Arama sonuçlarınız

1. TheDeadWin

[PayPal] E-Cüzdan'daki Para

Merhabalar Sorularım Olucak; 1- Ben paypaldaki e cüzdan daki parayi bir kredi kartina aktarabilirmiyim ? 2-Birde bu e cüzdan daki parayı ininal karta aktarabilme, yükleyebilme varmı ? Minecraft premium alicaktim fakat e cüzdan daki parayla satın alınmıyor kredi kartı vs şeyler istiyor...
  2. TheDeadWin

Minecraft FPS

Merhaba değerli forum üyeleri ben minecraftta nasıl FPS Yükselteceğim ayarlardan falan optifine ile giriyorum. Iyi forumlar
  3. TheDeadWin

Minecraft Premium Alma Yardım

Oncelikle herkeze merhabalar. Ben minecraft.net den premium alıcam fakat paypal yolu ile almak istiyorum ve kredi kartım yok ama paypal hesabımda e-cuzdan da 70 TL var ben satın almaya kalmışsam kredi kartı bilgileri istemeden ve olmadan direk paypaldaki e-cüzdandaki parayla alabilirmiyim...
  4. TheDeadWin

Phoenixtr REZİLLİGİ OYNAMAYIN OYNATTIRMAYIN

Arkadaşlar bu Phoenixtr adlı sunucu başka sunucularda reklam yapıyor çok emek hırsızlığı yapıyorlar bu sunucuda oynamanızı tavsiye etmem İyi forumlar... Arkadaşlar admin bunu görünce dediği cevaba bakın birde siz karar verin yazıklar olsun!
  5. TheDeadWin

[İSTEK ] Hergün saat 15:00 da Belirli Komutu Yazdırma

Merhaba ben otomatik Event sistemi eklemeyi düşünüyorum şimdiki sunucuların çoğu bu sistemi kullanıyor fakat ben yapamıyorum.Bir otomatik event sistemi var fakat o komutu sadece sen yazdığında işleve giriyor serverim de yetkili olmasa dahil event olmasını istiyorum hergün saat 15:00 da /Event...
  6. TheDeadWin

KONU KAPANABİLİR TEŞEKKÜRLER...

KONU KAPANABİLİR TEŞEKKÜRLER..