Arama sonuçlarınız

1. tobe41

Blok Değiştirme

ben nasıl yapcam yada yapabilir miyim pluing olmadan
  2. tobe41

Blok Değiştirme

Arkadaşlar komutla bloğa dokunmadan nasıl istediğimiz blok yaparız draw my thing teki gibi kırmızı yüne tıklayınca kırmızıyla çizmek gibi lütfen biri söylesin
  3. tobe41

NEI çalışmıyo yardım

Arkadaşlar malesef çalıştıramadım bende modpack i sildim herkese yardımları için teşekkür ederim
  4. tobe41

NEI çalışmıyo yardım

napalım ben de Crafting Guide kullancam artık inşallah düzeltmenin bi yolunu bulrum ben türkçe oynuyom nasıl yapmalıyım
  5. tobe41

NEI çalışmıyo yardım

kaç kere denedim işe yaramadı
  6. tobe41

NEI çalışmıyo yardım

onların ne olduğunu bilmiyom öyle bişe yazmıyo ama ilk girdiğinde çalıştı kapatıp açınca bozuldu indirdim yine çalışmıyo
  7. tobe41

NEI çalışmıyo yardım

arkadaşlar ben modpack yaptım NEI yükledim fakat çalışmıyo minecraft'a girince modlarda gözüküyü mapa girincede altta yazıyo ama NEI'ı göremiyom
  8. tobe41

minecraft'a ne kadar rem vermeliyim

arkadaşlar benim bilgisayar eski olduğu için minecraft'ta çok fps alamıyom sistem özelliklerinde böyle yazıyo (pek anlamıyom) AMD Sempron(tm) Processor 2800+ 1.60GHz 1.00 GB RAM minecraft'a ne kadar ram vermeliyim
  9. tobe41

Minecraft Realm's (Özel Minecraft Krallık Sunucusu)

Winner0120 beni de eklermisin
  10. tobe41

1.8 de kasıyo acil yardım

yükledim en alta indirdim görüş mesafesi bile 2 yinede kasıyo
  11. tobe41

1.8 de kasıyo acil yardım

arkadaşlar benim mc 1.8de kasıyo bazen ileri tuşuna basıyom gidiyo bırakıyom basmayı gitmeye devam ediyo 1.8 altı sürümlerde hiçbir sorun olmuyo lütfen yardım edin
  12. tobe41

texture pack ile resource pack arasında ne fark var?

cevapladığınız için teşekkürler hep merak ediyodum
  13. tobe41

texture pack ile resource pack arasında ne fark var?

Arkadaşlar resource pack ile texture pack arasında ne fark var ben anlayamadım biri söyleyebilirmi