Arama sonuçlarınız

1. FocusNetwork

İstek Ücret Karşılığı Pluginer Aranıyor!

Selamlar dostlarım. Biz Focus Network sunucusu olarak bir zamanlar kendi çapımızda belli bir kitleye sahip olduk. Zamanla insanlara kendimizi ve sunucumuzu sevdirdik. Fakat bizim sunucunun en büyük yaşadığı sorun genellikle TPS problemleri oldu ve bu sebepten en sonunda her zaman sunucuyu...
  2. FocusNetwork

Yardım Serverimde end worldünde end city yok (ÇÖZÜLDÜ)

Sorunun sebebi nedir hiçbir fikrim yok. 3 kez end dünyasını yeniden kurdum ejderhayı öldürüp ender incisi ile portaldan geçtim fakat hiçbir şekilde end city yapılmamış kurulmamış. Locate komutunu denedim yakında böyle bir yapı yok dedi. Ejderhayı ikinci kez öldürdüm yeni açılan portala gittim...
  3. FocusNetwork

[ 1.16.5 ] FOCUS NETWORK - KAPANMIŞTIR - EMEK SURVİVAL - Çanta üretimi - Çeşitli takaslar - Bal farmı - Meslekler- Rütbeler - Yetenekler - Spawnerlar

SUNUCU AKTİF ! GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN DISCORD - TIKLA KURUCULAR RhothoN - FleXxius - TK_DONEX SEVGİLER FOCUS EKİBİ Efendim görseller dışında sizlere kendi yorumlarımı da belirtmek istiyorum. Biz yani Focus Ekibi 2019 Senesinden beri minecraft survival sunucusuyla...
  4. FocusNetwork

Yardım Rütbeleri yetkilendirme.

Sayın forum-gamer üyeleri hepinize merhaba. Öncelikle konuyu görüpte geçmediğiniz için teşekkürler. Şimdi asıl soruma geleyim. Efendim sunucum survival temalı sunucu. Sunucumda bazı rütbeler mevcut. Ben bu rütbelere yetki verirken bazılarının end portalından geçişini veya nether portalından...
  5. FocusNetwork

İstek 1.16 için sayfalı sanal sandık plugini mevcut mu ? (ücretsiz)

Arkadaşlar merhabalar.Ben baya araştırdım fakat bayada zorlandım hiç bulamadım.PlayervaultsX plugini 1.16 için mevcut fakat ücretli olduğu için satın alamıyorum.Bu yüzden 1.16 için mevcut olan playervaultsx benzeri,1 den fazla sayfası olan sanal sandık pluginine ihtiyacım var.Bildiğiniz herhangi...
  6. FocusNetwork

Gönüllü Mimar Aranır

Sayın forum-gamer üyeleri herkese selamlar.Sunucumun mimarının bilgisayarı bozulduğu için gönüllü bir mimara ihtiyacım var.Mimar olmak isteyen varsa lütfen benimle discord üzerinden iletişime geçsin.FleXxius | Focus Network#5872
  7. FocusNetwork

Yardım Cmd unknown command /help hatası (spam)

Merhabalar konsol panelimde sürekli unknown command type /help yazısı spamleniyor sebebi nedir ?
  8. FocusNetwork

Önere bileceğiniz 1.12.2 sunucu için klan plugini.

Arkadaşlar selamlar ben araştırma yaptım fakat bir türlü 1.12 için klan plugini bulamadım.Bir tane buldum o da clans plugini fakat.Onun prefixinde sıkıntı var.Oyuncular klan kurucunda klan ismi rütbe veya yetki taglarını kaldırıyor kendi tagını ekliyor.Düzeltmeninde bir yolu yok,configden ayarı...
  9. FocusNetwork

Şikayet Konusu | ChiaX dolandırıcılık.

Konuyu tam olarak hangi kısımdan açacağımı bilemedim bu sebepten mazur görünüz. Sayın forum-gamer üyeleri ve yetkilileri.ChiaX adlı kişiye 100 tl lik bir paket yaptırmak kararına geldim.Kendisine 2 hafta zaman verdim. Paketi yaptırmadan önce +20-25 kişilik kitleye sahiptim fakat ben risk edip...
  10. FocusNetwork

Konu Tasarım Yapacak Birini Arıyorum (Ücretli)

Merhabalar.Sağlam minecraft sunucu tanıtımı için konu tasarımı yapacak,fiyatı ideal,ininal ile ödeme yapa bileceğim birini arıyorum.Eğer herhangi biri varsa lütfen discord adresini aşağıda belirtsin kendisine ulaşayım.Teşekkürler.
  11. FocusNetwork

Pluginer aranır (Ücretli Ücretsiz)

Merhabalar,pek tanıdığım bir pluginer olmadığından doılay sunucu paketimi düzenlememde yardımcı olacak bir pluginer arıyorum.Ben kendim biraz acemiyim. Pakette hatalar var düzeltemiyorum ücretsiz yardım ede bilecek birisi varsa lütfen benimle iletişime geçsin.Ha yok ücretsiz yapmam diyenlerlede...
  12. FocusNetwork

Yardım Cmd hatası

CMD'DE BÖYLE BİR HATA ALIYORUM SEBEBİ NEDİR?
  13. FocusNetwork

Yardım Sunucumda yerden itemler alinmiyor,CrazyCrates give all çalışmıyor

Merhabalar,lütfen yardımcı olun pluginden kaynaklı olduğunu düşünüyorum fakat hangi plugin bulamıyorum oyuncular bir birini öldürünce yere düşen itemleri alamıyorlar sebebi nedir ? Yardım ederseniz çok sevinirim. Son olarak ise CrazyCrates plugininde cc give physical claimkasasi 1 oyuncuismi...
  14. FocusNetwork

FocusNetwork 1.8 / 1.15 | Aşırı Hard Survival - Meslekler - Görevler - Güvenli Takas - Pazar - Helal Coin - 10 Dakika Pasiflik !

