Arama sonuçlarınız

1. Asertgg

Zümrüt PLAY.LIFEMCSERVER.COM | Demir Spawner | Tutorial | Profil | Level | Madalya | 1.7.X-1.8.X |

Yine Muhteşem Yine Muhteşem Yine Muhteşem Teşekkürler Profeyşınıl Man
  2. Asertgg

KONUYU KAPATIN.

Keşke Fotoğrafları Shader la Çekseydiniz Haricinde her şey OlağanÜstü
  3. Asertgg

KONUYU KAPATIN.

Harika Bir Sunucuya Benziyor Başarılarınızın Devamını Dilerim
  4. Asertgg

Plugin Paketi Yapıcam / Yardımcı Olun?

Ben Yeni Nesil e Alışamayacağım Eskilerde Takılı Kaldım
  5. Asertgg

Acaba O Nasıl HardFaction Oluyo
  6. Asertgg

Biraz Yaratıcılık Kullanarak Klasik Minigameslerin(skyblock,faction,sgiegg vs) Temalarını,Amaçlarını,Para Kazanma Yollarını,Eğlence Anlayışlarını Değiştirerek Farklı Bir Şey çıkarabilirsin Ortaya Aklıma Pek şey gelmiyor aklıma oyun olarak saksıyı sula biraz aklına gelir
  7. Asertgg

[TANITIM] Nova Builder Team | Hub spawn Çalışması | [1.8] | #2

Şu Gülen Yüz Mapa Göre biraz Sırıtmış Ama Güzel İyi Forumlar!
  8. Asertgg

Minecraft Sunucusu

Haklısın oncrcter
  9. Asertgg

Minecraft Sunucusu

Bencede Aylık Maaş Ödeyeceklermiş 28 gün Çalışır Adam 29. gün host batar adamın parası yanar
  10. Asertgg

Minecraft Sunucusu

Nasıl Yani mesela batihost veya nitrado gibi bir host kurup sunucu ve makine mi satacaksınız anlayamadım yazdıklarındanda Kusura Bakma
  11. Asertgg

Modern Apartman 1 - İlk Yapım - Eleştirilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

İnsanlara Gelişmeleri Hakkında Tavsiye Verme Konusunda Çok Başarılıyım ama Kendime gelince Beynim Duruyo
  12. Asertgg

Türkiyedeki Gerek Sunucular Olsun Gerek Buildler vs Olsun gelişmeli Artık! Bu Yüzden Gelişmeye Çalışan Tüm Kardeşlerime Dostlarıma Arkadaşlarıma Haksızlık Edemem Gelişmek İsteyen Biri Eleştiriye Açık Olmalıdır Çünkü Eleştiriliyorsan Ya Hata Yapmışsındır Ya Eksik Yapmışsındır Yada Çok Kusursuzdur...
  13. Asertgg

@KenanDemirtaş gelişeceğine İnanıyorum Bir Güzel Kelime,Bir Hayat Değiştirir.-B....N...... geliştereceğini bildiğim için geliştirmelisin Dedim
  14. Asertgg

ASISTAN v2.0 PRO | Sunucunuzun Biricik ve En Zeki Yardımcısı | Özelliklerini Anlatmaya Dilim Varmaz!

@>>TheLegend<< Reyizzz ben bi rez alayım ileride ilk kullananlar arasında olmak isterim allah nasip ederse
  15. Asertgg

[SUNUCU (ORTAK) SPONSOR] Arıyorum. Artık kendimi ilertletmem lazım! Ciddi düşünenler içeri..

Kolay Gelsin Ucuz Fiyata Kaliteli Bot a Saldırıya Dayanıklı 100 gb Makşne Alıp Sorunsuz Kullanabileceğin Biryer Söyleyebilirim @QuekTheLE Adlı Arkadaş şu an Kullanıyor Kalitesini Sorabilirsin
  16. Asertgg

Fikirlerinizi Alayım ?

Ben Bu Pakedi Hazırladım Sorunsuz Çalışıyor Ama Türkiyede ki Oyuncu Kitlesinin Oynayacağını Düşünmediğim İçin Açmayı Düşünmüyorum Bir Kaç Yabancı Sunucu ile İletişime Geçtim Satmayı Düşünüyorum Tüm Haklarıyla Teşekkürler İyi Forumlar
  17. Asertgg

RevBox Faction Plugin Paketi 1.7X-1.8X

Paketin İçeriği Hakkında biraz daha detay versen
  18. Asertgg

Resimdeki alet // Vol 1

Üstündeki yazılar yunanca mı arapça mı?
  19. Asertgg

Resimdeki alet // Vol 1

Kolyenin İpsiz Hali
  20. Asertgg

ChestCommands Hata

rampagefitt
  21. Asertgg

Roleplay Server İçin Deneyimli Skripter Aranıyor

Bu Sunucunun Yetkilileri arasında davut emre Gümüşhan da bulunuyormu?
  22. Asertgg

ChestCommands Hata

verdiği Hatayı ss Alıp Buraya Koyarsan Daha yardımcı Olabilirim belki.
  23. Asertgg

ChestCommands Hata

tam olarak hatayı atarmısın