Arama sonuçlarınız

1. yasinTTR

Merhaba Mmo sunucu arıyorum.

Birkaç mmo sunucu arıyorum zindanlı kasa açmalı TartarusCraft gibi. Premiumlu premiumsuz türk yabancı farketmez bir sunucu önerirmisiniz.
  2. yasinTTR

Şu içeriklere sahip bir mod paketi önerirmisiniz.

Hexxit gibi ama daha çok içerik olan bol dungeonlu bol craftingli.
  3. yasinTTR

Beraber Mmo server oynayacağımız arkadaş arıyorum.

Merhaba Beraber Wyncraft vb. gibi mmo server oynayacağımız arkadaş arıyorum skype falan şart değil sadece +10 olsun ve eli kolu olsun yeter -_-
  4. yasinTTR

Modlu launcher açılmıyor

Arkadaşlar kendime mod paketi topladım Başlatıyorum launccheri Download falan oluyor sonra sanki açılacakmış gibi kapanıyor sonra hiç açılmıyor Bunun çözümü nedir?
  5. yasinTTR

Launcher çökiyor

Minecraft launcher"ini açıyorum ve bir servere giriyorum (greenRpg) ve "Beklenmedik bir kazadan dolayı oyun çökmüştür... vb vb" birşeyler diyor sonra tekrar tekrar açtıgım halde tekrar tekrar çökiyor. sebebi nedir söylermisiniz?
  6. yasinTTR

Merhaba Hypixel Warlord hakkında birkaç sorum var.

Merhaba. Hypixel Serverinde "Warlords" u birkaç gündür oynuyorum ve Paladin seçmiştim. Diger sınıfları seçebildigimi görünce Hemen tüm karakterleri denedim. Fakat Paladin 4 maçta 8 lvl oldugu halde Diger karakterler 3 maçta 0 lvl Bunu nasıl çözebilirim. Ve Bir Türkçe Rehber gibi bir şey var mı...
  7. yasinTTR

Merhaba yardıma ihtiyacım var.

Ben bazı kanallara kendi çapımda harita yapıyorum. Birisi butona bastıgında sürekli çalışacak Ve Atıcı,Düşürücü vb gibi şeylerin içindeki eşyalar bitince durmasını istiyorum. Bunun gibi bir sistem Vb varsa Yazarmısınız?
  8. yasinTTR

Gerçekçi mod (ÇÖZÜLDÜ)

çözüldü. arayan varsa link: https://www.skydaz.com/mo-bends-mod-installer-for-minecraft-1-10-2/ arkadaşlar skydaz hiç uraştırmıyor sadece birkaç tık yapıyorsunuz oto kuruyor modu. herşeyi oto kuruyor sadece modu yükleyin çalıştırın.
  9. yasinTTR

Technic"de hata yaşıyorum yardım edin.

FTB-INFINITY-Evolved adlı bir mod yüklemeye calısıyorum yükledim açtıgım zaman Hata beliriyor Java uyumlu ama GB Niz yetmiyor diyor ayarlara giriyorum enfazla 1 GB koyabiliyorum Daha fazla GB nasıl koyarım?
  10. yasinTTR

Technic launcher Mod paketi hatası.

Technic launcherde çok beğendigim mod paketleri var yükledigimde bazılarını %99 da hata veriyor Geri atıyor veya yükledikten sonra açınca geri atıyor oda olmaz ise yüklemeye calıstıgımda anında geri geliyor Çoğu modu indiremiyorum yardım ederseniz sevinirim ve nasıl çözerim.
  11. yasinTTR

Technic Hexxit Multiplayer hatası

Technic e giriyorum hexxit i açıyorum bir servere giriyorum servere girmek için /server hexxit yazdırıyor ben yazdıgımda şu hatayı veriyor...
  12. yasinTTR

Yardım edin Technic hatası....

