Arama sonuçlarınız

1. DoliinD

Play.SipahiNW.tk | SIFIRLANDI | Emek ve Hard Hale Getirildi | Süt Tozu | Mob Coin Sistemi | Kasa Sistemi | her şey Yeniden Başladı!!!!

Rütbe sistemi gelirse ve rütbeye göre damage alma ve damage vermeler arttırılırsa çok hoş olabilir
  2. DoliinD

@< 1.7-1.13 > tengri.globalgameserver.com:1109 < 400'Den Fazla Yeni Biyom - Savaş Levelleri - Savaşabilen Petler - Askeri Rütbeler > |KONUYA GİR|

Sorun Oyuncuların arasında olay olması değil benimle hiç kimsenin arasında bır şey olmadığı halde evimin sular altında kalması ve yönetimin buna sessiz kalması özellikle söylüyorum.. yönetimin sessiz kalması sunucuyu çöp yapıyor insan uyarır ya yada ne bileyim hiç yoksa yapma der emek vardı emek...
  3. DoliinD

@< 1.7-1.13 > tengri.globalgameserver.com:1109 < 400'Den Fazla Yeni Biyom - Savaş Levelleri - Savaşabilen Petler - Askeri Rütbeler > |KONUYA GİR|

Sw Çöp Olmuş Durumda Claimli Evimin Ve Arkadaşımın Evinin Üstüne Su Dökerek Saldırı Yapıldı Ben Küfür Edince Mute Atıyorlar Emeğimizi Çöp Ettiler Ve Bırakmamıza Sebep Oldular Sağolsunlar...
  4. DoliinD

KeewoNetwork | OPSkyBlock - keewonetwork.batihost.com |

her hafta sunucuyu paylaşmaktan sıkılmadınız mı ?
  5. DoliinD

Kıyamet Günü!: Far Cry 5

fotoğrafları bile bilgisayarımın kasması için yeterli :(
  6. DoliinD

Güncelleme Minecraft 1.13 Sürümü: Su Altı Güncellemesi!

:yunus: harika bir güncelleme olmuş gerçekten mükemmel...
  7. DoliinD

CraftStrest | OpSkyBlock | 1.8.x 1.12.x | Ah Sistemi | RütbeSistemi | İtemSp | JackPot Sistemi

Buildler Oldukça Başarılı Ama Bu Kadarı Biraz Fazla Oyuncuları Çok Uğraştırmayan Adı Üstünde Opskyblock sw Ben Beğendim Oldukça Başarılarınızın Devamını Dilerim.. edit: adminler çok ilgileniyor spawnerim çalındığı gibi admin ne oluyor kardeşim diye yanıt bıraktı tebrikler..
  8. DoliinD

CasperNW | Yarı OPSkyblock | Özel Skript, Kasa, Adakit ve dahası..

Çok Güzel Bir Sunucu Tebrikler Kardeşim...
  9. DoliinD

Yakında daha güzel bir şekilde hizmetinizdeyiz!

Umarım Başarılı Olursun Bence Önyargı İle Yaklaşmamak Lazım Her Açılıp Kapanma Bir Bilgi Birikimine Sebep Olur Bu Tecrübe İle Belki Harika Bir Sw Açabilir Bence... Başarılar.
  10. DoliinD

Yeni Paylaşılan Apollo 11 Fotoğrafları

Okumak Zevkliydi Teşekkürler :D
  11. DoliinD

TigerNW.Rabisu.Com | Sandık İçine İtem Spawner | Spawnerler Adanda Değilkende Aktif! | OPSkyBlock

İddia Ediyorum Minecraft Tr nin En İyi 3 Skyblock Serverinden Birisi.... Harika.
  12. DoliinD

Rodicraft Artık Aktif! Haydi Hemen Sunucuya Dal & RodiTeam™

Merakla Bekliyorum Çok Hoş Diğer SkyBlock SWler gibi sıkmayacağını düşünüyorum Harika...
  13. DoliinD

CasperNW | Yarı OPSkyblock | Özel Skript, Kasa, Adakit ve dahası..

Sunucun Açık Değil Kardeşim...
  14. DoliinD

reigncraft.batihost.com [1.8.x] OpSkyBlock Server

Dostum Amaç Ne Daha SW Bitmemiş ki
  15. DoliinD

KAPATIN

sw Harika tebriklerr...