Discord Link Tıkla Haritalar Tamamen Kendi Mimarımız Tarafından Hazırlanmıştır. Geçen Sene Sunucu Rekorumuz +45 SPAWN ORMAN TAKAS
  15. FocusNetwork

Onaylı Tanıtım SkyBlock Oyuncularin Ada Levelleri Eksiye Düşüyor

Efendim Merhabalar acaba bana yardımcı olur musunuz.2 Sorunum var birincisi blockvaluesten blocklarin levellerini azalttim.Sonra baktim oyuncularin levelleri eksiye düştü bende sunucuyu sıfırladım (tek sebebi bu değildi).Şimdi sıfırladığım halde blok koymayı denedim mesela normalde 1 tane demir...
  16. FocusNetwork

FocusNetwork | 1-8 - 1-14 - EmekSkyblockun Hissini Yaşayın - Focus Priyatı,Kırıktaştan maden çıkarma,3 çeşit ada ve daha fazlası.

Herkese selamlar, bugün sizlere yeni açtığımız sunucumuzun tanıtımını yapacağım. Hakkımızda: Daha önce 2016 yılında FastlyCraft adında ConConCraft olarak bu serüvene başladık server online rekorumuz 70+ idi. Fakat hostingden kaynaklanan "Sunucu taşıma" işlemleri yüzünden serverimiz kapanmıştı...
  17. FocusNetwork

FocusNetwok - Hub Sunucusu - Emek Survival - Emek SkyBlock - 1.8 - Keyfini Çıkarın.

Herkese selamlar, bugün sizlere yeni açtığımız sunucumuzun tanıtımını yapacağım. Hakkımızda: Daha önce 2016 yılında FastlyCraft adında ConConCraft olarak bu serüvene başladık server online rekorumuz 70+ idi. Fakat hostingden kaynaklanan "Sunucu taşıma" işlemleri yüzünden serverimiz kapanmıştı...
  18. FocusNetwork

Yardım AdvancedBan ip ban problemi

Merhaba arkadaşlar,bungeecord sunucuya sahibim sunucularımdan bir tanesi survival.Survivalin plugins klasöründe AdvancedBan plugini mevcut.Ben veya herhangi bir yetkili survivaldan oyuncuya ip ban atınca otomatik diğer insanlarında ipleri ban yiyor yani mesela birisini banladik,sonra normal bi...
  19. FocusNetwork

Yardım Bungeecord Cmd Hatasi

Arkadaşlar şu an göstereceğim hatayi almaktan biktim usandim artik. Hata ne zaman oluyor derseniz ve hatayi nasil duzeltiyorum derseniz şöyle düzeltiyorum. Şimdi sifirdan bungeecord kurunca başlata basıyorum ve config dosyasi modules locations ve.s kuruluyor ve cmd normal hatasiz calisiyor...
  20. FocusNetwork

Yardım Lobide Oyuncular Gözükmüyor

Eskiden oyuncular gözüküyordu aniden gözükmemeye başladı herhangi oyuncuları gizleme butonu yok kendi kendiliğine kayboldular taba basınca çevrimiçi 2 yazıyor ama oyuncu gözükmüyor sorunun kaynağı ne ola bilir?
  21. FocusNetwork

Onaylı Tanıtım Survivalde Lav Koyuluyor fakat akmıyor

Merhaba Survival sunucumda lav koyuluyor fakat akmıyor baya googlede araştırdım ama hep forumlar yarım kalıyor veya çözümü bulunmuyor acaba yardımcı ola bilir misiniz?
  22. FocusNetwork

Onaylı Tanıtım Port açığı engelleyen plugin

Merhaba acaba bana yardımcı ola bilir misiniz bungeecord sunucumda port açığını engelleyecek bir plugine ihtiyacım var araştırdım ama doğru düzgününü bulamadım ipwhitelistin açıkları varmış bypass ede biliyorlarmış,Batihost Koruma plugini eklemiştim ama configden ipi sunucunun makine ipini...
  23. FocusNetwork

Onaylı Tanıtım Holographic Display sorunu

Skyblock cmd'sinde böyle bir hata alıyorum araştırdım ama sorunun çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. [18:59:53] [Server thread/WARN]: [HolographicDisplays] The placeholder {time} registered by the plugin HolographicDisplays generated an exception while updating. Please contact the...
  24. FocusNetwork

Konu açma

Merhaba bir şey sorucaktim biz sunucuyu hub yapıyoruz eskiden sadece survivaldi şimdi skyblockta eklemeyi düşünüyoruz hem skyblock hem Survival hemde hub forumlarında konu aça bilir miyiz yoksa sadece tek konumu aça biliyoruz?
  25. FocusNetwork

Yardım Sunucumda ciddi bir tps sorunu yaşıyorum

Lütfen yardımcı olun son 3-4 gündür tps aşırı sıkıntı çıkarmaya başladı eskiden normaldi hiçbir değişiklik yapmadim fakat kendi kendiliğinden tps düşüyor bir kere 5 e kadar düşmüşlüğü vardı sizce sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.Bir tane arkadaş birazcık ayarlamalar yaptı biraz işe...