Arama sonuçlarınız

1. S

Hdd Problemi

Konu hakkında sadece bilen kişiler post atarsa sevinirim. Bilgisayarımda seagate 500 gb'lik bir sabit disk ile samsung 80 gb'lik sabit disk bulunmakta. Dahili olarak bir de dwd row mevcut(raw row falan yazılımını bilmiyorum anladınız siz :) Bilgisayarımı dün gece kapattım ve bu gün açtığım zaman...
  2. S

Steam Topluluk Pazarı

Merhabalar. Az önce CS:GO'da Rekabetçi oynarken Gamma Case adlı bir item düşürdüm. Pazar fiyatı 13 tl civarı imiş, satışa koymak istedim. steam Guard etkin, telefon doğrulaması mevcut. Satmaya çalıştığımda aşağıda belirttiğim hatayı almaktayım. Bekledikçe pazar fiyatı düşüyor, yapabileceğim...
  3. S

Forum minecraft Antalya Buluşması

@Burak00756 ile forum'da tanıştık, o kadar cs maceralarından sonra buluştuk. Ve buluşmadan kareler :) Sağdaki benim, suluk efsane durmuş ona yorum yok :) http://i.hizliresim.com/l1EQQk.png
  4. S

HurtWorld Sunucu Yönetimi

HurtWorld pluginleri hakkında bilgili olan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirse sevinirim. Skype: guneyfener
  5. S

Nitrado problem

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi nitradoda bir sorunum var. Arkadaşa paneli verdim, bilmeden kurcalamış etmiş, ne yaptığını hatırlamıyor. Paneldeki dosyalara falan dokunmamış da panelde birşeylerin içine etmiş. Sunucu hiçbir türlü açılmıyor, başlatıldı diyor giremiyoruz. Cpu-ram...
  6. S

Power Supply Bağırması (içeri)

Merhaba arkadaşlar. Önceden kullandığım eski masaüstümde de bu sorun vardı, yandığından dolayı power supply falan değişmişti. Değişen power supply'da da aynı ses çıkmıştı, sonradan yeni sistem toplamıştım gene aynı sorun var. Soruna gelecek olursam bilgisayar açılırken bilgisayarın power...
  7. S

Minecraft FPS-Performans arttırmak.

Başka bir konuya yazdığım cevabı yapıştırdım, işinizi görmesi temennisiyle... 1) Orijinal minecraft'ın varsa ram verebilirsiniz. 2) Görev yöneticisinden Java'ya öncelik verebilirsiniz. 3) Kullanmadığın mod, texture pack vs. şeyleri silmelisiniz. 4) Görüş mesafesi başta olmak üzere bazı ayarları...
  8. S

Sunucudan atıyor...

Merhaba arkadaşlar, bir oynadığım sunucu var. İsim vermeyeyim, daha doğru olur. Hub bir sunucu ve lobide şifremi yazıp faction'a geçtiğimde şu hata ile sunucudan atıyor, yardımlarınızı bekliyorum.
  9. S

Yeni bir sunucudan beklentileriniz.

Merhaba arkadaşlar. Beni fazla tanıyan kişi olacağını sanmıyorum, guneyfener ben. Önceden oynadığım bütün sunucularda yetkililer para karşılığı karakterini bile satacak kadar düşüktü ve ben de sağlam bir sunucu açacağım. Öyle ki adalet konusunda hiçbir sunucu karşımızda rakip olamayacak. Faction...
  10. S

Windows 10 arama menüsü hatası

Merhabalar. Windows 10'u uzun süredir kullanıyorum, format atmam gerekti. Attıktan sonra ses driverleri çakıştığından biraz problem çıkardı, onu zar zor çözdüm ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Ta ki 1.5 ay kadar önce arama menüsü çalışmayana kadar. Formatlayamam, ses driverlerini zor...
  11. S

Crash...

Çok dandik bir sistemle giriyorum, aygıt yöneticisi ekran kartını bile görmüyor :p Şöyle bir hata verdi de ilgilenirseniz sevinirim... ---- Minecraft Crash Report ---- // This is a token for 1 free hug. Redeem at your nearest Mojangsta: [--HUG--] Time: 02.02.2016 00:13 Description: Initializing...
  12. S

Format

Merhabalar ablamın Asus K555L model laptopunun içindeki format cdsinden başka bilgisayara format atmaya çalıştığımda The drivers in this disk are not compatible with your hardware. hatasını alıyorum. Bilgisayarı cd üzerinden açmaya çalıştığımda Bootmgr eksik yeniden başlat ctrl+alt+del hatası...
  13. S

Web tarayıcı problemi

Arkadaşlar Google Chrome adlı tarayıcıyı kullanmaktayım. Bir programdan virüs bulaştı sanırım bilmiyorum açılış sayfam http://i.hizliresim.com/JklZOJ.png Bu sayfa açılırken başka bir sayfaya daha aktarıp facebook.com'u açıyor. Bazı sayfalarda (agar.io, forum.minecraftturk...) bir seçeneğe...
  14. S

Web tarayıcı problemi

Arkadaşlar Google Chrome adlı tarayıcıyı kullanmaktayım. Bir programdan virüs bulaştı sanırım bilmiyorum açılış sayfam http://i.hizliresim.com/JklZOJ.png Bu sayfa açılırken başka bir sayfaya daha aktarıp facebook.com'u açıyor. Bazı sayfalarda (agar.io, forum.minecraftturk...) bir seçeneğe...