Technic e premiumumla kayıt oldum technic i yükledim sitesinden ne gerekiyorsa yaptım şifremi ismimi girdim "Invalid credentials. invalid username or password" dedi Şifremide yanlış yazmadım hatamı var biliyorsanız söyleyin lütfen. crafting dead oynayacaktım..
  13. yasinTTR

Technic launcher Invalid Credentials. Invalid username or passaword. hatası

bu hatanın nasıl düzeltigini bilen varmı premiumumu falan doğru yazıyorum ama açılmıyor.
  14. yasinTTR

Kaldırın.

"Bir YasinTTR klasiği" Spam please Yine vazgeçtim....
  15. yasinTTR

ilk kulandıgın minecraft skini

ilk kulandıgın minecraft skinini Yaz! Edit: YakuzaCZ Altakinin Skininin ismi daha uzun ise Dıskalifiye olucaksın Yalan söylemek yasaktır :/
  16. yasinTTR

Shader packlar gözikmiyor!?

arkadaşlar Seus shader pack yükledim "Oyunbaz" ın bir videoda kulandıgı shader pack ı Ben Shader pack ayarlarına giriyorum solda Shader packlar gözikmiyor ama "Shaders" adlı dosyaya girince 100 tane shader gözikiyor çözemedim gitti.
  17. yasinTTR

Önerdiginiz survival textüre pack varmı?

Önerdiginiz survival textüre pack varmı? lütfen yorumlarda ismini veya linkini verin.
  18. yasinTTR

Server önerisi

arkadaşlar görgünüz eylenerek oynadıgınız crack server varmı Bol sandıklı felan veya herobrine survival
  19. yasinTTR

Ping çözme oyunu

Arkadaşlar biriniz örnegin ping:1*4 yazıyor siz o gösterilmeyen yazıyı çözmeye çalışıyorsunuz Her yanlış cevapta arkadaşımız ip ucu veriyor Bunun gibi bir oyun :p Edit: 1*2 Q gibi gibi bir rakam çözmek için gogleye: PingTest yazın
  20. yasinTTR

Yardımınız lazım.

arkadaşlar map yapıyorum hani 1 komutla bir duvarı nasıl kırarım diye sorucaktım birde önerdiginiz otomatik ev kurucu mod varmı?
  21. yasinTTR

Herobrine Nin dönüşü 1

Bunun ile ilgili hiç bildirim yaymadım şimdi sizlere veriyorum.... V0.1 Yapıldı, V0.2 İPTAL EDİLDİ Map:http://s5.dosya.tc/server/ablza1/Blood_OF_Herobrine____turk_yapimi_.rar.html Textürepack:http://s5.dosya.tc/server/0of342/TartarusCraft_Texture_Pack.zip.html...
  22. yasinTTR

Minecrafta kapanmış yada kapanmamış en sevdiginiz server Hangisidir?

Minecrafta kapanmış yada kapanmamış en sevdiginiz server Hangisidir? Edit: ZindevCraft Kapalı
  23. yasinTTR

Ne oldugunu düşünenler içeri :)

Evet arkadaşlar Free server sitelerinden birinden Arkadaşlar arasında oynamak için Server aldım bedavaya LOL mapı yapıyorum okadar iyi olmasada kodlicam bişeyler yapıcam Çivili zırh felan yapmak için saten yeterince büyü var kısaca benle ilerdeki yapacağım lol u oynucak olan bir arkadaş...
  24. yasinTTR

Yardım edin Minecrafta nasıl Ram veririm?

Yardım edin Minecrafta nasıl Ram veririm?
  25. yasinTTR

kendine mod paketi Hazırlamak istiyen içeri-

Söyliceğim 10 adımı dikkatlice dinleyin ve uygulayın ilk olarak bu forgeyi indirin. http://www.dosya.tc/server7/ov49zy/1.7.10-Forge10.13.2.1236.rar.html 1. Forgeyi indirdiginizde %appdata% yazın pc nin arama motoruna (bilgisayarın arama motoru) 2. .Mineraft a girin Sonra ordan version a girin...