Arama sonuçlarınız

1. ImexI

Ronin Akademi Caps

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Türkiye'nin en iyi mimar grubu RoninBT'in açmış olduğu bir akademi var. Bu akademi içerisinde bulduğum veya oluşturduğum capsleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Her caps geldiğinde güncellemeyi düşünüyorum (Tutarsa). İşte bazıları: Yorumlarınızı bekliyorum.
  2. ImexI

GamesTürkiye HUB | 1.7.2 | Edit PvP | SkyWars | SkyBlock | Survival | Dinamik S.Games | Creative |

Lapis olup olmaması onların tercihidir... Sonuçta faction için pluginleri tam ve fazladan pluginler onları kategori dışında bırakmaz. Ayrıca çoğu factionda zırh vardır ve olmasa bile Elmas çok pahalı... Diğer yazdıklarımı da gözardı edemezsin Roxan...
  3. ImexI

GamesTürkiye HUB | 1.7.2 | Edit PvP | SkyWars | SkyBlock | Survival | Dinamik S.Games | Creative |

Bana göre hatalar: Bir kere RAM çok düşük... Yani buraya yazmasaydınız daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Düşük ping demişsin ancak gece oynarken pingden lapis kazamadım. VIP fiyatlarının bazı sunuculara göre ucuz olması güzel ancak burada hangi kiti verdiğin çok önemli. Çünkü 3 TL'ye sattığın...
  4. ImexI

Acil Doluşun Konuya Lütfen...

29 olarak biliyordum. :D
  5. ImexI

Şu anki Euro fiyatıyla, 85'e denk geliyor.29 olarak biliyordum. :D
  6. ImexI

Merhaba arkadaşlar... Ben bir premium hesap satın almak istiyorum ancak Minecraft.net'te 85 TL'ye gelen premium, ************'de 45 TL'ye satılıyor. Sizce ne kadar güvenli?
  7. ImexI

Hayatta kalırken mimarlık

MindCrack SMP, HermitCraft SMP, TimeShot SMP, Cube SMP, Olympus SMP ve diğerlerinin kuralı budur. Bilmişlik taslamıyorum kardeşim. Ayrıca ben öyle bir şey demedim. SMP yazmak daha kolay geldiği için SMP yazıyorum. Kendinde burada birilerine dalaşmadan önce biraz düşün.
  8. ImexI

Yaptığım Lobby

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere içerisinde Builder/Admin olarak görev aldığım Ghost MC sunucusu için, yakın tarihte yaptığım lobiyi göstermek istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
  9. ImexI

Hayatta kalırken mimarlık

Bunun adı hayatta kalırken mimarlık değil. Bunun resmi adı SMP... Katılan kişiler, en az 2 pasif ve 1 adet büyük proje yapmak zorundadır. Ancak yapılar da güzel olmak şartı ile...
  10. ImexI

Bir Sunucuda SkyBlock Adam

Altımda blok vardı. Shader yok ama efekt verdim. Peki, çatıyı da düzenlerim.
  11. ImexI

Minecraft modsuz komut bloksuz giden araba

Bunları ilk CubeHamster, robot adıyla paylaştı. Ayrıca, şimdi SethBling ile birlikte hazırlamış oldukları Missle Wars adlı harita, MindCrack'te kullanılıyor.
  12. ImexI

Bir Sunucuda SkyBlock Adam

Merhaba arkadaşlar, size bir sunucuda yapmış olduğum SkyBlock adasını göstermek istiyorum. Yorumlarsanız sevinirim...
  13. ImexI

Seçim sizin,Hangisi daha iyi?

Sana demedim.
  14. ImexI

Take'in zamanı nerede? Ve İngilizce'de "ı" harfi kullanılmaz. "i" kullanılır.
  15. ImexI

Ben veya Kaan... İkimizinki de oluyor.
  16. ImexI

EDİT: Başkasına demişsin...
  17. ImexI

Uprage demedim zaten. Ayrıca bought da buy'ın geçmiş zaman hali. Senin dediğinle aynı şey oluyor yani.
  18. ImexI

Minecraft.net den premium aldım 7 gün oldu hala yok !

I bought an account 7 days ago on offical Minecraft site (so minecraft.net). But i'm waitin' still. Can someone help me? 7 gün önce orijinal Minecraft sitesi üzerinden bir hesap aldım (yani minecraft.net). Ama hala bekliyorum. Birileri bana yardım edebilir mi? Aç.
  19. ImexI

Benimki en iyisiydi bence...
  20. ImexI

Araştır biraz. Are takısını getirmek zorunda değilsin. You are can demiyoruz olumluda. You can diyoruz. O yüzden can you olur.Araştır biraz. Are takısını getirmek zorunda değilsin. You are can demiyoruz olumluda. You can diyoruz. O yüzden can you olur. Bu arada devrik cümle gibi oluypr B3...
  21. ImexI

I buy olmaz çünkü buy geçmiş zaman değildir. Bought olur. Are you can ne? Can you help me? olacak...
  22. ImexI

Yabancılarla konuşuyorum her gün ve onlar "still"'i sona ekliyorlar.
  23. ImexI

I bought an account 7 days ago on offical Minecraft site (so minecraft.net). But i'm waitin' it still. Can someone help me? 7 gün önce orijinal Minecraft sitesi üzerinden bir hesap aldım (yani minecraft.net). Ama hala bekliyorum. Birileri bana yardım edebilir mi?
  24. ImexI

SkyBlock'un Yeni Çağı: Quartz Block

Teşekkürler...Bazı arkadaşlarda hata olmuş. Komut Bloklarının üzerinde doğuyorlarmış. Başkalarında olmuyormuş, ben de denedim ancak olanlar lütfen bu komutu yazsınlar: /tp @p -50 5 1053
  25. ImexI

SkyBlock'un Yeni Çağı: Quartz Block

Bu senin düşüncen... Dünyada başka SkyBlock haritası yok böyle ve iddiamız bu yönde...