Arama sonuçlarınız

1. MrCanSo

Yetkili Alıyorum

Merhaba ben Yavuzay 17 yaşındayım şu an kurmakta olduğumuz TurkCraft sunucusu için yetkili alımı gerçekleştireceğiz Şartlar Min. 16 yaş WhatsApp Deneyim Aktif Eğer kendinizi yeterli buluyorsanız discordumuza gelerek başvuruda bulunabilirsiniz. Davet kodu: pAsAhTY
  2. MrCanSo

Konu Kapansın

Sarıyor :)
  3. MrCanSo

Hosting ariyoruz!

Ben NacssHost da çalışıyorum eğer yüksek bir paket alırsanız indirim sağlayabiliriz Konumuz https://forum.gamer.com.tr/konu/nacss-host-ucuz-ve-kaliteli-oyun-sunuculari-vds-uecretsiz-ddos-korumasi.440035/
  4. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock - Faction - SkyWars | 1.8 - 1.14 > Rehber Alımları Başlamıştır

DİSCORD SUNUCUMUZDA HER HAFTA 7 DEMİR PREMİUM, 2 ALTIN PREMİUM ÇEKİLİŞİ OLMAKTADIR. SENDE ÜCRETSİZ PREMİUM SAHİBİ OLMAK ISTIYORSAN, DİSCORD SUNUCUMUZDA SENİ BEKLİYORUZ.
  5. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock | 1.8 - 1.14 > SkyBlock Spawnımız Güncellenmiştir

DİSCORD SUNUCUMUZDA HER HAFTA 7 DEMİR PREMİUM, 2 ALTIN PREMİUM ÇEKİLİŞİ OLMAKTADIR. SENDE ÜCRETSİZ PREMİUM SAHİBİ OLMAK ISTIYORSAN, DİSCORD SUNUCUMUZDA SENİ BEKLİYORUZ.
  6. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock - Faction - SkyWars | 1.8 - 1.14 > Rehber Alımları Başlamıştır

Buradan link atılmıyor. Güncelleme bitti /discord komutu ile gelebilirsiniz
  7. MrCanSo

dc link atılmıyor buradan. güncelleme bitti /discord komutu ile gelebilirsin
  8. MrCanSo

YARDIMLARINIZA ihtiyacımız var!

Buyur kardeşim. 9 ay önce bu paketi sunucum için yapmıştım ve Sunucum için youtuber tutmuştum bu videoda sunucu tanıtım videosu
  9. MrCanSo

Evet haklısın paket yapmak çok kolay hatta senin sandığından daha kolay bu paketi 1 günde yaparım fakat bu Paketi mapi dahil herşeyi kendimiz yaptık. Anlatmak istediğim bu paketi yaparken pluginler deil Harita zamanımı aldı 1 - 2 ay uğraştım paket ile. Pakette marketleri ayrı ayrı yaptık...
  10. MrCanSo

Sen kim oluyorsunda paketimi çalan adamı haklı buluyorsun? o kadar kolaysa çalmak yerine kendisi yapabilrdi. ve paket yapmak oyle kolay bir iş değildir
  11. MrCanSo

Arkadaşlar bundan bir kaç ay önce bir ConConCraft paketi yaptık paketi yapmak 2 hafta sürdü sattığımız bir kişi bu paketi ben yaptım diyerek paket üzerinden prim kasmak için youtubede yaydı, bu kişiye forumgamer halkı olarak tepki göstermek için DİSLİKE atarmisiniz? Bizi anladığınızı umuyoruz...
  12. MrCanSo

[SK] Turnuva Skripti V1.0

Çok güzel bir skript kendi sunucumdada kullanıyorum
  13. MrCanSo

REHBERLİK ALIMLARI BAŞLADI. Emek SkyBlock Rehberlik alımları başlamıştır RoesCraft NETWORK│Emek SkyBlock Bu forumu doldurarak alımlara katılabilirsin │ Her Cumartesi sunucumuzda içinde "pvp, koşu yarışı, labirent, ok atma, parkur, genel kültür soruları" olan bir turnuva oluyor.
  14. MrCanSo

RoesCraft NETWORK | Emek SkyBlock | 1.8 - 1.14 > SkyBlock Spawnımız Güncellenmiştir

REHBERLİK ALIMLARI BAŞLADI. Emek SkyBlock Rehberlik alımları başlamıştır RoesCraft NETWORK│Emek SkyBlock Bu forumu doldurarak alımlara katılabilirsin │ Her Cumartesi sunucumuzda içinde "pvp, koşu yarışı, labirent, ok atma, parkur, genel kültür soruları" olan bir turnuva düzenleniyor.
  15. MrCanSo

GÜNCELLEME │ Düzeltilmesi zor, büyük, dağınık ada kaldırıldı ve onun yerine düzeltilmesi kolay, daha sade ve tatlı bir ada getirildi