Arama sonuçlarınız

1. I

SK !

Adam Öldürünce 1 tane diamond gelcek o diamondun adı Kredi Olcak Yapabilirmisiniz ?
  2. I

SK İSTEK !

MERHABA ARKADAŞLAR /Kılıç Yazınca Envanterimizdeki 30 Elmasımız Gidicek 1 Tane Elmas Kılıç Vericek ama Elmasımız Olmayınca Vermicek Bize Hiç Bişe ACİL Yardım Edermisiniz ?
  3. I

SK İSTEK !

MERHABA ARKADAŞLAR /Kılıç Yazınca Envanterimizdeki 30 Elmasımız Gidicek 1 Tane Elmas Kılıç Vericek ama Elmasımız Olmayınca Vermicek Bize Hiç Bişe ACİL Yardım Edermisiniz ?
  4. I

HanelerMC Rezilliği.

Merhaba Arkadaşlar Daha Demin Bir Olay Oldu HanelerMC nin Kurucusuyla Çağrıya gittim bu arada skripterim bütün yazdığım skriptlerimi verdim onlara onlar ise Böyle İnsanlara Güven Olmaz Arkadaşlar Keşke Güvenmeseymişim Paylaşmadığım Skriptleri Verdim Onlara Onlarda Bunu Yaptılar #HIRSIZLAR!
  5. I

[SK] Fikir İstiyorum hemde İstekleriniz ?

Merhaba arkadaşlar, Bu konuda skript fikirleri Ve skript isteklerinizi yazıcakısınız Dalga geçmeyin lütfen.
  6. I

./spawn ve ./setspawn Yazma Sorunu Acil Yardım..

merhaba arkadaşlar gene bir sorunla karşınızdayım, kusura bakmayın, ./spawn ve ./setspawn Yazınca null diye bir mesaj geliyor chat'e Skypem : atakanulukan.mrj Fotoğraflar :
  7. I

Groupmanager - içeri gel

merhaba arkadaşlar, serverimde groupmanagerde istemediğim bir şey oluyor. daha ayrıntılı bilgi için skypem: atakanulukan.mrj Acil eklerseniz Sevinirim. fotoğraflar :
  8. I

chest açtıktan sonra itemin üzerine gelince 2 tane lore nasıl yazıcaz

merhaba arkadaşlar bugün sizden bir yardım isticem. kod: format slot 1 of player with diamond sword named "&c&lKill Aura" with lore "&7Kill Aura" to close then run [make player execute command "*a**c"] ben bu kodda 2 tane lore eklemek istiyorum yardım ederseniz sevinirim.
  9. I

- CMC - | - Tam Tamına Emek - | - Hile Koruması - | - Lagsız Bir Oyun Keyfi - | - ALIMLAR - |

Merhaba forum üyeleri, Biz CMC ekibi olarak sizlere kaliteli bir sunucu kaliteli bir oyun tadı yaşatmak için sunucumuzu açtık.Sunucumuzda Lag , Bug , Bulunmaz . Sunucumuzu beğeniceğinizi düşünüyorum...
  10. I

WG Yardım!

merhaba arkadaşlar, bana serverimde wglerde yardım edecek birisi arıyorum mesela viphammadde wgsinde yardım edecek birisini arıyorum yardım edecek birisi varsa skype : atakanulukan.mrj eklesinler eklerseniz ve yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim.
  11. I

Oyuna ilk girişte grup seçimi

arkadaşlar, adam oyuna ilk girdiğinde karşısına menü açılcak yani sanal chest açılcak ben group managerden grouplar ayarlıcam onların birisini seçicekler ve o olucaklar ama sadece oyuna ilk girdiğinde olsun 2 . ve 3. girişlerinde o sanal chest gözükmesin istiyorum yani sadece adam oyuna ilk...
  12. I

[SK] | Youtube ! | | GİR İÇERİ BAK | | V1.0 | | KALİTELİ SK |

YOUTUBER SKRİPT! ------------ Merhaba Arkadaşlar , Bu Skripim Youtuber Skripti. Bu Skriptte Serverinizde Olan Youtuberlerin Youtube Kanallarının Linkini Buraya Koyabilirsiniz. ------------- V2.0 'de Gelecekler . V2.0 'de Eşyaya Tıkladığımızda Anında Siteye Aktarıcak Yani Ben Sadece Bunu Düşündüm...
  13. I

