Arama sonuçlarınız

1. Ufuk77

[Play.ExterCraft.TK] 1.8.x Spigot / Tabela Ench / Açık Arttırma / Trade / At Çağırma / YENİ AÇILDI !

Exter Gaming Sunucu Sahipleri olarak 5 Yılık Tecrübe ile karşınızda bulunuyoruz. İkimizde 18 Yaşımızdayız. 13 Yaşımızda Metin2 ile başladık Server Hizmeti vermeye. Başarılı olduk, Başarısız olduk. birçok şey yaşadık. 13 Yaşında birçok çocuğun deneyemeyeceği şeyleri başardık. Cs 1.6'da...
  2. Ufuk77

[ExterCraft][1.8.x Spigot] Açılış: "3 Haziran Cuma Saat 20:00" Kaliteli ! Güvenilir !

Konu silinsin Yeni Konu Açacağım.
  3. Ufuk77

Exter Gaming İşini Ciddiye Alanlar Baksın!

Exter Gaming Ailesi Olarak şu anda Cs:GO Alanında Hizmet vermekteyiz. Ama kurulduğumuz ilk günden beri vizyonumuz bir oyunlar zinciri kurararak hizmet vermekti bizde her geçen gün bu yolda ilerlemeye devam ediyor ve ediyoruz. Bu Gün itibari ile hedeflediğimiz "Geniş Klan" Kavramına varabildik...
  4. Ufuk77

[Exter Gaming] Pluginer v.s Alım -> İşini ciddiye alacaklar baksın.

Merhaba Arkadaşlar Biz Exter Gaming Ailesi olarak 2 aydır Cs:GO Aleminde Kendimizi Hızla Geliştirme ve büyütmekteyiz. 2 ayda nerdeyse 75 kişilik toplantıda anlık online sayıya vardık. ve aynı zamanda türkiyede en iyi 5. Cs:GO JailBreak Serveriyiz. İşimizi ciddiye alır ve ona göre hareket ederiz...
  5. Ufuk77

[1.7.x] [LAPİS] [Ts3] [Boss] [OX] [HungerGames] [KafaDüşürme] [64 Kişilik]

IP: Play.Extercraft.tk Sürüm: 1.7.x Slot Sınırı: 64 Kişi Web Sitesi: ExterCraft.tk [Yapım Aşamasında] Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/ExterCraft [VIP Çekilişi Vardır.] Ts3 Adresi: ExterCraft.ts3speak.com [Desteği Buradan Vermekteyiz] AÇILIŞA ÖZEL +7-10 +15 VE+20 DE BİR ÇOK EVENT...
  6. Ufuk77

ALIM: Serverime Reklamcı Arıyorum!

Faction Serverime Reklamcı arıyorum. Reklamcı olmak istiyenler benle iletişime geçsin en iyi reklamcıyı ise Rehber yapacağız İletişim: Skype: ufuk3399
  7. Ufuk77

Serverime Çok iyi Bir kaç tane Reklamcı Arıyorum!

Serverime bir kaç adet reklamcı arıyorum. En iyi çalıştığını gördüğüm kişiyi rehberliğe yükselteceğim ancak reklamcı diye kabul ettiğim kişiler reklamcı tagı ile oyunlarına devam edebilecekler emekleri yenilmeyecek... Reklamcı tagının playerden fazla farkı yok onu söylüyeyim. Acil gerekiyor...
  8. Ufuk77

Minecraft Serverime Acil Pluginden çok iyi anlayan biri lazım!

Minecraft Batihosttan sunucu aldım biz yapabildiğimiz kadar bug ve hile fixledik ancak hala bug ve hile var diyolar Pluginlerden ve fixlemeden hilelerden çok iyi anlayan biri lazım. Yardım eden ve sorunları çözebilen kişi yardımına göre yetkilendirilecektir... Skype: ufuk3399
  9. Ufuk77

|1.7.x||BOSS|Builder Event|Ts3||Pet||HungarGames|OX|Spleef|KafaDüşürme|PvP||Dragon Travel|Open Beta|

SERVERİMİZ YENİ AÇILDI! SERVERİMİZDE AÇILIŞA ÖZEL BOL BOL EVENT YAPILACAKTIR! ->64 Kişilik Oyuncu kapasitemiz Bulunmaktadır. ->Ekonomi Lapis Üzerinden İlerlemektedir! ->/Kit Baslangıç ile size Demir Set Verilmektedir! ->Spawn'dan Başlamak üzere, EXTEREME Dolu Bir Oyun Sizi Bekliyor...
  10. Ufuk77

Alpha Testi için Hamachi Üzerinden Kurulu Serverime Oyuncu arıyorum!

Server İsmi: ExterCraft Reklamdan Pluginden ve builderlik gibi konulardan anlayan (profesyonelliğe gerek yok yardımcı olsunlar yeter), arkadaşlar Başta olmak üzere Alpha Oyuncuları arıyoruz. İyi günler Arkadaşlar Bir Proje ile kendini Sürekli Geliştirecek ve yenileyecek bir server kuruyoruz...
  11. Ufuk77

Alpha Testi için Hamachi Üzerinden Kurulu Serverime Oyuncu arıyorum!

Server İsmi: ExterCraft Reklamdan Pluginden ve builderlik gibi konulardan anlayan (profesyonelliğe gerek yok yardımcı olsunlar yeter), arkadaşlar Başta olmak üzere Alpha Oyuncuları arıyoruz. İyi günler Arkadaşlar Bir Proje ile kendini Sürekli Geliştirecek ve yenileyecek bir server kuruyoruz...