Arama sonuçlarınız

1. givecraft12

GİVECRAFT REBORN - Towny Geri Döndü! Büyüler, Gerçek Dünya ve Emek Towny İle Heyecana Hazır Olun!

GİF ESKİ İP DEĞİŞMİŞTİR! www.givecraft.org play.givecraft.org Haritamızı İnceleyin: - Sunucumuzun heyecan verici haritasını görmek için buraya tıklayarak interaktif haritamızı inceleyebilirsiniz! Hemen Katılın: - GİVECRAFT REBORN macerasına sen de katıl! IP adresimiz...
  2. givecraft12

GİVECRAFT - TOWNY | play.givecraft.xyz | BOSSLAR | GELİŞMİŞ SİSTEMLER | 29 ARALIKTA AÇILDI SEZON 1 AKTİF| SENDE ARAMIZA KATIL | WWW.GİVECRAFT.XYZ

birçok özelliğimizi bu konu anlatımına sığdıramadık, gerçekçi mevsimler, özel güçleri olan itemler (Vampir kılıcı uçma gem'i ve daha neler, neler yeterince kasılan herkes bu eşyaları alabilir) Sunucumuzun Gerçekçi dünyasıda özelleştirilmiştir, Volkanlar, adalar vs. gibi farklı yerler hazır ve...
  3. givecraft12

Givecraft - towny sunucumuz için her alanda yetkili alımı vardır!

GÜNCEL KARELER: GÜNCEL NOT: "Sunucu büyük ölçekte ilerleme katetmiştir, Spawn değişecektir ve yeni sistemler eklenecektir lakin şuanki towny sunucularında olan sistemin %90'nı eklenmiştir, farklı sistemler de eklenmiş olup test edilmektedir." Hakkımda: Merhabalar dostlarım ben Shafuq uzun...
  4. givecraft12

Yardım DiscordSRV hata loglarını nasıl düzeltirim?

DiscordSRV plugini kurdum sunucuma, token vs. her türlü yapılandırmayı yaptım. İzlediğim video veya kaynakların aynısını yaptım lakin sunucumda şöyle hatalar alıyorum: [23:19:06] [Server thread/ERROR]: [DiscordSRV] java.lang.reflect.InvocationTargetException [23:19:06] [Server thread/ERROR]...
  5. givecraft12

Givecraft, sunucu alımlarımız devam etmektedir kendine güveniyorsan şansını dene!

GÜNCEL KARELER: GÜNCEL NOT: "Sunucu büyük ölçekte ilerleme katetmiştir, Spawn değişecektir ve yeni sistemler eklenecektir lakin şuanki towny sunucularında olan sistemin %90'nı eklenmiştir, farklı sistemler de eklenmiş olup test edilmektedir." Hakkımda: Merhabalar dostlarım ben Shafuq uzun...
  6. givecraft12

Minecraft plugin paketi oluşturmada yardım lazım!

Merhaba forumdaşlarım! Eskiden sunucu işleriyle pek bir uğraşır ve iyi de dönüt alırdım; Eklenti paketleri, harita paketleri, birçok açtığım sunucu. (pek çoğu tuttu vs.) Şimdi yine girişmek istiyorum bu sunucu işlerine. Hem pandemi varken meşguliyet çıkar bize de, şöyle açıklayayım; Ben...
  7. givecraft12

Yardım Notepad++ veya Sublime Text Sizce hangisi?

Başlıktan da rahat bir şekilde anlaşılacağı gibi Notepad++ veya Sublime Text hangisi daha işlevsel? - Yıllarca Notepad++ kullanmış biriyim 1 yıldır Sublime Text kullanıyorum ama Minecraft sunucu işlerinde hangisi daha işlevsel pek bilemiyorum. Bende böyle nispeten değişik bir soru sormak...
  8. givecraft12

Yardım The Witcher 3 çok garip bir bug var çözümünü bulamadım yardım lazım!

Öncelikle selamun aleykum arkadaşlar. The Witcher 3 uzun zamandır oynamak istediğim bir oyun fakat garip bir hata var bilgeseyarımda çözemedim internette bulamadım çağrasini ve nasıl araştırmalıyım onu da bilmiyorum bir tık acemiyim bu forum işlerinde 2 gündür yırtındım ama çözümünü bulamadım...
  9. givecraft12

The Witcher 3 çok garip bir bug var oyunumda rica ediyorum yardım edin!

Öncelikle selamun aleykum arkadaşlar. The Witcher 3 uzun zamandır oynamak istediğim bir oyun fakat garip bir hata var bilgeseyarımda çözemedim internette bulamadım çağrasini ve nasıl araştırmalıyım onu da bilmiyorum bir tık acemiyim bu forum işlerinde 2 gündür yırtındım ama çözümünü bulamadım...
  10. givecraft12

GiveCraft | Alımlar başlamıştır | Ne alımı olduğunu tıkla ve gör | Hadi bakalım...

Herkese merhabalar. Öncelikle Benim adım Mustafa Recep Çetin,Lakabım Shafuq 4-5 yıldır bu işlerle uğraşıyorum.Çok fazla sunucu işlettim. Artık sahaya geri dönmenin zamanı geldi dedim ve tekrar GiveCraft'tı açmaya karar verdim ^^ Şimdi sizden destek bekliyorum. Alım için geldiniz bunu çok iyi...
  11. givecraft12

Minecraft Serverda Olması Gereken Temel Pluginler

Merhabalar herkese,selamun aleykum. Bir sorum var size şimdi ben yeni sunucu paketi hazırlıyorum. Bana ana pluginleri söylermisiniz mesela essentialsın hangi türlerini indiricem (essentialsantichat vs) ve Minecraft'ın son sürümü ile bir paket yapıca 1.2.2 mi neydi. teşekkür ederim şimdiden...
  12. givecraft12

Minecraft yeni paket 1.8 Pluginler-maplar Hersey komple hazır. #GG Shafuq

Merhaba arkadaşlar ben GG Shafuq Bugün sizlere yeni paketimizi tanıtıcam. Paketimiz Maplar - Pluginler olarak herseyi barındırmakdardır. Mrl (Mine Reset lite) sinden tutum wg (worldguard) sine kadar her şey hazırdır! Bug en az seviyededir. ./menu - /kasa gibi sistemler vardır...
  13. givecraft12

Play.GiveCraft.net Faction server / kasalar/ petler/ görevler Beta server cok daha geliştik !

Merhaba Arkadaslar Ben Shafuq Size yeni actığımız sunucuyu tanıtcağım bu sunucu yaklaşık 2 yıldır var ama kapatıydık simdi yenide actık Sunucu betadır az bug vardır Hosting: Nitrado teamspeak: 185.114.23.147:10116 Slot: 36 Tür: Faction Ram : 3gb ip: Play.GiveCraft.net Sunucumuz Betadır ...