Arama sonuçlarınız

1. cabbarking

İstek Süreli Fly Skripti

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Sunucumda bulunan sürelifly skripti başka bir yere ışınlanınca veya ölünce deaktif oluyor. Ancak oyuncunun fly'ı olduğunu gösteriyor. Ben de sizden süreli fly skripti istiyorum. Ancak yukarıda belirttiğim gibi hataların olmamasını istiyorum. Yardımcı olur...
  2. cabbarking

Yardım SüreliFly skripti başka bir yere ışınlanınca çalışmıyor

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Sunucumda kullandığım sürelifly skriptindeki bir sorundan dolayı sizlerden yardım istiyorum. Sorun şu. Oyuncular 20K Oyun parasını verip aldığı sürelifly başka bir yere ışınlanınca veya spawna gidince,ölünce devredışı kalıyormuş. Ama flysürem komutunu...
  3. cabbarking

Yardım TPS 13-14'lere iniyor. Lag oluyor

Merhaba dostlar. Sunucumda tps'yi 13-14 civarında gördüğüm bile oluyor bazen 16-17 de olduğu oluyor. Yani sürekli bir düşüş var. Timings aldım. Size atıyorum. Umarım sorunu çözeriz. https://www.spigotmc.org/go/timings?url=ucajiqajug
  4. cabbarking

Yardım Durduk yere sunucu çöküyor

Merhaba değerli üyeler. Skyblock sunucum 15-20 dakikaya bir gereksiz yere çöküyor. Oyuncular rahatsız oluyor. Bazı crash pluginleri falan yükledim. Sorun şöyle oyun oynuyoruz birden sunucu gidiyo o sırada konsol falan kullanılmıyor. 5 defa çöktü. Ben de 30 dakikalık timings aldım buyrun ...
  5. cabbarking

İstek Sanal market Skripti

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Forumda gezerken birkaç tane sanalmarket skripti ve bir tane de falan plugini gördüm. Baktım pek güzel değil gibiydiler. Plugini ise çalıştıramadım nedense. Sizlerden ricam ücretli veya ücretsiz sanal market skripti yapabilecek var ise yazmanız. Ücretli...
  6. cabbarking

İstek Yetkililere /m veya /msg gibi özelden yazıları kapatma skripti

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Sunucumda yetkililere /msg komutu ile yazmayı kapatmak istiyorum. Ama sadece yetkililere olacak bu. Yani normal oyuncular arası yine aktif olacak. özelden yazma komutlarından hepsinde geçerli olacak yani /m /msg falan. Yaparsanız mutlu olurum
  7. cabbarking

İstek Blok Levelleri GUI'li

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Sizlerden bir ricam olacak. /bloklevelleri yazınca bir menü açılmasını ve içinde blokların levellerinin gösterilmesini istiyorum. Skyblock sunucum için kullanacağım. Yaparsanız mutlu olurum
  8. cabbarking

Onaylı Tanıtım NameTagEdit'den anlayanlar içeri lütfen

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. NameTagEdit pluginini kullanıyorum. Aslında buna bir hata denilemez ama şunu istiyorum. Kurucu'nun en yukarıda daha sonra admin vs vs. diye gitmesini istiyorum. Yani en yüksek rütbeli oyuncunun yukarda olmasını istiyorum her zaman. Bu kurucu olmadığı zaman...
  9. cabbarking

İstek Günlük Ödül Skripti

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Biliyorum diyeceksiniz biraz araştırma yapsan günlük ödül skripti bulabilirdin diye. Siz demeden cevaplayayım dedim. Araştırdım. Bazılarına baktım çok iyi değildi. Bazıları ise çalışmıyordu. Sizden ricam günlük ödül skripti yapmanız. Şöyle olacak içinden 10...
  10. cabbarking

İstek Kelime Oyunu Ancak Öncekilerden Farklı İstiyorum

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Sizlerden kelime oyunu skripti istiyorum. Ancak bu normal klasik 0 ile 999999999999 rakamları arası değil de alfabe kullanılarak yapılmasını istiyorum. Örneğin a ile z arası random kelimeler veya harfler çıkabilir. Yine sistem aynı kelime oyunundaki gibi...
  11. cabbarking

Onaylı Tanıtım TitleManager plugini hata veriyor.