[SK] | | | İsteklerinizi Yazın! | | |

Merhaba Arkadaşlar , Bu Konuda Skript İsteklerinizi Yazıcaksınız. Yani Yazarsanız Bende Sevinirim :) İsteklerinizi Yazmanızı Bekliyorum. :) :P
  14. I

[SK] Yardım! | ACİL!?!?! |

Merhaba Arkadaşlar , Bir Yardıma İhtiyacım Var. bakın şimdi ben paper yaptım yani kod : give 1 paper named "&6LAPIS_CEKI" to player böyle buna on rightclick with paper: yaptım ama bu her paper e sağ tıkladğında oluyor ben sadece onda olmasını istiyorum nolucak ? kodunu bulamadım
  15. I

[SK] Ekip Arıyoum ? | İçeriGel :) | Oku! :) ? | Katılmakİsteyenler! ? ! ||

Merhaba Arkadaşlar , Güzel Bir Ekip Arıyorum , (özenti demezseniz sevinirim.) Ekibime Katılmak İsteyenler İçin Şartlar ; - 13 Yaş ve Büyükler. - Skype Şart - Mikrofon Şart - Skript Bilmesi Şart! :) Katılmak İsteyenler ; Skype : atakanulukan.mrj Ekleyebilirler.
  16. I

- MNC - | - 1VS1 - | - HİLE VE MAKRO KORUMASI - | - TURNUVA - | - ALIMLAR -

Merhaba forum üyeleri, Biz MNC ekibi olarak sizlere kaliteli bir sunucu kaliteli bir oyun tadı yaşatmak için sunucumuzu açtık.Sunucumuzda Lag , Bug , Bulunmaz . Sunucumuzu beğeniceğinizi düşünüyorum. Eskiden HayatPvP Serverimiz Vardı , Bir Sorunlardan Dolayı Kapatmıştık Ve Artık Kapanma Riski...
  17. I

[Skript] {TROLLMENUSU} iAtakanHD Herkezi Trolleyin!

------------------------- Merhaba Arkadaşlar, Skript Paylaşmıyordum Troll Skript i Yapıyım Dedim. Bu Skriptin Menüsü Yetkililere Göre Tasarlanmıştır. Menüye /troll Yazarak Ulaşabilirsiniz. ------------------------- Hastebin linki : http://hastebin.com/oqohopuqej.vbs -------------------------...
  18. I

Konu Kapansın Bug Oldu

Konu Kapansın Bug Oldu
  19. I

Konu Kapansın Bug Oldu

Konu Kapansın Bug Oldu
  20. I

Konu Kapansın Bug Oldu

Konu Kapansın Bug Oldu
  21. I

[SK] Istekeriniz.!

Merhaba arkadaslar , Istek skriptlerinizi soylerseniz sevinirim Dalga , trolluk yapmayınız. Skript yazmayı sevdigimden dolayı istek skript yaptım.
  22. I

[SK] Yardım!

Merhaba arkadaşlar , sizden bir istediğim kod var komuru /bin olucak /bin nick yazıcaz. adam /bin player yazınca o adamın üstüne binicek shifte basıncada inicek bu kod neydi acaba ?
  23. I

[SK] Oyuncu Menüsü! V1.0 Skript By iAtakanHD Yetkililere Özel Tasarlanmış!

-------------------------------------------------------------- Merhabalar Arkadaşlar, Bugünlerde Skript Paylaşıyorum , Aslında Bazı Yaptıklarımı Paylaşmıyorum. Bu Skriptim Yetkililere Göre Tasarlanmış Bir Skript. -------------------------------------------------------------- Ana Menüye /om...
  24. I

[SK] LobiSistemi! V1.0 Skript BY iAtakanHD!

--------------------------------------------------------------- Merhabalar, Küçük Bir Skript Olabilir. Lobi Sistemi Skripti Yazayım Dedim. Varmı Bilmiyorum! --------------------------------------------------------------- http://hastebin.com/ayahodihuq.vhdl Skript KODU: #Skript By iAtakanHD...
  25. I

[SK] GörevSkripti - V1.0 - ByVandetta İsteği Üzerine Yapılan Skript.!

Merhaba Arkadaşlar, _____________________ #ByVandetta İsteği Üzerine Yaptığım , Skripti Tanıtıcam. Gerekenler ? --------------------------- SkQuery Gerektirir. ---------------------------- Komutlar : -- /gorevler Yazarak Gorev Sekmesine Ulaşabilirsiniz. -----------------------------...