Önere bileceğiniz 1.12.2 sunucu için klan plugini.

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
Arkadaşlar selamlar ben araştırma yaptım fakat bir türlü 1.12 için klan plugini bulamadım.Bir tane buldum o da clans plugini fakat.Onun prefixinde sıkıntı var.Oyuncular klan kurucunda klan ismi rütbe veya yetki taglarını kaldırıyor kendi tagını ekliyor.Düzeltmeninde bir yolu yok,configden ayarı yok.Yardımcı olursanız sevinirim

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Arkadaşlar selamlar ben araştırma yaptım fakat bir türlü 1.12 için klan plugini bulamadım.Bir tane buldum o da clans plugini fakat.Onun prefixinde sıkıntı var.Oyuncular klan kurucunda klan ismi rütbe veya yetki taglarını kaldırıyor kendi tagını ekliyor.Düzeltmeninde bir yolu yok,configden ayarı yok.Yardımcı olursanız sevinirim
Merhabalar! İYİ BİR KLAN EKLENTİSİ 1.12 desteği mevcut.
Paylaştığım linkten eklentiyi inceleyebilirsin. Diğer klan eklentilerine göre gelişmiş, kullanımı rahat ve sorunsuz bir eklentidir. Kendim de kullandım.
Eğer kurulumda veya dosya ayarlamada sorun olursa bana ulaşabilirsin yardımcı olurum. discord: can#0258

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Rütbe Taglarını kaldırmasını mstore mconf'tan ayarlayabilirsiniz...

factions_mconf kısmına girip "chatSetFormat": false -->False yapınız sorununuz çözülecektir..

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar! İYİ BİR KLAN EKLENTİSİ 1.12 desteği mevcut.
Paylaştığım linkten eklentiyi inceleyebilirsin. Diğer klan eklentilerine göre gelişmiş, kullanımı rahat ve sorunsuz bir eklentidir. Kendim de kullandım.
Eğer kurulumda veya dosya ayarlamada sorun olursa bana ulaşabilirsin yardımcı olurum. discord: can#0258
yalniz hocam faction pluginiyse survival sunucu için ne kadar yararli olur bilmem :/ Power olayi falan varsa eğer

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
yalniz hocam faction pluginiyse survival sunucu için ne kadar yararli olur bilmem :/ Power olayi falan varsa eğer
Kusura bakmayın ben survival sunucusu için istediğinizin farkında değildim. Power kısmını deaktif hale getirebiliyorsunuz diye biliyorum bu eklentide yine de kullanabilirsiniz eğer öyle bir seçenek mevcutsa. İncelemenizi tavsiye ederim gerçekten geniş çaplı ve hoş bir eklentidir.

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakmayın ben survival sunucusu için istediğinizin farkında değildim. Power kısmını deaktif hale getirebiliyorsunuz diye biliyorum bu eklentide yine de kullanabilirsiniz eğer öyle bir seçenek mevcutsa. İncelemenizi tavsiye ederim gerçekten geniş çaplı ve hoş bir eklentidir.
Yok siz nereden bileceksiniz zaten.Survival yazmamam benim hatam :)

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
hocam yukarıda belirttiğim gibi clans pluginini kullanıyorum şu an fakat tagları mecbur kapattım.Oyuncular klan kurunca pluginin prefixi rütbeleri silip kendi prefixini ekliyor.Bunun içinde bir çözüm bulamadım.

Dc atıp clans pluginin config kısmınıa ataiblirmsnz ?