Arama sonuçlarınız

1. Schweppes

KonuKapansın

CloverNW nin paketini alıp sw açıp tutmasını beklemek zor be öyle söyliyim
  2. Schweppes

Turnuva 1v1 ARAM Turnuvası

Sütçü abi sana oynadık kazanamadın be gold 2 sin bide
  3. Schweppes

Sütçü Tek Atar
  4. Schweppes

METRO CARFT - Taş Kırarken Coin Çıkması İpeksi Spawner Yeni Vipli Yarışmalar [ 4 GB ] Aktif !! IP: metrocraft.axitrbilisim.com

Vip satmadan kapatman güzel olmuş hak yememişsin tebrikler rabisu veya batihosttan açmanı tavsiye ederim bu arada kolay gelsin.
  5. Schweppes

5v5 Sihirdarda olabilir
  6. Schweppes

Bende Gireyim Bari Jungle Main Ama İsim:Tobxcaız
  7. Schweppes

METRO CARFT - Taş Kırarken Coin Çıkması İpeksi Spawner Yeni Vipli Yarışmalar [ 4 GB ] Aktif !! IP: metrocraft.axitrbilisim.com

Swye girilmiyor WhiteList açık .Metro tutmayınca böyle olmanıza şaşırmadım zaten altına yazmıştım böyle olacağını.
  8. Schweppes

Ms Yüksek Help

6 GB survival düşünüyorum 10 error fln veriyor max
  9. Schweppes

Ms Yüksek Help

Ben şimdi bundan sw açsam tutmaz dimi bu ms yüzünden
  10. Schweppes

Ms Yüksek Help

Beyler ben giriyorum sw kurup plug yokken 100 ms üstü oluyor arkadaşım giriyor ondada 100 ms üstü oluyor ne yapabilirim ?
  11. Schweppes

VDS Sorunum

Biri yardı etsin 100 msden çok alıyorum sw kurunca benle giren arkadaşımda girince aynı ms alıyor
  12. Schweppes

HaskMC.batihost.com - 1.8/1.12.x - Mekanik VIP Sistemleri - Barmen - +15 Köylü Takas - GUI Market -

Sw gözümün önünde çöktü sen bak ne yaptılarsa çile değil aslında swye girerkenki yere yazman gerek discord ip bu kadar adam bug olduysa gelir zaten bizim emeğimizi yemene gerek yok
  13. Schweppes

HaskMC.batihost.com - 1.8/1.12.x - Mekanik VIP Sistemleri - Barmen - +15 Köylü Takas - GUI Market -

Sw Saldırı Alıyor 20 Dkdır jungle biomu arıyordum sw çöktü spawnda doğdum saçma swnin açılmasına daha 2 gün varmış erken açmışsın jobs plugini çalışmıyor BAKIMA AL!
  14. Schweppes

Farm satımını göremedim nether warth havuç fln sadece alınıyor
  15. Schweppes

Konu Düzeni Berbat Buildlere Önem Gösterilmemiş Swde oynanmıyor farm satımı yok ormana claim atamıyoruz kitler yok ormanı kıramıyoz çok eksik var düzeltmen lazım
  16. Schweppes

METRO CARFT - Taş Kırarken Coin Çıkması KoyluTakas Market Ipeksi Spawner Takım! [ 4 GB ] +45 Online İle Aktifiz !!

Swnin 4 GB Olması Kötü.Rehber Kadrosu Berbat Deneme Rehber yok kit için rehberlik isteyenler var.Kurucu İlgisi Yok.Host Kötü Bot Ve DDos da kolay çöker.Konu Düzeni Kötü.Buildler Orta Derece Copy Paste Yapılmış Gibi.Normal Bir Survival Swden Fazla Farkı yok.Copy Paste yapmaya üşenen kurucu...
  17. Schweppes

Play.NorvanSurvival.net | Survival Server | 1.12.X | Sanal Market | Görevler | Krallık Savaşları | Yetenek Geliştirme | Kasalar | Daha Fazlası....

Ben burdan benim swlerim tutmadı isim değiştirip yeniden sw kurdum oda tutmadı hep böyle devam ettim anladım , oyuncu emeklerinide umursamadım gibi geliyor Yanlış Anlamışta Olabilirim tabi açıklarmısınız lütfen