Arama sonuçlarınız

1. _EmreEge_

Windows 8.1 Pro Driver_Power_State_Failure Mavi Ekran Hatası

Merhaba arkadaşlar ben Emre. sistemim 10-12 gün önce bir anda çöktü. Şu an bilgisayarı rahat kullanıyorum ama bana oyun oynamamı soğutturdu. Sistemim bir anda mavi ekran verdi. Nasıl bilmiyorum ama odadan geçici bir süreliğine ayrılmıştım ve de odama girdiğimde bir baktım mavi ekranda ''Kişisel...
  2. _EmreEge_

Videoya Filigran Nasıl Eklenir ?/Emre Ege

Merhaba Arkadaşlar Ben Emre Ve çekmiş olduğum video olan 'Videoya Filigran Nasıl Eklenir'' Onu Anlattım. Eğer Hoşnut olduysanız kanalıma abone olup beğenmeyi...
  3. _EmreEge_

Camtasia Studio 8 Çok Yüksek Derecede Dıııttt sesi

Arkadaşlar bu hiç olmazdı nedense bir video editleyeceğim arkaplanınada müzik ekliyorum bu sırada Camtasia programında ayarlama yapıyom ancak videoyu yapım aşaması zerinde yani ayarlarken deneme üzerinde yaptığımda aşırı derecede dıttttttt sesi geliyor çektiğim videoyu normal olarak açtığımda...
  4. _EmreEge_

Skypede Bilinmeyen Şahız ? (Yanlış anlaşılma bir şey Yok !,!)

Arkadaşlar beni skypede granaus2 adlı biri eklemeye çalışmış bende kabul etmedim hatta direk engelledim hayatımda adı böyle olan biri bilmiyorum ben skypede zaten böyle biri bilmedim arkadaşlar skypeye bir tuhaflık oluyor babamın skypesinede baktığımda başka bir yabancı eklemiş ? Noluyor şu...
  5. _EmreEge_

Windows 8.1 Pro Kapanışta Yeşil Ekran

Arkadaşlar 8.1 e geçtim sorunsuz updatede Yaptım gerekli programlar yüklü gayet iyi.Şimdi şöyle sorun var: Hatırlıyormusunuz KaptanHero Adlı hesabımda Ekran Çökme+İğrenç ses adlı bir konum vardı şimdi bilgisayarı kapatıyorum ve şöyle bir özelliğide var çok hızlı kapanıyor. Şimdi bilgisayarı...
  6. _EmreEge_

Format Attırsammı ?

Arkadaşlar Bu Ay bilgisayarıma format attırıyımmı diye düşünüyorumda İşte Bazı nedenleri -Bilgisayarı başlatınca bazı Programların sağ alttaki görev çubuğunda gözükmeyip otomatik çalışmıyor tekrar bilgisayarı çalıştığında otomatik başlıyolar gene ;-; -Windows 7 den Bııktım Artık biraz sürümü...
  7. _EmreEge_

Skript Konusunda Yardım Edermisiniz ?

Arkadaşlar Skript hakkında hiçbir bilgim yok yeni yükledim ve şunları öğrendim ? Skript Yaparken ''scripts' adlı dosyadaki ''-'' işaretlerinin silinmesi tavsiye edilirmiş bende sildim -Skript Yüklerken veya yaparken herzaman Uzantısı .sk olacak Sonrada yenileyecekmişiz yani reload fakat...
  8. _EmreEge_

Windows Teması Kendi kendine değişip düzeldi !!

Arkadaşlar Bilgisayarı annemden alırken bianda ekran gitti ve bi baktım resmen Windows 7 nin teması Home Basic olmuş çok telaşlandım çözümünü aramaya çalıştım ve bi anda ekran gitti ve bu seferde düzeldi neden böyle olmuş olabilir oysa bir programda açmadım ? Temayı bozan neden oldu ?. Yemek...
  9. _EmreEge_

Tapatalkta Yorumun Altın'da Reklam ?

