Arama sonuçlarınız

1. TRPixelServer

Yeni Youtube Formatı I Animasyonlu Korku Hikayeleri

Hepinize merhaba arkadaşlar uzun zamandır bir seriye başlamak istiyordum bu seride sizlerden gelen gerçekten yaşanmış paranormal yada katil vs içeren hikayeleri yazmanızı istiyorum. Bunları animasyona çevirip youtube kanalımda sizin izninizle yayınlayacağım ayrıca forum gamer nickiniz yada...
  2. TRPixelServer

RushNW I Açık I Düşük Laglı PVP

Yapılar:
  3. TRPixelServer

Bakır Cezve Ödül Adayları - Temmuz 2019

ne kadar sacma bir ogut. degeri olan seye emek versende olmuo diyosun biz o kodu yzamak icin uyumuyoruz. sEN git sacma ogut ver imi
  4. TRPixelServer

emek veriyoruz be bilgilendirici
  5. TRPixelServer

o kadar emek verip tutorial atıyoz kimseden cevap yok valla emek karsılıgını alamıyorum ben oyun gelistiricisi bolumunede fazla giren yok
  6. TRPixelServer

cr-c r a f t rise REZİLLİĞİ

Skyblock skripte yazdım onla çekeriz hem emek hem op var
  7. TRPixelServer

Unity Karakter Hareket kodu 2d

Biliyosunuz artık fazla ders atamıyorum pek cok projede çalışıyorum ve forumdaki hiç kimse yardım etmyor buda ayrı konu ben size yardım ediom siz etmiosunuz o zamaan neden ders atıyım: Zaten projeye yardım eden olmazs ailerlemez buyrun kod: using System.Collections; using...
  8. TRPixelServer

cr-c r a f t rise REZİLLİĞİ

Kendi sunucumda kendi plugin ve skriptlerimi kullanmaktayım knedi oyunlarımı ekliyorum bir tanesinin adı Kanat Party adındanda anlaşılacağı gibi havada elytrayla oynanan pvp açık bir oyun takım ve tek kişilik olrak üzerinde çalışmaktayı
  9. TRPixelServer

Aşırı İyi Sunucu Ve Websiteleri

en azından aternosa emek veriolar batidekiler plugin paketini yükle salla yapıyolar
  10. TRPixelServer

Davet hello_world | Programlama üzerine yardımlaşma discord sunucusu

Kimse opengl bilmez benim ilgi alanım opengl opengl bilen varsa gelirim. GLUT FREEGLUT filan bilen varsa eğer. Son zamanlarda bir oyun motoru yapıyorum ve motora acilen .obj formatında dosya yükleme özelliği koymam gerek ancak bi turlu bulamadim
  11. TRPixelServer

Red Mania çekilişi

Merhaba arkadaşlar sizlere yatığım oyunun bir test versiyonunu vermek istedim oyun bitmedi ve oyunda cok hata var birinin oyunu denemesi fikir vermesi ve buglara karşı geri bildirimde bulunması gerekiyor . Bir çekiliş yapmaya karar verdim katılan kişinin youtube kanalı varsa ve abone sayısı...
  12. TRPixelServer

Minecraftın Silinen Sürümü!

Ergenlikten dolayı sesim kötü gelmiş olabilir kusura bakmayın. Minecraftın gizli bir sürümü var ve rana isminde yaratıklar içermekte fake diyenler icin minecraft wikia sayfası:Rana launcherde bulunmayan bir sürüm sürüm adı:c0.30_02 bulabilirseniz cok zor bulması neyse videomuza geçelim
  13. TRPixelServer

Sorularınızı Cevaplıyorum

Map kopyalanmaması benin icin sıkıntı değil mapın icine gizli tuneller koyarsın biri benim derse o zaman tüneller nerde diye sorarsın oda şeyyy der ardından gösterirsin o mapta senin adın yzan gizli yerlerolduğunu herkese ve ifşalarsın bitti
  14. TRPixelServer

Shai - Takım Arkadaşları Arıyoruz!

iyi ama bulması zor olur sıkışık olmasam gelridim
  15. TRPixelServer

İsim hakkı konuları

Merhaba oyun gelistirken pek cok sorunla karsılasıtıgınızı biliyorum bunlardan en buyuklerinden biride bir isim bulma ve patentir. Gelin bunlara hep birlikte bakalım. Bir oyun ismi buldunuz diyelim adı örnek1 oyununuzun adını baskalarının kullanmasını istemiyorsunuz diyelim iste bu durumda...
  16. TRPixelServer

Bilgisayar oyunları nasıl bozulur?

Merhaba arkadaşlar sizlere bilgisayar oyunları nasıl bozulur dicemde sacma desenizde aslında yabancılar bunları gulmek icin yapıyor karakterin agızının kayması beyninin ucması gibi anlar komigimize gidiyor iste bundan dolayı eglence amacıyla yapılır internete 3d game corruptions yazın neler...
  17. TRPixelServer

konu çöpe!!!

kominizmle alakalı bir konu acmıs ondan ban yemis link verirsem bende ban yerim ondan veremem
  18. TRPixelServer

konu çöpe!!!

konu cope gidiyor
  19. TRPixelServer

Yılların Eskitemediği GreenPvP Gerçek Sahipleriyle Tekrar Açılıyor

Kolay gelsin cunku sunucu kapandımmı tekrar acması zor tecrubeden bilirim yedegi yokmuydu eski sunucunun onu kullansaydınya bide neden asıl ipi attın sayısal yerine yazılı ip atman lazımdı yoksa guvenlık acıgı var asil ipten bot atılınca önce server etkilenir sayılıdan atılınca eger atni bot...
  20. TRPixelServer

Animasyon projesi-Nuked Civilians1(Patlamış İnsanlar)

cunku ben bunu 1 yıl önce okulda yaptım flash bellekten internete attım iyi okummaısın okulda yazmsıım gormedinmi
  21. TRPixelServer

Animasyon projesi-Nuked Civilians1(Patlamış İnsanlar)

5 yıllık deneyim sayılmazmı 5 yıldır sürekli cabaladım olmuosa bırakayım
  22. TRPixelServer

Blender nasıl rig yapılır?

Blender 3d modelleme yazılımında nasıl rig yaparız önce bir küp yapıyoruz yada siizn model herneyse. Bu bölüm biraz isteksiz oluyo çunku dalga gectiler neyse... Objectsten armature ekliyoruz onuda modelimize bağlamak için önce modeli ardından armeture (armatür)'ü seçiyor ardından ise modeli sağ...