,1440970183][/DOUBLEPOST] :Dsafasdsf teşekkürler
[DOUBLEPOST=1440971011][/DOUBLEPOST]
Şu an sistem hazır :). Biraz buglu ama iş görür, çok uğraşmadan hızlıca yaptım da :). Yüklüyorum internete save'i, bitince link'i atarım.[DOUBLEPOST=1440970502,1440970183][/DOUBLEPOST]
HARİKA ÇALIŞTI EMEĞİNE SAĞLIK <3[DOUBLEPOST=1440973365][/DOUBLEPOST]
HARİKA ÇALIŞTI EMEĞİNE SAĞLIK <3
senin mapinde çalışıyor ama benim mapimde çalışmıyor acaba neyi yanlış yaptım ben ;( yılım becereksiziyim

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
HARİKA ÇALIŞTI EMEĞİNE SAĞLIK <3[DOUBLEPOST=1440973365][/DOUBLEPOST]
senin mapinde çalışıyor ama benim mapimde çalışmıyor acaba neyi yanlış yaptım ben ;( yılım becereksiziyim
Komutları yanlış girmiş olabilirsin. Ve unutma ben komutları x y z'ye göre ayarladım dikkatli yerleştir.

goliac

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hocam bundan kolay ne var keep inventory true yap setworldspawn komutu ile canlanma yerini bir pressure plate nin üstüne ayarla pressure plateye düsen adamın inventory sini sil sonrada asıl lobby e falan ışınla :) ben olsam öyle yapardım.