Arama sonuçlarınız

1. skyenes007

Bedava-Sitem'e Giriyor mu ???

Arkadaşlar ben bugün bir kerecik de olsa bedava-sitem.com'a giriş yapıp diğer insanların yaptığı sitelerini paylaştığı foruma girem dedim ama hiçbirşey yapmadığım halde "429 Too Many Requests" hatası alıyorum. Too Many Requests'ın türkçesi çok fazla istek demekmiş. Yani bu DEV site Ddos filan mı...
  2. skyenes007

Küçük Bi Sıkıntı (Minecraft'ta)

Gençler zorlaya zorlaya *******'den bir MC hesabı aldım ve skini kız çıktı :(((( :pof: Değiştirmek isteyince de karşıma 3 adet soru veriyo geçmem için. Tahmin yeteneğim sıfır zaten acaba nası bişi koymuşlardır oraya :D Yardım edebilcek veya eğer mümkünse hacklemeyi öğretebilcek varsa söylesin...
  3. skyenes007

YouTube kanallarınız için Nickname'ler

Youtube kanalınızda oyun videoları çekenler için nicknameler... Bunu paylaşmamın nedeni oyunlarda bu nickleri kullanmanız. Bazı kişiler nick bulamamış. Bu yüzden bunu paylaşıyorum. Birleştirip daha düzgün nickler elde edebilirsiniz. (ANKETE OY VERİN !!!!) NİCKLER: Red Ego Final Virus Burn of...
  4. skyenes007

Sound Wave (Ses Dalgası) Nasıl Yapılır ? [RESİMLİ]

Herkese Merhaba.... Bugün aşağıda örneğini gördüğünüz ses dalgasının biraz daha basitini yapmayı göstereceğim. (Tabii ki de bunun düz olanını yapacağız) Adım Adım Anlatım : 1) İlk önce şarkımızı WMP (Windows Media Player)'da açıyoruz. Sağ tıklayıp Görsel Öğeler'den, Çubukları , oradan da...
  5. skyenes007

İntro Arkaplanları (Güncel)

Gençler, önceden biliyorsunuz intronun nasıl yapıldığıyla ilgili konu açmıştım ve sonradan düşündüm ki sadece konu açmak yetmiyor. Nasıl mı yetmiyor ? Çünkü bir kaç resim ve 1 Ton yazıyla ben yazdığımdan bir şey anlamadım. Ve aynı zamanda da program indir, müziği indir, kes, koy falan uzun...
  6. skyenes007

En Basitinden İntro Nasıl Yapılır ?

Gençler sıkılınca ara yaptığım şeylerden biri çok basit introlar ama bazen en basitinden gibi görünen intro zorlayabiliyor çünkü sadece background, müzik ve yazı tipi indirince Camtasia Studio 8 veya Mixcraft 7 yetersiz olabiliyor. Neyse ben geçeyim asıl konuya... :D İntro yapmak için ilk önce...