Arama sonuçlarınız

1. I

VortexRP || 1.12.2 || Modern hayatı ele alan rol sunucusu...

Uzun süredir beklediğim bir sunucuydu hatta sırf bu konuya bakmam da ki sebep diyebilirim. Başarılarınızın devamını dilerim . BEKLEMEDEYİZ ... :)
  2. I

Vancouver Roleplay || 1.12-1.13 Modern RolePlay || Geri Döndük! || Karakter Başvuruları AKTİF! || #makeVancouvergreatagain

Gayet başarılı ve açıklayıcı konu . Sunucunun tekrar aktif olmasını bekliyoruz . (Bu arada sunucunun kendi ''Discord'' adresi varsa invite link alabilir miyiz ?)
  3. I

[✓] RealLife >Modern RPG Sunucusu>Devasa İçerikeler>AÇILDI>RealLife.Batihost.Net

İyi forumlar sunucu hakkında bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim. -Sunucu açık mı? -Sunucunun kendisine ait bir discord adresi var mı? (Varsa link) -Sunucunun sürümü ne?
  4. I

Nohope.rabisu.com || 1.12+ || 3D Silahlar, Taşıtlar, Resourcepack || SUNUCU AÇILDI

Titizlikle hazırlanmış bir sunucu olduğu açık Türkiye de ender rastlanacak bir durum, açılacağı günü heyecanla bekliyorum . Ekip gayet başarılı mimariyi yapan arkadaş cidden çok başarılı ,başarılarınızın devamı dilerim . Sunucuda görüşmek üzere . :şapka:
  5. I

Vancouver-RP|| 1.12.1 || Banka || Telefon || Araba || Silah|| WhiteList || Yeni Harita

Her gelen güncelleme ile biraz daha sabırsızlığımız katlanılamayacak dereceye geliyor . Bir an önce açılsa da tozu dumana katsak :)
  6. I

Vancouver-RP|| 1.12.1 || Banka || Telefon || Araba || Silah|| WhiteList || Yeni Harita

Normal bir modern hayat sunucusu olmadığının garantisini rahatlıkla verebilirim cidden mükemmel çalışmış dün 5 dakikada olsa gidip oynama fırsatı bulabildim.Tek diyebileceğim beklediğimize cidden değecek bir sunucu . :)
  7. I

Başarılı olacağından çok eminim her şey mükemmel hazırlanmış sunucu da oynamak için sabırsızlanıyorum :)
  8. I

Mükemmel bir çalışma olmuş RazerCraft sonrası birçok şey değişmiş . Belki hatırlarsın ben IDarkBlueI Yeni sunucu da görüşmek için can atıyorum . :))
  9. I

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Serverda hiçbir plugin ve sistem düzgün çalışmıyor . Polis kafasına göre adam öldürüyor kelepçe ile siz istediniz bir an önce serverin açılmasını ve sonuçlarına katlanmalısınız . :)
  10. I

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Hocam uzatmaya gerek yok neyse başarılarının devamı diliyorum .
  11. I

Biz moralini bozacak bir şey demedik kendi kullanıcaları uzattı konuyu ve hakaret etti en azından diğerleri hakkında özür dileyebilirdi :)
  12. I

Herkes açtığı sunucunun tutmasını ister Ege'de çok uğraşmıştır o konuda bir sıkıntı yok inşşallah emeğinin karşılığını alır fakat Whitelist olmadığı için RPG hakkında hiçbirşey bilmeyen oyuncular basıcak serveri buda RPG yok olmasına neden olacak Ege'nin White list açmamasının sebebi serverin...
  13. I

Ahahahah beğendim bu sloganı Baltacı teşekkürler :)
  14. I

Baltalama diye bir şey yok dikkatli bakarsan mesajlara gideceği sıra hakaret ettiniz.
  15. I

Galiba siz körüsünüz eleştiriyi görmüyorsunuz veya eleştiriyi görmek istediğiniz gibi görüyorsunuz adam serverin sistemine bir şey demiyor sadece serverin RPG olmadığını belirtiyor vede belirtmesi en doğal hakkı vede adam ben rpg sunucu açsam sizinkinden daha iyi yaparım diye bir şey belirtmiyor...
  16. I

@Jordyvoss Zaten şunu farketmişsindir sana hakaret eden kitlenin yaşını anlamışsındır o yüzden bu tür durumlarda hiçbir server hakkında fikrini söyleme heleki böyle kitlenin bulunduğu bir servera normalde kullancıların yorumlarına bakarak eksikler tamamlanır fakat sana yapılan hakaret cidden bu...
  17. I

Dostum söylediklerine tamamıyla katılıyorum ama yapacak bir şey yok minecraft kitlesi belli 7-12 yaş aralığı genellikle bu yaş aralığına RPG hakkında bilgi veremezsin anlatsan bile anlamaz çoğu RPG sadece adam öldürmek vb tarz şeyler sanıyorlar .
  18. I

Travian Role Play | Whitelist YOK | Köy Savaşları | AÇIK

Büyücü sunucular kadar saçma bir sunucuyu yok zaten takip ettiğim bir konu çarşamba günü oynamayı düşünüyordum
  19. I

Ahahah Server kötülüyünce bilgisiz oluyoruz hatalarınızı düzeltmek yerine laf sokmaya çalışmak başarılı her türlü yoruma açık olmalısınız . :)
  20. I

Fallen Kingdom serverinde oynama fırsatında bulunmuştum fakat server sistemi çöp gibiydi hiçbirşey yoktu .
  21. I

- ENDERIA - MMO [IRK,SINIF,SKİLL SİSTEMİ] + DEV OPENWORLD + RESOURCEPACK

Cidden çok güzel düşünülmüş ve tasarlanmış nadir serverlardan birisi oynamak için 4 gözle bekliyorum en yakın zamanda açılması dileğiyle başarılarınız devamını diliyorum kolay gelsin :) +1
  22. I

Sonvita | Baskınlar -15 Silah - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil - İşler #Bakımda Açılacak !

Kullanıcı adın ne ve tekrar başvuru atar mısın ?
  23. I

Sonvita | Baskınlar -15 Silah - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil - İşler #Bakımda Açılacak !

Role Play hakkında bir şey bilmeyip burda saçma sapan yorum yapanları anlamıyorum konu yazısını , serverin amacını ve kuralını okumadan başvuru yapıyorlar sonra birsey anlamıyorlar gelip burda serveri kötülüyor ilk önce amacı ve role playı öğren sonra gelip burda sayıp savur emeğe saygı lütfen.