Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

graffie

Burası benim krallığım
En iyi cevaplar
0
Server'ın uzun süreli oyuncusuyum, çok server gezdim aynı tadı vermedi. "Heil Provanas"

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hem reklam amaçlı hemde arkadaşın süreliliğinden emin olduğum için verdim :)
İyi yapmışsınız zaten 300 takipçiye ulaşmak biraz zor hele ki sıfırdan (herhangi bir youtube,twitch geçmişi olmadan) başlayınca pek mümkün gözükmüyor.

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:) Mod Admin olsada beni alir.
sen gidip kendi serverinde kuruculuk yapsana tolga.

Server'ın uzun süreli oyuncusuyum, çok server gezdim aynı tadı vermedi. "Heil Provanas"
oyundaki adın ne ?

server çok güzel. pvp ağırlıklı olması biraz sorun yaratıyor.
survival tadı alamıyorum ben.
1 gün para kasayım hiç pvp yapmayayım diyorum ama olmuyor. arena kendinde çekiyor insanı :D
yetkili ilgisi güzel. samimi yetkililer var.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öldükten sonra /back yazamama sorunundan nefret ediyorum.Adam /back yazıp eşyaları toplayabiliyor bende "Seni korkak,savaş sırasında komut kullanamazsın!" diyor.Ya her zaman herkeste olsun,ya da hiç kimsede olmasın.Bazen bende oluyor bazen karşımdaki adamda,adil olmuyor.

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öldükten sonra /back yazamama sorunundan nefret ediyorum.Adam /back yazıp eşyaları toplayabiliyor bende "Seni korkak,savaş sırasında komut kullanamazsın!" diyor.Ya her zaman herkeste olsun,ya da hiç kimsede olmasın.Bazen bende oluyor bazen karşımdaki adamda,adil olmuyor.
bence savaş sırasında yere item atamama kalksa bu soruna çözüm olabilir. envanterim eziklerin kit aletlerden gelen itemleriyle doluyor ws atarken. sonra kestiğim setli adamın setini alamıyorum.almak için envanterden item atacağım olmuyor savaşda item atılmaz diyor. savaş bitene kadar adam back yapıp itemleri toplayıp oyundan çıkıyor. zaten back yaptıktan sonra 3-4 saniye dokunulmazlık aldığın için adam itemleri toplayıp anında oyundan çıkabiliyor. bence savaşta yere item atılmaması saçma.
Mr.Kritex ' e :)

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence savaş sırasında yere item atamama kalksa bu soruna çözüm olabilir. envanterim eziklerin kit aletlerden gelen itemleriyle doluyor ws atarken. sonra kestiğim setli adamın setini alamıyorum.almak için envanterden item atacağım olmuyor savaşda item atılmaz diyor. savaş bitene kadar adam back yapıp itemleri toplayıp oyundan çıkıyor. zaten back yaptıktan sonra 3-4 saniye dokunulmazlık aldığın için adam itemleri toplayıp anında oyundan çıkabiliyor. bence savaşta yere item atılmaması saçma.
Mr.Kritex ' e :)
Bilmiyorum nasıl yapılır ama bir yolu varsa yapılsın.Yoksa böyle iyi değil.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Clearlag kaldırıldı, hayvan limiti getirildi. Bayram indirimi şu an güncel. Yarın Nocheatplus config güncellemesi yapılacak.

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
İsim: Sefa
Tecrübeleriniz:8 Serverde Çalıştım.Buildim İyidir.Tecrubem Var.World Guard World Edit'i İyi Bilirim.Survival Serverde 4 Kez Admin Oldum.İşallah Bu 5. Olur :)
Günlük online süresiniz:6 Saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Eger Küfür Ediyorsa İlk Uyarırım Ve Ona Bagırarak Saygısızlık Yapmayarak Anlaşmaya Kaynaşmaya Ve Sorunu Halletmeye Çalısırım.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):Faction Spawn Yaptım. Link: http://i.hizliresim.com/gAQMl5.png
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Yaşım 14 2 Bucuk Ay Sonra 15 Olacagım.İstanbulda Yaşıyorum.Telefonum Var.Güven Her Türlü Var.Sunucunuzda Yetkili Olmak İsterim.

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim: Sefa
Tecrübeleriniz:8 Serverde Çalıştım.Buildim İyidir.Tecrubem Var.World Guard World Edit'i İyi Bilirim.Survival Serverde 4 Kez Admin Oldum.İşallah Bu 5. Olur :)
Günlük online süresiniz:6 Saat
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Eger Küfür Ediyorsa İlk Uyarırım Ve Ona Bagırarak Saygısızlık Yapmayarak Anlaşmaya Kaynaşmaya Ve Sorunu Halletmeye Çalısırım.
Yapılarınızın resim linki (Sadece builder için):Faction Spawn Yaptım. Link: http://i.hizliresim.com/gAQMl5.png
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız:Yaşım 14 2 Bucuk Ay Sonra 15 Olacagım.İstanbulda Yaşıyorum.Telefonum Var.Güven Her Türlü Var.Sunucunuzda Yetkili Olmak İsterim.
alım yok :D:D:WQ:E:QEW

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi server daha ne kadar barışçılda kalacak?