Arkadaşlar tapatalkta bi başka forumda yorumun altına baktığım zaman Reklam Çıkmış yorumla reklamı karşılaştırdım alakası yok reklam gibi gözüküyor normalmidir ? Yemek Yapmaya Çalışıyor.
  10. _EmreEge_

Eset Ve Realtek Studio HD Açılmıyor. |Başlangıçta|

Arkadaşlar başlangıçta Eset ve Realtek Studio HD otomatik olarak açılmıyor. Msconfige bakıyom hepsinde tek var neden böyle sağ alttaki simgelerde gözükmesi Lazım ???. Ne yapabilirim Yemek Yapmaya Çalışıyor.
  11. _EmreEge_

Pingten Korunma Hakkında Bir Soru

Arkadaşlar Ben Özellikle En iyi antivirüsler Arasında olan Eseti Kullanıyorum ve onların desteğiyle konuşmuştum. Kendilerinin Ddos Veya diğer ağ saldırılarına karşı Olan Özellikleri var. Fakat ben bu aralar Ping saldırıları yapmalarından Korkuyorum Esette Ağ Bölümü'nde Üç şey var Not: Esetin...
  12. _EmreEge_

Bilgisayar Başlangıçta Bile bazen çöküyor

Arkadaşlar bugün bilgisayarı yeni açtım bilgisayarı 2 gündür açmıyorum. (Yada 1). Ama daha bilgsayarı yeni açıyorum video izliyom bilgisayar ekranı Donuyor dırrrrrrr sesi geliyor önüme mavi ekran geliyor Dump Kayıtları hemen oluşuyor ve bilgisayar resim alamadan kapanıyor Psikolojim Bozuluyor...
  13. _EmreEge_

Yeni Mouse alacam ama hangisi (Karar Verildi) !!

Arkadaşlar bu ikisi arasından hangisini alırsam daha iyi olur ? 1 2 Yemek Yapmaya Çalışıyor.
  14. _EmreEge_

Tapatalkta resimler gözükmüyor

Arkadaşlar bazı resimler tapatalkta gözükmüyor ne yapmam lazım Yemek Yapmaya Çalışıyor.
  15. _EmreEge_

her şey Root İstiyor Bune Yaw

Arkadaşlar android telefonum var her indireceğim uygulama Root istiyor ya rootsuz olsa nolucak zaten nasıl Root atılır bilmiyom. Root Atıncada noolur bilmiyom Root nasıl atılır internette araştırdım izledim ama pek anlayamadım biri bana şu Rootu anlatsın yaw. Tok Bir Şekilde Gönderdi.
  16. _EmreEge_

American Megatrends ?

Arkadaşlar bilgisayarda video izlerken bir anda ekran çöktü ve odamın elektrikleri kesildi sonra önüme bi baktım solda üçgeni olan American Megatredns diye bir ekran ! Bilgisayar resmen BİOS ekranına geldi kapattım açtım sonra düzeldi İnternette araştırdım ekranı biosu üreten bir şirketmiş...
  17. _EmreEge_

Modemi Resetlemeyi Düşünüyom.

Arkadaşlar modemi resetlemeyi düşünüyom fakat resetlenince eler değişyio ıp değişiyor onu biliyom başka ? internetteki bütün hesap kayıtlarım siliniyormu ? neler oluyor ? çünkü bu konuda bilgilerim 0 tekrar önceki gibi modem adını ayarlamam ve şifreyi ayarlamam lazımmı ?
  18. _EmreEge_

Pişman Oldum Girdiğime Ya

Arkadaşlar bugün bir PvP serverine girdim bi adamda girmiş. Adam bana bir Şey söylicekti Yanıma geldiki hemen başka bir adam daha geldi lanet olsun ! adam bizim tema oldugumuzu zannetti ve resim Aldı. Ya pişman oldum yaa Serverde Team olmakta yasaktı. Şimdi ben ne yapıcam Çaresiz kaldım hiç...
  19. _EmreEge_

Kafayı Yiycem Yardım Edin !! Minecraft PE

Arkadaşlar şimdi pe oynayanlar bilir penin en vazgeçilmez serveri Lbsg.net tir Ama bu olaydan sonra içim hiç ama hiçç rahat değil şu an bu fotoğrafta gördüğünüz bu v/e/l/e/t ben değilim. Şimdi bu server okadar ünlüki bir hesap Uygulaması var Bunun adıda LifeBoat+. Şimdi Ben bu uygulamayı...