Seçim sizin,Hangisi daha iyi?

En iyi ve uygun Dilekçe kimin?

• ImexI

Kullanılan: 9 37.5%
  • B35T14

Kullanılan: 5 20.8%
  • MineKing07

Kullanılan: 1 4.2%
  • Camon32

Kullanılan: 2 8.3%
  • Kaan697

Kullanılan: 7 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@BerkayS00 Arkadaşımız 7 gün önce minecraft.net'ten premium almış ancak hala hesabı Premium değilmiş. Bunun üzerine bir konu açmıştı ve açtığı konuda ise İngilizce bir dilekçe göndermek için yardım istemişti. Bizde dilekçe yazdık ancak Berkay arkadaşımız hangisini göndereceğine emin değil ve bizde hangimizin dilekçesi daha iyi diye karar veremiyoruz bu yüzden bu konuyu açıyoruz ve seçimi sizlere sunuyoruz. Hangimizin yazdığı dilekçe daha iyi ve berkay hangisini göndermeli sizce?

Dilekçe - 1 - @ImexI
I bought an account 7 days ago on offical Minecraft site (so minecraft.net). But i'm waitin' still. Can someone help me?
7 gün önce orijinal Minecraft sitesi üzerinden bir hesap aldım (yani minecraft.net). Ama hala bekliyorum. Birileri bana yardım edebilir mi?

Dilekçe - 2 - @B35T14
I upgraded my account to premium 7 days ago. My money is taken already. But my account still not a premium. What ** i supposed to do? Please help me about this.
Yıldızlı yerde a-m harfleri bitişik yazılmıştır ancak sansür geliyor öyle yazınca.*
TR Tercümesi*
Ben hesabımı 7 gün önce premium'a yükselttim. Benim param çoktan alındı. Ama benim hesabım hala premium değil. Ne Yapmalıyım? Lütfen bana bu konuda yardım edin.

Dilekçe - 3 - @MineKing07
I bought Number of Mojang Minecraft premium account with a credit card, but I did not come to me still a premium account was 7 days of supply would need to be made on this issue. - GoogleTranstale

Dilekçe - 4 - @Camon32
I bought a minecraft account at minecraft.net. I buy with my credit card. But my minecraft account is not premium. Can you help me ?

Dilekçe - 5 - @Kaan697

I bought a premium account from your official site, minecraft.net. But I haven't received it yet. Could you tell me what can I do about that?

Seçim sizin. Sizce hangisi daha iyi? Oy verin ve oylama sonucu hangimizinkisinin daha iyi olduğunu görelim.

Son düzenleme:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin dilekçede 7 days ago yu simple present cümlede kullanmışsın. Ago kullanırsan upgrade değil upgraded olmalı
Düzeltiyorum my fault :(
Edit - Dilekçenizin düzeltilmesini istediğiniz yeri belirtip yazınız düzeltirim*

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dördüncüsü hiç olmaz, üçüncüsü de olmaz, bir olur da olmaz.
Seninki de olmaz Bestiya.

Kaanın'ki. Beşinci.

ImexI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uprage demedim zaten. Ayrıca bought da buy'ın geçmiş zaman hali. Senin dediğinle aynı şey oluyor yani.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ImexI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EDİT: Başkasına demişsin...

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence 1.
I bought an account 7 days ago on offical Minecraft site (minecraft.net). But i'm still waitin'. Can someone help me?

Birkaç değişiklik yaptım güzel bir cümle haline geldi bence bunu kullan...

ImexI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben veya Kaan... İkimizinki de oluyor.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
I bought an account 7 days ago and system taked the money; but ı can't get it. Please help me.
¯\_|* ! *|_/¯[DOUBLEPOST=1434986947,1434986788][/DOUBLEPOST]4. ile 3.ü sorunu anlatmıyo 1. si ise paranın gittiğini anlatmamış
Oyum @B35T14 ve @Kaan697

ImexI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Take'in zamanı nerede? Ve İngilizce'de "ı" harfi kullanılmaz. "i" kullanılır.

Zoriandu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha buradakiler İngilizce profesörü olmuş ben kaçıyorum baybay