Merhaba değerli forumgamer üyeleri. Sunucumda titlemanager plugini kullanıyorum. Birkaç ayarlama yaptıktan sonra -/tm reload yazdım ve plugin devre dışı kaldı. Yani hata veriyor ve çalışmıyor. log'lara baktım ve hatanın yerini buldum. Ancak ben anlamadığım için sizlere soruyorum. Hatayı nasıl...
  12. cabbarking

İstek Telafi Skripti

Merhaba forumgamer kullanıcıları. Sizlerden /telafi komutu ile yalnızca bir kez alabileceğimiz ödül istiyorum. Ödülün içinde 20K Para, 15 diamond , 20 demir , 2 stack cobblestone istiyorum. İnternette gördüm fakat onlar çalışmıyor ve eski idi. Umarım yardımcı olursunuz.
  13. cabbarking

İstek Farklı dünyalarda item düşmesin istiyorum

Merhaba Değerli ForumGamer Üyeleri. Skyblock sunucumda oyuncular ölünce veya boşluğa düşünce eşyaları gidiyor. Ancak bunun sadece spawnda geçerli olmasını istiyorum. Adadan düşünce eşyaların silinmemesini veya adadayken ölünce eşyaların gitmemesini istiyorum. Yardımcı olur musunuz ?
  14. cabbarking

İstek Oyuncular sohbetteki linke tıklayamıyor.

Merhaba değerli forum üyeleri. Oyuncular /discord komutunu yazınca sunucumuzun discord linki çıkıyor. Daha önce oyuncular bu linke tıklayabiliyordu. Şimdi ise linke tıklanmıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?
  15. cabbarking

Sunucu kapandı. Konu silinebilir

Sunucu kapandı. Konu silinebilir
  16. cabbarking

CrazyNetwork Yetkili Alımları | BATIHOST Sunucu

Merhaba değerli forum üyeleri. CrazyNetwork emek skyblock sunucumuza yetkili alımları başlamıştır. Alım linki için sunucuya girip /alım yazmanız yeterli olacaktır. Sunucu IP : CrazyNW.batihost.net
  17. cabbarking

Emek Skyblock Hakkında

Herkese merhaba, umarım keyfiniz yerindedir değerli forumgamer ailesi. Kafama takılan bir soruyu sormak istedim. Piyasada bilindiği gibi çok fazla op skyblock sunucu var. Emek sunucular azaldı. Bazı konularda görüyorum ki, bazı oyuncular emek sunucusu açılsa da oynasak diyorlar. Açılan bir sürü...
  18. cabbarking

Konu kilit

Konu kilit
  19. cabbarking

Ücretsiz Konu Tasarımı yapabilecek ? Karşılığında sunucuda yetki verilecek.

Merhaba değerli forum üyeleri. Skyblock sunucumu tanıtmak için konu tasarımı yaptırmak istiyorum. Karşılığında sunucumda yetki vereceğim. İlgilenenler yazabilir. Discord verirlerse konuşabiliriz Discord'um : IchBinCabbar#1691
  20. cabbarking

İstek Alım var mı diye soranlara cevap skripti

Merhaba değerli forum üyeleri. Sunucuma gelip alım var mı diye soranlara sunucunun otomatik alım var veya yok demesini istiyorum. Yalnız sunucu yazınca sadece o oyuncunun sohbetinde gözükecek. Yapabilecek var mı ?
  21. cabbarking

Sen de kaliteli bir sunucuda yetkili olmak istiyorsan içeri girmelisin !

Merhaba değerli forum üyeleri. Skyblock sunucumuza deneyimli yetkililer alınacaktır. Eğer işinizde başarılı olursanız terfi olacaksınız. Alımlar Rehber (Lütfen gelip başka alım var mı? Diye sormayınız.) Yetkili alımları için gerekli kriterler +15 Yaş Günde en az 4 saat aktif olmalı...
  22. cabbarking

Yardım Respawn durumunda eşyalar clear olmuyor

Merhaba değerli forum üyeleri, Kullandığım skript'te boşluğa düşünce spawn'a ışınlıyor her şey güzel tamam. Fakat ışınladığında eşyalarının silinmesini istiyorum. Bu /kill çekince eşyalar siliniyor. Ama boşluğa düşüp sonra tekrar respawn durumunda silinmiyor. Skript kodunu bırakıyorum aşağıya...
  23. cabbarking

Crazy Network | EMEK Skyblock | 1.8.X / 1.12.2 KOŞ ALIMLAR AÇIK !

CrazyNW.batihost.net KOŞ ALIMLAR AKTİF !
  24. cabbarking

Crazy Network | EMEK Skyblock | 1.8.X / 1.12.2 | Piyango - Para Kutusu - Kasalar ALIMLAR BAŞLADI

Merhaba ben ichbincabbar. Sunucunun sahibiyim.Sunucumuz yaklaşık 10 gün önce açılmış fakat bakım nedeni ile 5 emekskyblock olarak hizmet vermektedir. Sizlere o eskiden kalma emekskyblock sunucularının verdiği keyfi yaşatmak için buradayız. Bu arada sunucumuz baştan aşağıya yenilenmiştir. SUNUCU...
  25. cabbarking

Minecraft’a olan Tepki

Merhaba Değerli Forum Üyeleri, Bugün kafama takılan bir konu hakkında sizin görüşlerinizi almak istedim. Bazı insanların minecraft’a olan önyargıları yani bu devirde minecraft kaldı mı? Veya küp küp bloklardan oyun mu olur? ve minecraft oynayan çocuktur. Gibisinden yorumlamaları hakkındaki...