Arama sonuçlarınız

1. ibrahimipek34

Minecraft Websitemiz Açılmıştır !!! www.miencraftsohbet.hol.es

Link: http://http://minecraftsohbet.hol.es/home.html İnternet Sitemiz Açılmıştır Minecraft Hakkında Canlı Hosbet Yaparken Site Üzerinden Radyo Dinleyebiliyorsunuz !!!
  2. ibrahimipek34

Pluginer Aranır (Survival Games'den Anlayan) !!! Skype: ibrahimipek.34 (Yaş: 12-13)

Merhaba Hunger Games (Survival Games) Server'ı Açmak İstiyoruz Ama Arakadaşımın Pluginlerden Anladığını Düşünmüyorum Spawnı Hazır, Youtube'da BayCILGIN ile Konuşup Ondan Reklam Aldım, Oyun Mapleri (SG 4, Breeze İsland vb.) Hazır. (NOT: 13 Yaşındayım Kendi Yaş Grubuma Hitaben Bu Gönderiyi...
  3. ibrahimipek34

Pluginer Aranır (Survival Games'den Anlayan) !!! Skype: ibrahimipek.34

Saol Yazdığım Şeyler İçin Özür Dilerim Ve Rapor Ettiğim İçin :( :( :(
  4. ibrahimipek34

Bak Sanırım Kızsın Ve Seni Uyardım Benden Büyük Olabilirsin Ama İsmetRG Gibi Bazı Youtuberlarda Benim Söylediklerimi Söylemeketen Bıktı Sanırım Erkekte Olabilirsin Profil Fotoğrafında Kız Resmi Olabilir Bak Büyüğümsün Ve Ben Sana bir şey Demedim Ve Ben Kendi Yaş Ortalamama Hitaben Yazdım O Gönderiyi.
  5. ibrahimipek34

Pluginer Aranır (Survival Games'den Anlayan) !!! Skype: ibrahimipek.34 (Yaş: 12-13)

Merhaba Hunger Games (Survival Games) Server'ı Açmak İstiyoruz Ama Arakadaşımın Pluginlerden Anladığını Düşünmüyorum Spawnı Hazır, Youtube'da BayCILGIN ile Konuşup Ondan Reklam Aldım, Oyun Mapleri (SG 4, Breeze İsland vb.) Hazır. (NOT: 13 Yaşındayım Kendi Yaş Grubuma Hitap Ediyorum) Benim...
  6. ibrahimipek34

Arkadaşın Skype'ını Atarmısın. Saol Bu Arada Benimle Alay Etmeden Düzgün Cevap Yazdığın İçin :)
  7. ibrahimipek34

Yaw Ben Kendi Yaş Grubuma Hitap Ediyorum Size Noluyo saol :D
  8. ibrahimipek34

her şey Tamam Ama Pluginer Eksik. Sadece Pluginer Lazım Lütfen :D
  9. ibrahimipek34

Pluginer Aranır Skype: ibrahimipek.34 !!!

Pluginer Aranır Skype: ibrahimipek.34 !!!
  10. ibrahimipek34

Merhaba Hunger Games (Survival Games) Server'ı Açmak İstiyoruz Ama Arakadaşımın Pluginlerden Anladığını Düşünmüyorum Spawnı Hazır, Youtube'da BayCILGIN ile Konuşup Ondan Reklam Aldım, Oyun Mapleri (SG 4, Breeze İsland vb.) Hazır. (NOT: 13 Yaşındayım Kendi Yaş Grubuma Hitap Ediyorum) Benim...