| 1.8x | SonSurvival | Hayatta Kalma Sunucusu | Emek Survival Gelişmek Çok Zor | Rütbe - Pet Sistemi - | BAKIMDA

Pithrang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
+ olaraktan oyuncularla gram ilgilenmiyor fakat biri vip alıcam diyince aniden canlanıyor bir insanın bu kadar paragöz olabileceğini beklemezdim bu serverin Temmuzun başından beri kaçıncı açılışı bilemedim 50 kere isim değişti ne server kurmak nede yönetmek hakkında hiçbir fikri yok zaten 14 yaşındaki bir server sahibinin doğru kararlar verebileceğinden pek emin değildim

Pithrang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun rehberleride görmüş olduğunuz gibi kurucu müdahele etmiyor

Ekli dosyalar

• rehber.png
    rehber.png
    47 KB · Görüntüleme: 332

tayip22

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
+ olaraktan oyuncularla gram ilgilenmiyor fakat biri vip alıcam diyince aniden canlanıyor bir insanın bu kadar paragöz olabileceğini beklemezdim bu serverin Temmuzun başından beri kaçıncı açılışı bilemedim 50 kere isim değişti ne server kurmak nede yönetmek hakkında hiçbir fikri yok zaten 14 yaşındaki bir server sahibinin doğru kararlar verebileceğinden pek emin değildim
Aynen öyle vip denince hemen gözleri açılıyor..

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

öncelikle vip olunca bilmem direk fışrıyo diye bir şey yok sunucuda parayada gerek yok yalan söylemenize gerek yok senin banlanma sebebin bana yaptığın terbiyesizlik ve tayyip22 de senin gibi cahil olduğu düşünemediği için böyle laflar ediyo başka kapıya gidin başkalarına yalan atın

Pithrang

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yalan değil her şey kanıtlarıyla ortada 14 yaşında birinin oyuna değilde paraya odaklanacağı konusunda hemfikirim :)

ByIsimsiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuzda item kopyalama bugu bulduk ödül istedik servet 3 kazma dediniz anlaşamadık ban yedik + sunucu sağlam degil biraz saldırı yapılsa gidicek bi sunucu zaten 1 aya falan kapanır.

ByIsimsiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuda parası olana torpil çekiyosunuz, paraya dayalı bi sunucu.

voiexx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuzda item kopyalama bugu bulduk ödül istedik servet 3 kazma dediniz anlaşamadık ban yedik + sunucu sağlam degil biraz saldırı yapılsa gidicek bi sunucu zaten 1 aya falan kapanır.

Yav işinize gidin daha 2 gun once tehdit eden siz bilmem bize vip vermezsen herkese yayarıx falan duzgun durun yeni uyandık

YahyaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuda hack yasak falan diyosun xray koruman yok adamın birisi elmas toplamış baya elmasları alıyosun ama arkadaşın olan Pykie ve Anlostun 30-40 spawneri var onlara bir şey yapmıyosun ?
Adaletli Sunucu Olsaydi Zaten 30 onlineden 10 onlineye dusmezdi reis

ÇağlarBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sw a uğricam da sw kapalı açmayı düşünyor musunuz bu gün ayın 18i ve beyaz liste açık