Arama sonuçlarınız

1. V

NonyCraft [1.8.X] Survival Server - Sunucu Satılıktır devredilecek >>[play.nonycraft.com]<<

event yeri çok hoş. şu savunmasız oyuncu sorunuda kalksa başka sorun yok. herkesi bekliyorum çok hoş bir server :)
  2. V

NonyCraft [1.8.X] Survival Server - Sunucu Satılıktır devredilecek >>[play.nonycraft.com]<<

lag sorunu yok. internet sitesi açıldı http://nonycraft.com/ . herkesi bekleriz :) (ben Mockingjay)
  3. V

timber eklendi ve bugün 25 oyuncuyu gördük. eventler haftaya başlayacak. hepinizi bekliyoruz :)
  4. V

market açıldı. sadece birkaç eksik var bugün biter. herkesi bekliyorum. tek eksik siz ve timber mod :D
  5. V

server muhteşem. MAPLAR çalıntı değildir full emek !. 1vs1 plugini var harika. herkesi beklerim !
  6. V

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

oyun nick in ne bilmiyorum (barışda olabilirsin) . ama gerçek pvp ciler provanas da ortaya çıkamaz. para verip hile açıp ban yememek gibi bir özelliği olan serverdan gerçek pvp ci çıkacağını sanmıyorum. iyi oyunlar :)
  7. V

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

roxan hakkımda böyle konuşabildiğine göre oyunda tanıdığım birisin. nick neydi ?
  8. V

Vip almadan kimse muhteşem pvp ci olamadı Provanas'da. bu arada Mockingjay benim hesabım ve saçma bir nedenden tüm klan ban yedik. kurucu zaten bizi banlamak için sebep arıyordu. saçma bir bug kullanıncada eline sebep geçti ve tüm klanımı (yaklaşık 9 kişi) banladı. bundan önce yazdıklarım varya...
  9. V

rezalet+rezalet+rezalet=provanas.nitrado.net oynamak isteyene kolay gelsin.
  10. V

Oyundayken Klavye ve mouse kitleniyor. YARDIM!!!

bu sorun için format attım ama değişen bir şey olmadı hala aynı. launcher team extreme kullanıyorum. lütfen yardımcı olun.
  11. V

evet öyle. diğer oyunlarda hiç olmadı şuana kadar.
  12. V

Build yaparken ve özellikle pvp de klavyem ve mouse um kitleniyor . ışıkları yanıyor ama çalışmıyorlar. ekranda her şey devam ediyor,mesela; önümde domuzlar geziyor sesler geliyor ama sadece klavye mouse donuyor. kablolarını çıkartıp takıyorum düzelmiyorlar. bilgisayara reset atınca düzeliyorlar...
  13. V

bence barışçılda kalması biraz iyiydi. yeni başlayanlar bir sürede olsa rahat edebildiler.
  14. V

bence savaş sırasında yere item atamama kalksa bu soruna çözüm olabilir. envanterim eziklerin kit aletlerden gelen itemleriyle doluyor ws atarken. sonra kestiğim setli adamın setini alamıyorum.almak için envanterden item atacağım olmuyor savaşda item atılmaz diyor. savaş bitene kadar adam back...
  15. V

sen gidip kendi serverinde kuruculuk yapsana tolga. oyundaki adın ne ? server çok güzel. pvp ağırlıklı olması biraz sorun yaratıyor. survival tadı alamıyorum ben. 1 gün para kasayım hiç pvp yapmayayım diyorum ama olmuyor. arena kendinde çekiyor insanı :D yetkili ilgisi güzel. samimi yetkililer...
  16. V

bende yeni duydum. serverda olsam /money set varunax 99999999999999999999999999 yapardım :D /spawner give villagergolem varunax 64 yapardım :D kısacası milyarder olurdum 2dk de :D
  17. V

en iyisini yapıyorsun. ben troopsun sorunlarla ilgilenebilcek bir kişilik olduğunu düşünmüyorum. sorunlarınızı anonimbey ve kritex e yollarsanız daha iyi olur. enazından umursuyolar görmemezlikten gelmiyorlar. iyi oyunlar
  18. V

Dünyanın heryerinde pvp kapalı.nasıl açabilirim lütfen yardımcı olun.

plugin paketimiz hazır değil. kendimiz topladık. ve birçok pluginin Türkçeleştirmesini kendimiz yaptık. ilgin için teşekkür ederim. teşekkür ederim oldu. çok saol.
  19. V

Tolga. 1.op ile alakası olduğunu söylemedim ben 2.TRoops istediği zaman kendi tagını değiştiriyor. aslında moderator ama kurucu tagını yapmış. 3.uğur abinin kime ne vereceğini bilemeyiz. 4 de verir 1 de verir.
  20. V

gxf zaten serverda gereksiz bir kişilik. alan düzlemiş claim atmamış sonra bende alanı bulunca claim attım. ortalığı ayağa kaldırdı. 2 haftadır diyorki benim alanımı çaldın. claim atmıyor sonrada alanımı çaldın diye yetkilileri uğraştırıyor. ayrıca akıl yaşta değil baştadır. bidaha ayrıca...